Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét mindenkinek! Lenne egy kérdésem , ha valaki esetleg tudna válaszolni azt megköszöném. Bandit 1200-as 2002-es benzincsapját hogyan tudnám ellenőrizni hogy jó-e? Ugy jártam hogy egy éjszaka alatt elfojt vagy 6-7 liter benzin. Leszereltem a csapot, ON és RES állásban megszivtam de semmi, mert vákumot csinál és ugy nem ereszt át. Esetleg ha van ötletettek szivesen fogadom!
Popszegecs az smafu?
Van hozzá olyan adapter,h nem kő fúrni. +6000
Nálam nem gond a luk, viszont én az egész gyárit elvágtam.
Jött hozzám sör, azt mondák Neked adjam.
Címem tudod :)
És most, hogy eladod, lukas marad?
én gond nélkül kifúrtam ;-)
Most erre mit mondjak?
Most nézem, de ehhez ki kell fúrni az eredetit. Nem tartom túl jó ötletnek
Ez tipus független. Nézd meg a googlben. Terelő pulexi, ami minden irányban állíthato.
rovargyűjtemény bemutató kisiskolásoknak !
Szélvédelem?
Mire való?
Helló Banditák. Eladő egy MRA Vario Xcreen szélvédő. Kb 100Km van benne. 30 új pénz helyett 25.
Ahol elferek biztonsagosan ott mindegy hogy zaro vagy szaggatott
a gyertyákat is lesd meg ha valameik nem olyan mint a többi akkor vagy az a gyertya vagy a hozzá tartozó karbi hülyéskedik
Tasi, én nem dobom el a vasat, csak a májercsíkot kicsit átteszem az idomokra, indexbúrára
Megcsinálom amit mondtál, de most itt vagyok lent Kecskeméten, hétvégén megyek haza.. Remélem hogy kibír majd hazafelé megint egy 130 km-t és nem hagy ott az út mellett :D
elsőnek egy sima csilag csavar huzóval tekerd ki az összes karbi pohár le eresztö csavart ............ utána 4-5 tekerd meg a motoprt öninditoval ..... csavarok vissza pribe a benzincsapot .... és induljál meg fele Gergő ...................... és leközelebba jó népnek meséldel azt is hogy minden héten kétszer oldal idomon fordulsz Nagysápfelé
1 hete jó idö van ti meg itt mustot kutyultok tiszta szégyen ez a monitoros motoros bagázs

monitoros motoros ... JÓ mi ?
Inkább karbi ha nem trafó ahogy Zöldi írta.....
Fotelszerelés ja, de én sem vagyok otthon, nincsenek most szerszámaim és a depresszió kerülget, hogy mit csináljak a motorral először amint műhelyközelbe kerülök.. :D
Gyertyasort cserélnék, ez jó ötlet lenne?
Én pl. a fotelből jobban szeretek szerelni,mint a motor mellett kuporogva.
Biztos a nap sütött meg erősebben mostanában!
szeintem kettő hagy ki, ha gs 500 hang. Akkor meg trafó, mert ezek parazitaszikrásak tudomásom szerint.
De ez a fotelszerelés...
A nemrégiben tett záróvonallal kapcsolatos kijelentéseimet illetve fejtegetéseimet visszavonom......ki bort iszik vizet ne prédikáljon...az utóbbi két túrán sajnos bebizonyosodott, hogy nincs jogom megszólni ez ügyben másokat....
Sziasztok,
GSXF600 boci hidegen nagyon dadog, nem akar felpörögni sőt, olyankor teljesen olyan hangja van mint egy GS500-nak.
Ma jöttem kiló80-200 körül huzamosabb ideig és amikor visszaengedtem a gázt elment a motorból az erő majd kuplungra le is állt.
Félreálltam.

Amikor újra indítottam, egy darabig megint úgy csinált mintha GS500 lenne de szerencsére eszébe jutott, hogy ő valójában sornégy.
Kihagyna egy henger?
nekem lett 70 liter a kertben magántermő, a mustfoka 15 felett volt kicsivel , kíváncsi leszek mien lesz