Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyjál.... idén sikerült egy jót, az volt a szerencse hogy rajtam volt a maszk, mehetett a mosógépbe. Rendesen kitapétáztam belülről.
Vagy méhészkalapban köpni egyet
Szoktatok bukósisakba tüsszenteni?!
Kezed labad el lesz akkor torve
Majd átmegyek meggyógyítom.
Nővérem amikor itthon van folyamatosan tüsszögmeg gyógyszert szed viszont amikor Münchenbe visszamennek semmi baja
Nekem a gyógyszer olyan mint a semmi. Azon kívül hogy álmosan szenvedek, más nem nagyon történik tőle :-(
Bor is volt otthon meg pálinka is, nem éltem én ilyenekkel.
Én meg tolom a fűnyírót ezerrel. Bár nem vagyok allergiás, de jókat szoktam tüsszögni. Olyankor a harmadik szomszéd mindig átszól a sövényen:-Jobbulást!
volt egy öreg mókus teafüvekkel gyógyította az ilyesmit , órákat kellett várni annyian álltak sorba ahol az orvos már kevés ott elmentek hozzá megadta a kódot kinn meg a falon ki volt táblázva mien teafüveket kell megvenni , beszerezni 8-15 fajtát, meg azt is hogy kell használni meginni fürdőbe inhalálni stb és meggyógyultak az emberek
Nem azóta van, hogy elhagytad a vicces cigit?
Inkább a mariska ültetvény közepébe.
Én beülök a parlagfű ültetvény közepére és semmi bajom
Én a fűnyírást az erkélyről kávézva szoktam figyelemmel kisérni.
TÁrsasház rulez :D
Nálam 6 évesen derült ki, hogy mi a bajom, elötte csak szemüveget adtak (merthogy dörzsöltem a szemem, az nem zavart senkit, hogy teljesen jól látok, csak írtózatosan viszket a szemem...). Aztán 12 évig injekcióztak, meg gyógyszereztek, de semmi hatása nem volt, megtanultam elviselni a tüneteket és abba is hagytam a gyógyszerezést...
Nálam a fűnyírás előtt 2db Calcium Sandoz pezsgőtabletta és a következő adag bekészitve, hogy közben is legyen. Így nagyjából elviselhető...
Az is megoldás lehet, de akkor inkább a Görög tengerpart...
Srácok, akit érdekel: eladó a Garmin Zumo 350LM gps-em. Részletek a hirdetésben.
Nekem kb 13 évesen jött elő, hogy tavasszal bedugul az orrom, ősszel meg kidugul. Közben szájon légzés. Aztán kb 21 évesen elmaradt az egyik tavasszal, és elő se jött többet. Tavaly kezdődött egy olyan megint, hogy nekiállok prüszkölni meg viszket a szemem. Összefüggések keresése folyamatban :D
Na hallod,ott mire szállna a pollen leveri az eső!

Fűnyírás és fűnyírás között is óriási különbségek vannak,olykor taknyom,nyálam egyben máskor meg tünetmentesen megy a dolog,de semmilyen logikus összefüggést nem sikerült felfedeznem hosszú évek alatt,trükkös egy nyavaja ez az allergia.
Egyik barátom elköltözött sok-sok éve Angliába, ott nagyjából tünetmentes!
Gyógyszerek sz@rt sem érnek... Egyedül a kalcium segít egy kicsit. Márciustól (virágzástól) októberig (fagyig) prüszkölés, könnyezés, szem viszketés, de 38 év alatt már hozzászoktam. Ha nyáron sikerül 2 hetet a tengerparton tölteni, akkor abban az évben már nincs gondom...
király ! nekem meg kiskoromban a tengertől voltak kiütéseim voltunk 3 szor egyszer vonattal mentünk még több kilóméter volt de már hozta a szél a tengerszagot rohadó alga miegymás és már csupa petty voltam
Júliustól,szeptember közepe,végéig szedem a gyógyszert,parlagfű tetőzéskor szokott 2-3 nyűgősebb hetem lenni,olyankor ha lehet megyek a tengerre,ott kutya bajom.