Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli tudna erről mesélni, nem ?


Nem akarunk nyittatni egy külön topicot ? SV és Bandit offolós néven
Nekem jobban tetszik az alsó kipuffal,viszont a felső meg nem karcol kanyarban,ha igen akkor már a kormánysúly is szikrázik!
a Zolié vagányabb szerintem az ülés alatti kipufogóval

kis játszós motor
Mindig mondták,hogy próbáljam ki,aztán elmaradt,a zzr-el uaez,csak abban meg szétugrott a tuningolt blokk,meg rábeszéltem a túrakormányra,most már minden összeállt rajta,majd jövőre megizzasztom.
mi odabasztunk ma a km-eknek, igaz úgy motoroztam mint apu, kanyar előtt km-ekkel lassítva meggondolva de hát december van vagy mi

955 speeddel is ez volt a véleményed mint a Zoliéval ? Vagy 955speed triplevel nem mentél ?
Az a jó benne,hogy nagyon összhangban van az egész,rágondolsz a kanyarra és marha könnyedén fekszik az ívre,és az egyenletes nyomaték miatt nagyon szépen,hajszálpontosan lehet vele kigyorsítani.Nekem a meredek villaszög miatt volt picit fura az első km-ken,játszva lehe vele stopizni meg persze a ragadós gumik is hozzájárultak az élményhez,a magas lábtartók miatt meg jó mélyre lefekszik.Biztos vagyok benne,hogy egy szűk kanyargóban bármit meg lehet izzasztani vele,bár ez igaz a hornetre is,csak azt fordulaton kell tartani,hogy aktív legyen..........qrvára motorozni kellene!
jó meglátás !
Mindig hagyom a túlerőt egyenesben kibontakozni,majd csak kanyarodik az út előbb,utóbb....
Tuti motoros idő volt,kár,hogy nem értem rá,talán majd holnap du,ha nem lesz bolond szél.
Van egy cimborám akinek volt,nem volt gondja vele.......váltott zzr1400-re.
ettük helyetted is a mecsekburgert ma!
És megdöbbentően hasonlít csupaszon a csokimikulásra.
karácsonykor akcijós a csokinyuszi !
Boldog husveti unnnepeket es majus 1 et.
Kellemes karácsonyt , vidám szaloncukrot és csendes éjt a Banditoknak !
Uraim,megkezdem a sort,mindenkinek Kellemes Ünnepeket és sok-sok balesetmentes kilométert kivánok!
Banditosok!
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
T.Tiger fórumon már írtak erről! Miért ide szemetelsz?!
Ma ücsörögtem egy 2002-es 955 speeden, kényelmes. Könnyű, olyan mint a hornet ilyen kis bicikli legalábbis az fzs1000hez képest mondjuk. Ha a kinézetével meg tud barátkozni az ember elég jó kis motor lehet Alkarész ellátásról, vagy bármilyen rossz pontjáról tudsz mondani nekem pár szót?
Tudom,mert amikor először hívtalak az xs miatt,akkor mentél érte.Elhiszem hogy megszeretted,mert nekem is tetszik.Ma volt a kétszemélyes teszt.Minden tetszett a páromnak,csak a fel,de leginkább a leszállás ment nehezen.Mikor haza jöttünk,volt egy kis gyakorlatozás az udvarban.
Baze nincs karacsony.
Ha megvan szolj hetvegen elugrok erte de max egy irto koszos kombigastra kulcsot tok adni az meg nem elvezet.
Szombati huszperc isaszeg-nagytarcsa menet utan felnap mig mozgott a pofam annyira lefagyott.
Igy csak ha allati meleg lesz akkor mozdulok ki motorral.
Egyre nagyobb sebesseggel oregszem.
Figyejjé, ha minden kokas, ma este kézbekapom a vackaid.
Átvétel módja: 4db citromos gösser idead a triple kulcssal, Te elvonulsz a cukrászdába, 1 órával később kulcs vissza
125-ös majával nyomom január vége óta, beleszaladt 5000km városon belül. Nagyon szeretem. Két hetente jönnek rá az ajánlatok, de én nem adom.
Melyik Triumphra gondoltál?Mert az enyém 149le,100nm 188kg-ra.A régebbi Hayabusával,meg egy B-kingel már próbálkoztak leszakítani magukról.Nem sikerült.
A 955i blokkot 2002-től dolgozták át teljesen.