Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó ! Jön valaki közületek Brno-ba? Mi péntek reggel startolun,bár ahogy nézem az időjárás előre jelzést nem lesz egy nagy rohanás,ha csak nem rakunk fel eső gumit. GO TALMA !
Itt a megyében nincs sok lehetőség a jó szervizekre. Szombathelyen csinálták.
Lehet az a szinkron sem sikerült nekik!
Eddig hova jártál?
Ezt én sem tudtam. Mindenképp szervizt váltok, mert így nem maradhat. Köszi az ötletet.
Félreérted, szelephézagot ellenőrizni kell a levegős banditon 12ezernél. Ha ők ezt nem tették meg, válts szervízt, mert úgy tűnik, nem nagyon értenek hozzá.
Szakszerviz csinálta. Ha szelephézag lenne, az ő állításuk szerint, akkor fent sem menne rendesen.
Szelephézag?
Hol csinálták?
Lojzi!
2006-os a moci. 12000-nél olajcsere, gyertyacsere, kifújták a levegőszűrőt. Azóta 2-szer vittem vissza.
Elsőre szinkront csináltak, másodszor megint kicserélték a gyertyákat.
Zsir, koszi a segitseget!
Teljesen igazad van Zöldi
Szűrőt gyárt a meiwa, a hiflo, a champion. Sztem tök mindegy. Bármelyik motorosboltba bemész, típus alapján adnak. 1600-3000 között változik az ár, bolttól függően. Olajban teljesen jó a motul, az olajshop árai sem rosszak. (általában a castol hívők utálják a motult, de én vagyok a kivétel:)
Lojzi ! Azt honnan tudod meg,hogy egy szűrő hitvány minőségü? Amikor nem szak szervízbe cseréltettem már olajat én soha nem onnan vettem,hanem a negyed áron pl RMC.stb és semmi külömbséget nem észleltem és igazán nem is tudom ,hogy Te mire gondolsz amikor azt írod,hogy rossz egy szűrő
Köszi, de ennél tényleg nagyobb a hiba.
Akkor maradok a Motul olajnal. Megvenni hol erdemes? Pl. Olajshop? Ill. szuro milyen kell bele? Sorry a sok lama kerdesert, meg kezdo vagyok
"nagyonsok hitvány minőségű de olcssó szűrő van a piacon"

Például? Csak champion és hiflo szűrőket használok, mióta 4T motorral járok, sosem volt problémám.
Egyik klubtársunknak volt ilyen kínja. Bent tartotta az izzókészletét egy zacskóban a nyereg alatt, és néha beszívta a légszűrőház szuszogója. Az 1.2-volt, de a K6, tehát az a "design", mint a tied. Hátha
Tayrol!
Ha Motul olaj és gyári szűröt adnak,akkor vidd te a cuccokat ha lényeggesen olcsóbban tudod beszerezni ezeket.Egyébként az egy nagyon jó összeálitás!Garis időn belül nem érdemes utángyártott szűrőt beszerelni,sajnos nagyonsok hitvány minőségű de olcssó szűrő van a piacon.Nem a külső számit hanem ami belül talátatik!
Attys! Mikori évjáratu a mocid és mit csináltak a 12000-es szerviz cimszóval?
Sracok, most viszem majd 1000-res szervizre a motort, s az volna a kerdesem, hogy vigyem a cuccokat (olaj+szuro), s ha igen, akkor milyent, vagy vegyem amit ok adnak (Motul) ?
Sziasztok! A 650-es Banditomon , a 12000 km- es szervíz után érdekes dolgok jelentkeztek. 2000-3500-ig nem megy egyen letesen a motor. Szinte apró rángatások jelentkeznek. Újra kicserélték a gyertyákat és szinkront is csináltak. minden gyári és mégsem az igazi. Ha van ötlet, várom. Köszi mIndenkinek. Attys
Szerintem Blue csak poénkodott
Blue ! Ne hogy kitaláld,hogy a Szlovák utak jobbak mint az Osztrákok.Nem is merek belegondolni,hogy merre motoroztál Ausztriában ahol olyan kritikán aluliak az utak. Plussz a Szlovákok ég utálnak is bennünket,mondjuk azok mindenkit,magukon kívül
Sztem a gyári kipunak semmi hangja,csak motorhang van,nekem nem tetszik.
Szerintem nem rossz a hangja a gyári dobbal sem.De ez (Bódis) más ,kivehető hangtompító van benne (nem szedtem ki belőle) de enélkül sem túl nagy a változás hangilag.Kellemes a hangja.
Oké,amúgy gyárilag elég punnyadt hangja van a gépnek,Bódissal tuti jó lehet.Majd én is csináltatok erre is megint,az itteni kipus is nagyon jó hangút csinál.