Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvan:-)
Engem már meg is büntettek jó egy hete Kapolcson 3000 Ft-ra .
Kb. 10 éve, hogy utoljára fizettem a rendőrnek, most meg 1 hónapon belül ez a második 3000-res csekkem.
Először kocsival, mert nem volt nálam jogsi/személyi, most meg motorral a rendszám miatt.
vazz és ezt hol találod meg?
Én is bent vagyok a webshopban, de Én még olajszürőt se találok
Ha megvan dobhatnál fel majd videot a hangról.
Egy E betüt beleütni nem nagy vaszizdasz:-)

Megnézed mi van és hol, hova beleütve a gyáriba és ugyan azt - max - belegrairoztatot a másikba is:-)))))
Én a nagyvasnál vettem. Ott nem találtam a tiedhez valót, viszont pl. a BikerWord-nél van neked való _gyári_ 5500 pénzért.
Nem, annak h szűrik a hurkatöltőket.
Hodos félét......Mátraszelei készitő....Ő gyártja a szalonokba is.......csak épp nála szalon-haszon nélkül veszed meg.


Erik, Dzsoki már megvette és ÁLLLLLLLATTTTT!
35 ropi...


Én extra kivánsággal éltem, vagyis méreteiben majdnem megegyezik az eredetivel.......ez plusz 3 ropit jelent.....
de nekem tetszik a bandit NAGY KÁLYHACSŐVE....
Mármint annak,hogy megköveznek?
Ha nem titok, milyet veszel, és mennyiért?

Egyébként szerintem (SZERINTEM) nem fogják mérni a hangnyomást, csak az euro minősítést nézik. Tehát ha nem e-legal akkor van bukta.
Milyen kéményt veszel?
Most sokan kövezni fognak, de én ennek örülök.
Na ,hogy csak ne csak mindig ellenségeskedjünk!
Szerintem a hi flo termékek nem mindig felelnek meg a várt kivánalmaknak,a szűrési képeségét megkérdőjelezném.
PL: a Gs 500-ba kb 5-féle légszűrő létezik gyárilag más más kóddal külömböző kialakitással.Ehez képest a hi flo gyárt 1 félét,biztos járt már valaki úgy közzületek,hogy berakta majd kb 5000-6000 ford körül ráharapot a kormányra ojant torpant./Nállunk már járt ilyen tulaj!Ráadásul ha össze hasonlitod a gyárival láthatod a papir vastagsága és anyaga közti külömbséget,csak vedd a fáradságat egyszer!

Ha szeretnél sporolni akkor probáld meg a DNA nevü sportlégszűrőt.A Cellkolor forgalmazza.Nem egy K&N vagy BMC de elfogadható minőség jó áron./a Többi sportlég szür képest/Asszem 10000-alatt van nem is kevéssel.Egy elönye van a többi eldobható utángyártott szűröhöz képest mégpedi ,hogy mosás után olajozni kell légszűrő olajjal,ami megfoja a kisseb szennyeződéseket.Ezzel tudsz egy kicsit trükközni a jobb szürés érdekében a tartosság javára.

Ellnézést,hogy nem reagáltam mások reakcioira de bazi hosszú oldalakat irogathattunk volna felesslegesen.
Annak is örülök ,hogy egyre többen vannak akik osztják a véleményem.
Na arra kiváncsi leszek:-)

Amugy azért veszem meg, mert van hozzá tompitó is (egy imbusz kulcs kell és már kint/bent van)
Miért?
Mert azért nagyobb távoknál szeretem a csendet:-)
Csővel kapcsolatban jut eszembe:
Az utóbbi napokban több irányból is hallottam, hogy szigorúan rá fognak állni a zsaruk a kipufogó és rendszámtábla szabályosságának ellenőrzésére. (Talán a rádióban v. tv-ben is volt erről szó.)
pl a pinkmotorsnál olcsó, meg a biker-world.hu nál is. 5000 körül van egy hiflo szűrő nekem.
OK.....de hol?

Én találtam a drágát 13800 és a LOUISost.....


Szóval Te hol vetted ennyiért?
Remélem igazad van, és tényleg semmi az 50ekm. Ebben az esetben annak kell kiderülni, hogy a fődarabokon nem látszik kopás, és a beépítési tűrésen belül vannak a méretek. Ne feledd a régi blokk már bőven bizonyított, de ez egy K7-es fejlesztés, lehetnek akár hibái is.
Nem nagyon értettem sosem ilyen "tartós" teszteket. 50e km az semmi egy ilyen motornál.
Nem sajna nem én voltam , de vasárnap kétszer is áthúztunk a párkányi hídon. De már csak hétvégi motoros vagyok...
Olvastam a motorrevüs tesztet, (50 ezres). A harmadik garnitúra után ők is másfajtát tettek fel, pedig nekik nem lehet gond, hogy még drága is.
Már nagyon várom a teszt végeredményét, azt hiszem 38e-nél járnak.
Direkt neked címeztem . Ritkán látok olyan egyszínű kéket mint a tiéd, nem is laksz túl messze, kollégák is vagyunk, gondoltam megkérdezem.
Nekem is kb 5 ezret fog elmenni,de jó lenne 8-9ezer......,sztem ők feltették 1 vonatra,mert én se vagyok nagy gumigyilkos,de a széle kegyetlenül kopik, nyalódik,persze a közepe is,de az valahogy jobban bírja.
Hát nem tudom. A twin air-nél is mosófolyadék van előírva, de azt senki sem használja Pedig az endúróknál kicsit sűrűbben kell tisztítani, mondjuk naponta. Persze a mosás után normális légszűrőolaj az kell rá!
hello!

Bizti nekem címezted? Mert nem én votam, és a motom is a garázsban volt!

Üdv.

István