Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atti !

ehez mit szolsz ............ http://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati/ducati_monster_620_i.e.-8104926
.......... játszos motornak
képet nem töltötte fel
Hello mindenki
Megmaradt a teljes kábelköteg a 97-es 1200-as Banditról.Vezérlöegység és minden más bizbasz rajta van,kivéve a gyujtáskapcsolót!Nincs szétvagdosva és szétszakadva.Hibátlanul mködött minden a motoron
100 euró ha esetleg kellene valakinek
10500.
Majd ha fagy.
A cukor lelohelyeket megtartom magamnak.

Mindjárt megzabállak Te IQ bajnok!
Én csak kis cicus lehetek hozzád képest/megadhatnád a linket ahol kaviccsal töltött fesz szabályzót vettél/
Csak lassan a testel hetero vagyok bar elfogadom a massagot.Kb 15 meteres koronkivul.

Lancoljzo marad jovore.

Most robogot hekkelek.

Amugy ez nem nagy dolog meg atlagon aluli iq val is ki lehet keresni neten nagykazal ilyen iranyu cikket.szal rajta tigris talan neked is menne.
Ezért szeretlek Téged! Bakker még ehhez is értesz Tényleg, a láncolajozóval megküzdöttél már?
van pár mázsa lomom amit sajnálok kidobni .... használni se fogom soha de ki tudja ?
Állandó holdi bázisra azért lett volna anno szükség mert az ott kitermelt nyersanyagot feldolgozva olcsóbban és könnyebben lehetett volna továblépni a naprendszer külsöbb részei felé.1/6 gravitációnál jóval kisebb energiabefektetéssel állsz pályára a mars,jupiter vagy bármi más felé.És nem kell mindent 50e dollár/kiló áron a földről vinni.

De mivel háborúzni kellett hagyták a fenébe az egészet.
A Cray 1 számítási kapacitását meg egy gyengébb telefon is lepipálja...
Ja, ja. Meg voltak Spectrumosok is.
Te is múzeumot üzemeltetsz?
Motul 5100 10w40 mennyit kóstál nálad?
Azóta is összejönne sokkal könnyebben is csak nincs miért.....holdbázist tervezgettek, de igazából nem találtak gazdaságosan kitermelhető nyersanyagot másért meg minek? Anno volt értelme hisz versenyeztek, de azóta nem sok van.
C64 volt az isten ellentáborban meg az Atari
Ezért is "büdös" nekem ez a holdraszállás..... Ha akkor sikerül az adott kor technikai, számítástachnikai színvonalán, akkor azóta hogy-hogy nem? A mostani technikával hetente kéne a holdra leszállni.....
61-ben a Holdraszállás űrhajójában annyi számítástechnikai kapacitás volt, mint egy mai alapműveletes zsebszámoló gépben.
olyanom is van 750kb a floppy-ja ha jól emléxem .... ez a szép darab meredtlemez 380 Mb

Élőben még nem, de 8 collos floppy-val dolgoztam. Annak volt ekkora a meghajtója.
off láttál már ekkora harddisket ?
Öö van söröm? :)
Kb 16 éve van meg a GSX1100ES-em. Amennyiből feltámasztottam, valószínűleg 20..25 évvel fiatalabbat is vehettem volna... De valahogy ez hozzámnőtt már...
Zenit 12XP még nekem is megvan. Az utódja Konica-Minolta 505Si volt, de azt eladtam. A Helios-hoz (ez még üvegből meg fémből van) meg vettem M42/Canon EF-S átalakítót.