Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog,békés karácsonyt minden itt fórumozó vagánynak!

Az igazi karácsony...
Pedig várom. ....szerintem ezután Zoli erősen kerülni fogja azokat a túrákat amiken részt veszek.
Toredelmesen bevallom fingom sincs.
200-210 korul evettem a gazt mert felek a trafitol.
Baxom rovid attetele van.
Ha nyustolnem szerintem 220-230 lehet realis de az ora csal egy tizest nagyobb sebessegen.
Mert te ilyen extrém sportoló vagy azért!
Ezek után,azt várhatod!
Dehogy nincs.....ülj rá egy erőműre és meglátod, hogy mekkora élvezet. ...nekem legalábbis az is az....a kanyargás is meg ez is...
Nálam asszem 215 volt amikor lenéztem az órára, de az nem a vége volt....szerintem menne még az....na majd ha még egyszer odaadja...
egyszerű a dolog be kell állítani a gps-t rögzítés módba és menni kell végsebességen 1-2 percet hogy legyen ideje a gps-nek is de mint ahogy az előttem szólók is mondták abban nem sok élvezet van
Tényleg,a barkasz mennyit megy?
Nade a beka is meg a banditok is 1200-1300 kobcentisek.
Azok mind lassabbak.
Bezzeg a 650..........az szudalatosz.
Ritka kivétel. ...... ilyet nem láttam 98 utáni gépnél...
Óra szerint 230 fölött valamivel amit mértem és más tulajok elmondása szerint is....meglepően jól megy.
Végre valaki az igazat is leírja, no persze Szotyi is ezt mondja. .....a Béka gyárilag elvileg 250-nél tilt, nekem 255 körül, de akkor gps szerint 235 körül gurult.
Rosszul fogalmaztál,nem neked hanem nekünk!
Lehet,hogy a gsxf-nél már javítottak rajta,azon már ilyen gixer szerű műszerfal van.
Csodálkoznék ha többet menne a 650 az 1250-nél,de nem lehetetlen (tiéden meg nyitott cső van?).
Pl. az összes 600-as sor 4,ami sport,mind többet megy az én banditomnál.
Nekem a digitális óra 200 fölött sem tér el a gps-től 5-nél jobban!
Az én vizesem órája 200 fölött már bő 20km/h-t csal. Szerintem a többi is. Én legtöbbet óra szerint 250-t mentem sík úton (meg úgy egyáltalán) akkor nem volt rajta GPS, de könnyen lehet, hogy az a valóságban nem érte el a 230-at. Egyébiránt, meg nem is vonz az ilyen sebesség, semmi élmény nincs benne, ráadásul fárasztó is. Kanyarok! Az kell nekem :)
velem van a setét erő
mi lesz a tét ? egy tank benya ?
Vigyazz levi falevel sulycsoport also hatara.
Felolem racezhatunk :D
szájensz fiksön a hornettel ? mire felmegy 200 ra a bandit már fél perce 200 fölött van
200Folott :D z750 mellett ugy gyorsitok ki ilyen 180rol hogy meg en is meglepodok
Abszolút így van!
Még a GS-el tomboltam (~180) a 3-mason Mátrázni, mikor 2 literes úgy elment mellettem mintha csak 50-el tötymörögnék
Piliscsabánál meg a 60 is majdnem sok volt a vészkerüléshez... Szitu függő mi gyors, mi lassú, főleg kanyarban
A majrécsíkot is le lehet nullázni 50 alatt körforgóban, meg 150 fölött 2km-es szakadékkal az út mellett, az eredmény ua., csak a kockázat más.
Nekem azt mondták annó: " a jó motoros az öreg motoros "