Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak utánad.
Még mindíg nem magyaráztad el érthetően nekem mint technikai analfabétának az anti dive működési elvét mint blokkolás gátló.
Mer én nem értem,tudom hogy még a tanksapkát sem találom meg annyira tehetségtelen vagyok,és csak kőbaltával javítok 10 km-enként az út szélén.
Ezért is kérdem.
Tanulni akarok a Mestertől.
ott tartunk mint mindig ........ lépek
most miért vagy ideges ?

ugyan azt kapod... amit adsz szerte szét a képes motoron

ne sértödj meg neves egyet nem lehet mindenki olyan tehetséges mint ÉN
Nem csúszik el.
A többi csak locsogás.
Felesleges rá még az olvasás is.
De most Tasi, ha te elmesz tegyuk fel a glocknerre, elcsuszol, haza kell menni es nem vittel magaddal szerszamos kocsit. Hogy oldod meg ? En tuti ragasztoszalaggal korbetekernem. Hazaerek vele mert ugye nem a fotengely esett ki belole es elozott meg hanem csak log egy muanyag idom. Rarakok egy rakat kacsaszalagot es viszlat.

Szetszakadt a csizmam, belefolyt a viz a Bekas-szoros kornyeken. Korbetekettem ragasztoval mert esett az eso eleg rendesen mar 3.napja tokeletes volt hazaig
Akkor a többi stimmel
Tanulj meg számolni.KB 3-4 topik.De ebből a szivem csücske a BMW.
Most kezdjük el a ki sem megyek a megyéből és elüttetem magam egy nővel meg az anti dive a blokkolásgátló őse?

Te teszed fel a képeket és te osztod az észt erről.

A kőbatást ha jól emlékszem szotyi tette fel és nem volt egy méter szigszalag sem.
De az apróságokon átlépünk,ferdítünk,tekerünk az igazságon csak hogy menőnek nézzünk ki.
Elég szánalmas.

Az idő szar,hideg,ködös,nyálkás.
most miért veszed komolyra ?

mondtam már vannak akik csinálják a motorozást PL ÉN ! és vannak az ut széli kö baltás szerelök 100 m szig szalagal ,,, 3 * négy szer egy szerelésnek neki futok ........ EZT akkartad hallani ?

te teszed fel a képeket , mindig hogy mekora hozzá értésel nyomod ... NEM ? hát akor viseld a kritikát .....

És milyen az idő felétek
"Amúgy tuti beteg vagy lelkileg"
Ezzel kapcsolatban:
-semmi újat nem mondtál
-rengeteg ismerősöd lehet, mert folyamatosan 5-6 topicban is szerepelsz/legalább Te lelkileg rendben vagy/
-egy érdekes paradoxon; élőben mintha csendesebb lettél volna aztán a távolság hogy felerősítette a hangod
Asse tod miaz hogy szinoníma.

Amúgy tuti beteg vagy lelkileg.
Nem kell minden kérdésben csapdát gyanítani
Én például vonzódom/mindenkinek lehetnek perverziói/ az olyan emberekhez akik az ostobaság szinonímái és mivel Te ezt bőven kimeríted, hát jól elvagyunk
Vannak páran akiket személyesen ismerek erről a fórumról.
Megfelel?
Visszatérve a kis kirohanásodra, Te meg tudnád fogalmazni, hogy miért jársz ide?
Nem mondasz hülyeséget .................(mint általában )


Gondoltam, hogy ma még nem adtál el semmit és ezért vagy ilyen feszült
Válassz le az üzletből egy kis darabot és ott nyomathatnád a kürtös kalácsot "frencsájzban" Levitől

Gyere ide most unatkozom és beteszlek egy ágyneműtaróba.
Kemény szavak ezek...................egy törpétől
Na itt az XL -es manusz..............nyaralni voltál?
Jó volt.
Ha már a ki hová írogatnál tartunk, Te sem csak a Triple topicban szólsz hozzá (ha egyáltalán van ilyen)!
Galaxy Tab S-t beszámítok, de csak újat
99e minyimum
Hiányzik a feszkó?
Nincs elég mókolnivalód a gixxer topikban?
Vagy csak élvezed ha baxogathatsz mást?
Erre izgulsz?
Karácsony van,kendácsold az öreg mergát,hekkeld az öreg gsxr-t,stb.Díszíts karácsonyfát,vásárolj ajándékot.
Nem kéne ide ez az ellenségeskedés.Faszé kell id azért járnod hogy kötöszkoödj?
A kutya nem szólt hozzád egy rossz szót se.
Bár tuti fog jönni pár arc aki megmagyarázza hogy de te vagy az ártatlan ma született bárány.
Az nem rossz, de soha nem mond hogy soha. Én 80e-et mentem, és ez volt az első "komolyabb" (zsebbenyúlós) akció.