Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hasi-tasi! Az üvegekhez annyi közöm van kb,mint neked a csillagászathoz mellesleg! Amúgy meg a híg agyaddal rá jöhetnél ha vissza olvasnál,hogy Te voltál az aki anélkül,hogy itt megszólítottalak volna betámadtál engem!
Azt má kinyírtam...............robogót kókányolok.
ok zür van ............... de figyelj ha itt mindenki azon rugózik hogy menyit csepenjen és milyen olajal ... akkor itt ez megy!

ha tetszik olvasod és néha eladsz egy 4 éves gumit 30 000 ért ha nem tetszik ,,,, ? .... ? MINEK JÖSZ IDE LE JÁRATNI MAGAD ..

MÁR A CIMBORÁD RÁD SZÓL ember ............. nem neked van zür oda fent .. és béke jobbot küldök neked ..... ok ? ved be a nyugtatott és tartsuk egymás dolgait tiszteletben .............. off
Vagy galambdúcot bontani
Ha valami nekem unalmas eltolom a biciklit monyuk Barikköztöt nézni vagy fátvágni vagy mittomén.

Bár olyan vok hogy minden érdekel.
Mutasd már meg,hogy az én vasamon hol van felkenődve a trutyi! Ugyanis a felni peremén több száz km után legfeljebb pár kis pöttyöt tudnál mutatni nekem!
Írtam valahol hogy mosom nagynyomásúval ? Meséld el kérlek a brigéciol mi kárt tesz a láncodban, tudatlan vagyok mint ahogy lehülyéztél. De nem tehetek róla
Nem bánt csak rogyásig unalmas! Vannak más témák amiket érdeklődéssel olvasok itt,de ez már tényleg kurva unalmas!
A spray is felkenődik az idomra, olajat meg letörlöd zsepivel
Levi vazze! Igazából tényleg nézz vagy olvass már utána a két anyag összetevőjének! Vagy érdeklődj szakembernél!
Egyébként meg a lényeg a nagy nyomású vízen van! Érted már?
Az mért bánt ha egy nyilvános fórumon tárgyalnak olyat ami nem érdekel?
Nem látom az oldal moderátori rangot nálad.
Tasi menj már a pecsába a hülye dumáddal! Neked tényleg zűr van ott fent!
Azért vazze,mert itt egyébről nem olvasol,mint a lánc olajzóról,hogy az mekkora királyság! Én meg állítom azt,hogy a sprayvel símán el megyek annyit kis odafigyeléssel,mint ők a trutyizóval! Miközben én nem fosok,hogy csöpög-é a trutyi a láncra vagy sem,trutyis-é a gumi oldala vagy sem,stb,stb!
És azt nekem senki ne akarja bemagyarázni,hogy valamennyi trutyi nem freckálódik szét hátul,mert a hülyék a túl oldalon vannak! Láttam már itt is pár képet a trutyizós csodákról,és érdekes módon mindnek trutyis volt hátul minden! Szóval én maradok a fújásnál,de ellenben a trutyizókkal nem diskurálok itt éveken át arról,hogy mennyit csöpögjön percenként,mert már álmomban is tudom,hogy mennyit kell csöpögni annak a szarnak!
már szerintem másodszora 0 le magad elöször 1. 5 éve ki jelenteted elnézést kérsz ............ emlékezél ! mai napig nem kértél !

ma ujfent jösz és sértegetsz meg kérdö jelezed azt amit csinálok .? ha én mindent brigoval le locsolok és utána neki esek nyagy nyomásuval ahoz sincs semmi közöd ...................

és sem kérdöjelezem meg milyen faszán vissza tudod venni az üres üvegeket ............ maradjunk abba hogy ne erőlködj !
HA petróval mosod azzal is tudsz kárt tenni, az is be tud szivárogni a gyűrű mellett és az is ki tudja oldani onnan a zsírt ugyanúgy ahogy a brigéciol Akár benzinnel is moshatnánk mondjuk egy rongyot beáztatva vele és csak törölgetni, a láncot nem beáztatva vele

Érted mit írok ?
Nem csinálom úgy az tuti,mert egyszer már anno így csináltam ahogy "okos-tanult" barátunk leírta itt,és tönkre is ment a láncom! Aztán hozzáértő embereknek elmeséltem,hogy milyen módon takarítottam a láncomat,mire közölték,hogy mekkora hülye vagyok a brigéciollal,meg a nagy nyomású vizemmel együtt!
Oké, nem állítottad. Akkor miért fáj Neked az, hogy ők láncolajzót használnak? Folyamatosan azt hangoztatod, hogy ők trutyizót használnak bezzeg te fújod és így is bírja. Azért mert nekem szürke motorom van miért hangoztassam azoknak akiknek fekete motorjuk van, hogy szürke motor az igazi?

Lényegtelen, nincs Suzukim nem offolom szét még jobban a bandita fórumot már így is kb 10 oldallal ezelőtt volt az utolsó banditra vonatkozó komment
És hogyha úgy csinálnád, ahogy ő állítja, akkor már rég kuka lenne, nem?
De nem tőled ugye?
Levi! Konkrétan soha nem állítottam azt,hogy a lánc olajzó mekkora baromság! Viszont azt bizonyítani tudom,hogy én kizárólag sprayvel fújom,és a gyári láncom 50 felett van,és közel semmi gond nincs vele! Ezt szakember,és nem pancser nézte meg a közel múltban!
Azt is mondtam,hogy soha nem fogok az én vasamra ilyen trutyizó cuccot fel rakni! Ennyi....
Tanulni pedig nem lenne szégyen
Minden motorszerelő hülye aki azt állítja,hogy brigéciollal és nagy nyomású vízzel abszolut nem tanácsos láncot mosni! Bár hol utána lehet olvasni itt a neten! Csak kis időt kéne rászánni! Igaz azok mind hülyék akik nem az ellenkezőjét állítják!
Úr isten egy magát motorszerelőnek tituláló ember állítja az ellenkezőjét!
Igazából vicc ez az egész. Ha ÉN fújom a láncot akkor fújom, ha olajzót használok akkor azt. Ezt páran meg is értik, elmondják a véleményüket. VISZONT van 1-2 ember aki meg akarja győzni a másikat hogy az pedig nem úgy van (pedig úgy van). Lenézi, lehülyézi és természetesen leszarozza a másikat és annak ötletét. Gratutlálok!
Páran le sem tagadhatják, hogy Magyarok.(Maxxy, pedig már kéne élettapasztalata legyen)
MAJD egyszer HA tönkre megy a láncot (gondolom ez nem fog előfordulni) vegyél ki belőle pár gyűrűt és áztasd be ebbe abba. De segítek mert már kipróbáltam. Petró,Brigéciol, Gázolaj, Benzin egyik sem tett kárt benne, sem méretbeli sem alakbeli változást nem okozott egyik sem. Ilyenkor mi van? Rosszak voltak a W gyűrűk amiket beáztattam ?