Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt tudod a "performance" diagramok alapján könnyebben eldönteni: Michelin GSX650F
Ha a 4-2 kozt sincs sok akkor inkabb azt.
Hallottam par furcsasagot a 3 rol.
De ezek csak szobeszedek.
Mikor én néztem még 10e fölött volt. Ha szettre ennyi a difi simán PR3. Esőben jobb csak, de a PR2-re sem mondhatok semmi rosszat, pedig áztunk rendesen
4000Ft körül van a különbség a kettő közt, tehát annyira nem jelentős, csak tudni szeretném, hogy ér-e akár csak ennyivel is többet?
Nekem aug-ban került föl PR2, megvolt vele a Gross, a Nockalm, a Malta is, sehol nem volt vele gond. PR3 elég drága még, max akkor ajánlanám, ha már lejjebb ment az ára. Amennyivel drágább nem biztos, hogy annyival jobb is. Nekem a következő (kíváncsiságból) az Angel ST lesz
Úgy tudom, foglalkozik vanaki innen munkavédelemmel... Kéne valami...
PR2 és PR3 közt mekkora különbség van hátul? Tapadásra, élettartamra gondolok.
persze, Hosszúhetény és környéke
Akku felrak, beállít motorakksi üzemmódra majd elfelejt tavaszig. Kivéve ha áramszünet van mert akkor újra kell indítani mert lekapcsol. Évek óta használom hibátlan.
Sikaflex szélvédő ragasztó.
Szemét cucc ha eltávolításról van szó.
Csak mechanikai úton jön le.
valami ragasztó,de hő hatására enged,igy szét lehet szépen lassan húzni a két darabot,ha kihül visszakeményedik nem teljesen száraz merevre
összerakásnál ismét felmelegítettem a házban maradt ragasztót,meg a búra peremét és ugy nyomtam össze,a belső csavarokat pedig,hogy ne járjak ugy ahogy te is,mármint kipotyognak a helyükről,ilyen menet tömítővel pöttyöztem meg,majd ugy raktam vissza elhagyás ellen
Más is kell.
Talán Csabu szerzett be Aldis akkutöltőt, ez alkalmas csepptöltésre?
Mert feltöltöm a motoraksit, ok, charg állapotjelző ok és utána?
Hagjyan vagy vmi mást kell választani a mode-gombbal? :-)
Köszi megnéztem a fényképeket. Nem tűnik veszélyesnek de kérdezném hogy, ragasztva van vagy csak v.lmi tömítéssel van összerakva. illetve összerakásnál mivel tömítetted el.
ahogy nézem messze vagy,de talán egy kis képes segítség hátha segít
keresd ki a 1277 oldal 2011.nov.21 13h59p hsz.-t,ott még karika111 volt a nick nevem

s ha belekezdesz,sok sikert hozzá
http://www.bazismotor.eu/index... Itt huszonezer.

Hétfőn meek AT-ba, zsákmányolok egyet Luítól.
1250-re nincs?Tudom -tudom semmi értelme csak tetszik...
Max. 8-9e újonnan, nem tom hol találtál huszonezerért..:-D
Hibátlan a cucc! Nekem olyan van, teljesen használható, ránézel és máris látod hogy tolhatod-e már neki... :) EBAY-ről tizenegyezer pénzből megvan szállítással. Mondjuk ez tavalyi ár....
Üdv.
Sajnos a a "lámpa szétszedése" és hasonlók-kal nem jártam sikerrel de lehet, hogy csak ügyetlenkedem. Az adatlapi hiányosságaimat pótoltam így ha tudnál v.lmi okosat küldeni azt köszönettel veszem.
szia!
valóban nem egyszerű művelet,de nem nagy ördöngösség,igaz szét kell melegíteni a lámpatestet ehhez a müvelethez

ide a keresőbe ird ,hogy "lámpa szétszedése" vagy valami hasonló,és ad rá találatot fényképekkel

mivel adatlapod nincs kitöltve,nem tudom(juk),merre laksz,merre küldjünk(na oda nem) ,igy azt se tudom mondani ,hogy segítek neked,mert van hozzá gépem,hogy szét melegítsük
Üdv mindenkinek.
Segítséget kérnék ha van rá mód. A héten vettem egy 1200s-t. Az első lámpája nagyon poros volt ezért kivettem takarítás véget. Ekkor ért meglepetés mert a projektorok mozognak benne mint a bizonyos bíróhátsójába a .... . Az egyiket 1 csavar, a másikat 2 fogja a 4-ből de azok is ki vannak lazulva. Tudtok e olyan mágust aki szakszerűen meg tudná oldani a helyzetet mert én nem merem szétszedni.
Köszi az infót, Luít megnézem, talán idén még meek arra.
Gumi témában..? Road Attack-om volt még a másik Benditemen vagy 6 éve, egészen ok volt, de 10.000 km-t szűken bírt ki a hátsó.
Vágott slickekről vélemény?
Esetleg használt gumiban mit érdemes?
Most is megfelelő egyébként a profil és nem is öreg a gumi, csak alacsony méret, állítólag Busáé, az előző tulaj okos volt.
Eszem egy fagyit.