Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbízható, én az előző motoromhoz nála vásároltam. Illetve, most hogy Zöldi már nem foglalkozik kereskedelemmel, a Bandithoz is nála fogok.
Ok! Akkor szerinted ne is gyúrjak a márkára? Eddig csak az volt a motorjaimban, na majd kiderül mit hoz a két nap kutatása
Sv/dl es a srac, megbizhato jo arakkal mindig
A Yuasa árának feléért is kapsz normális akkut, csak télire érdemes csepptöltőn hagyni. A Yuasa sem kétszer jobb, mint amik a felébe kerülnek. Télen meg három hónap alatt az is meg tud dögölni..
Sziasztok!

Itt az ünnepek alatt utolért engem is az akkumulátor vész, sajna indítás alatt beesik a fesz 7V körül, majdnem alá is. Nem vagyok nagy szatír ebben a dologban, de gondolom ez egy kicsit soványka. Hol, kitől lehet yuasa akksit venni, van az az motoralaktresz.eu-s honlap, vásárolt már valaki tőlük cuccot? Jelen esetben náluk találtam a legjobb árat rá. Köszönöm a hozzáértők válaszát ha van!
Nekem Vario van, nagyon bejövős (182cm magassághoz, emelt üléssel is). Bubisok is jók, puig-nak van több hosszban és színben is.
Olajos-Nagy Andráshoz kinek milyen gumi vált be?
milyen magas vagy?
Ez a sima túra plexi gondolom hosszabb mint a gyári plexi? Am.a gyári nem a legjobb nekem mert nagyon ér a szél!
Ha a sima plexivel elégedett voltál, akkor nem éri meg a vario. Ha csak egy kevés kellett volna a jó szélvédelemhez - pl. a bukódat már érte a szél - akkor lehet hogy igen.
Sziasztok! Nekem van Suzuki Bandit 600S 2002-es évjáratú motorom és plexitet szeretnék cserélni! Szerintetek milyenre cseréljem? Sima túra plexire vagy a Vario-túra plexire amin van plusz egy kis állítható szélterelő szárny? A kettő közt 10.000 ft különbséggel drágább a vario túra plexi! Melyik érné meg jobban és ér-e annyit a kis állítható szélterelő hogy fizessek + 10-et rá! Ez lenne a kérdésem! Előre is köszönöm!
Ehhez képest a bandit-é, legalábbis az enyém órája még csak nem is lineárisan csal. Vagyis nem tudom megadni %-ban, mert mindenhol más a százalék, de 100 fölött egyre nagyobb a csalás mértéke.. Gondolkodtam speed-o-healer beszerzésén, de aztán letettem róla, mert nem lehetne pontosan beállítani, meg aztán ha lehetne is, végülis nem kurvára mindegy, hogy PONTOSAN mennyi az annyi? Ha már fosok, akkor mindegy hogy 200 vagy 300, fosok tehát lassítok, ez a lényeg Ha meg pontosan kell, akkor ott a gépées az megmondja :)
Na akkor mindenkinek boldog karácsonyt, remélem jövőre is csapatunk együtt is!
Szoktam piszkalni ket z750et, a kettoben nincs 30e osszesen, szerintem nagyon jol mennek. Az az igazi utcai elvezkedes, hamar megjon az ero, sokaig tart, kozben meg rettenetes szivohang. Vaaaa, en valahol mindig Kawas maradok. Ha a z750 barmipyen szinte alkalmas lenne ketszemelyezni, most az lenne.
Uraim!
Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Nekem stabilan 10km/h a csalása az órának a gps-hez képest, 50-nál és 200 környékén is, de a végét nem tudom, mert rángatott a két oldaltáska már nagyon a német pályán mikor mentem.
Kellemes Karácsonyt Fórumlakók! :)
Penzben nem............vagy igen?

Amugymeg fosok en a csikohaltol is.
Na akkor megtoldom en is, 240-245 ot mutat az ora, ennel tobbet nem tud. De 230tol nem nagyon gyorsul, relativ, kb 1km kell neki hogy elerje ezt a tempot. De en csak 70kilo vagyok...
Most nem mindegy hogy 200al vagy 230al kapnak le ?
Ha Te elférsz, elférek én is!
El se fersz rajta.
Na akkor tépem a 2-es sorszámot Sanyi után
ja egyszer megmutattam a 300 at megyek alapjáraton csapatnak mien mikor tövig gázon megy a bandit kicsit kiegyenesedve kezdtem mire előre akartam dőlni már nem tudtam .... volt egy kis szembeszél is és nyúlt a karom rendesen persze a gázt nem engedjük vissza míg tart a technikás egyenes na de még a nyakamba se tudtak lihegni és ez volt a lényeg, azóta 2 centivel hosszabb a karom
Viheti barki csak,az arkot,ne latogassa meg vele......maceras az alkatresz kereses.