Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szilva az jó, csak el kell dugni, nehogy valami elvetemült lekvárt főzzön belőle...
Nem baj, volt sok szilva.. Meg átállunk almaborra. :-)
Drága lesz a bor...
Jégbort csinalnak belole
Épp délelőtt néztem itt a szőlőhegyben a gazdák termése 100%-ban a tőkén, tönkre menve, múmiává száradva. Neki sem álltak.
Felénk a fele le sem szedi a szőlőt,állítólag olyan kevés az ép fürt,hogy értelmetlen nekiállni.
15? Erre a Balaton északi partján 12-t mondanak a gazdák!
Szevasztok Banditák! Ez az injekció engem is érdekel, mert mióta öregszem reggel taknyom, nyálam, könnyem egyszerre folyik és kb. 9 óra körül megszűnik. De én inkább az időjárásra vagyok allergiás. Voltam a Motofesten Szlovákiában Komocán. Igen jó buli volt, ennyi részeg fiatalt, fiút, lányt talán még soha nem láttam. A szombat esti koncert alatt /René Lacko, nagyon penget a srác/ szarrá áztunk. Vasárnap haza Fehérvárnál kicsit, Andocsnál nagyon, kedden lementem az Adriára /Opatija/ ott 3 napig szakadt az eső. Az egészre a hétvégi szüret tette fel a koronát, egyharmad termés, 15 mustfok. Szóval én legjobban az időjárásra vagyok allergiás no meg a hülye emberekre.
Ne keress összefüggést, nem lehet, nekem is igy volt.. Egy időben nekem marha erős volt az allergiám, majd meghaltam: megoldást a Diprophos injekció jelentett, aminek a mellékhatása az volt, hogy kb. egy óra alatt enyhítette a tünetet, másnapra teljesen tünetmentes voltam.. :-D Aztán jó pár éve magától elmúlt.. Csodálkoztam én is.. :-D
Mióta felraktam csak városban poroszkáltam. Itt nem éreztem, hogy rázna, de "túl" könnyű lett. Kipróbálom majd egy kicsit városon kívül, meglátjuk szitál-e.
Ráz,van vele probléma?.....mert ha nincs akkor mindegy hány dekás sztem....
Ezt bírom bennetek,bármilyen semleges témáról képesek vagytok,vagyunk egy kisebb novellányi írásanyagot összehozni,arról nem is beszélve,amihez netalán még ért is valaki valamit!
Sziasztok! Hétvégén kormányvég súlyt cseréltem a gépen. Szebb lett, de túl könnyűnek érzem. Lemértem az új 85g a régi 292g! Nem kis eltérés...
Nem tudjátok véletlenül, hogy mekkora a gyári súly?
Láncolajzóm is van! Most azt csinálja, hogy ha be van melegedve a motor és leállítom, akkor egy kicsit utána csöpögtet és kétszáz forintosnyi foltot hagy az aszfalton. Szerintem szűkíteni kellene a tű végén...
Halehet visszasírnám az undorítóságiverseny helyett a spray vs. olajzó parttalan flame-et.
Nem kell túlbonyolítani! Csak egy frissen motoroskaszált szélű útszakaszra van szükség!
A felhajthatós grekszemet csak kinyitottam és pzs-vel eltávolítottam a meztelencsigát. Amostani zárt sisakkal már félre kell állnom a beavatkozáshoz...
Milyen jó lehet a fél banditos társaságnak egy kellemes késő nyári napon a motorozás amikor nem esett az eső már 1 hónapja és minden gyönyörűen virágzik Élvezitek az illatokat
Ha muszáj
én szoktam :D
legközelebb flip up lesz a járós :)
Naez mar gyalu ezen mar nem nevetek
Haverom bátyja korán reggel vitte a gyereket kocsival az óvodába. Tüszike, a turha rácsapódott a műszerfalra, lógott a kormányon meg a kilométer órán. A tüsszentéstől viszont fingott is egy nagyot, az meg olyan büdös volt hogy a gyerek leokádta magát, meg a kocsi ülést. Jól indult a nap
Olvastam az egyik fórumon olyat, hogy motoros találkozón a srác fűbe lerakott 100+ ezer forintos, vadi új sisakjába a felnyitott plexin keresztül belehugyozott a kandúr macska
Csak én tudok ezeken nagyokat nevetni ? haverom nyaralason tüsszentett egyet es kb 40centis jegcsap logott az orrabol aztan bele a papucsaba hát en a foldon fetrengtem a nevetestol
Fuj.