Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a balfaszt se hagyd ki !
Milyen új motor? Na,ne titkolózz!Most már áruld el!
...pár éve a bandit fótumon MINDENKI: köcsög!
Jó esélyekkel indul!
Nalunk azz szokas mondani, hogy ha nem tudsz dugni vegyél bmw-t. A legnagyobb szégyen, hogy egyik csaj azt mondta haveromra, hogy miota bmw-je van helyesebb lett Kawabiker barátunk vett egy motort gondolta, hogy majd akkor fog tudni, majd vett egy bmw-t azzal se sikerult most meg jon ide hogy valamelyik férfi hátha megadja magat
Szűkülős szárú feszülősgatya?
bmw
nagy hang, sok vakító lámpa, napszemüveg, izomtrikó?
persze mindenki ugy csinálja ahogy szeretné .. én így csinálom nekem ez vált be ......... azért is javasoltam zolinak mosás után olajozni ............

aztán a mosás is gondolom a felyekben az akép épül fel tasi a nagy nyomásu mosot az 0 gyűrűtől 1 cm re tartja és toljaneki ............
ez sem igaz ....... az viszont igaz , hogy fel merült bennem az hogy a brigó... mi van ha mégis be folyik ?
akor én szarul csinálom ?

egy kérdés a nagy érdemű petroleumal mosa ..... AZ NEM FOLYIK BE vagy benzinel mosa .. az nem folyik be és ezzek a szerek nem mosák ki a zsirt .............. a petroleum és a zsír köszönek egymásnak a zsír bentmarad a petroleum meg ki megy ...
valoszinű a brigéciol kisebb és Ő be fér a résen !
ok értem

tényleg az van hogy merő jó indulatból az ember a tapasztalatait meg ossza ................. JÓ vagy rossz .. mindenki ki válogatja magának ................ és tényleg jönn hogy........ MIÉRT NEM ... MEG AZ SZAR VÉLEMÉNY meg TE HŰLYE VAGY .. szerintem nem vezet ez sehová ....
Én meg kilincssel előre beállok a bömbivel a pzzéria elé és eszek szépkártyára.
Nektek hátra van öt fokozat, nekem meg előre...
haver vagizott hogy miért vagyok sóher mert 700ft a sapka
na az új sapkája pár hónap után ugyanúgy folydogált
Mire gyűtöd?
Laposelemekre?
Az mindig ereszt.
Legalább tudod hogy van benne olaj.
A nívó úgyis szartseér.
nekem 200ezer van az astrában és csupa olaj
szóval inkább leülök mellé nekitámasztom a hátam az ajtónak és úgy eszek
mondjuk én még sosem mostam a blokkot, és ereszt egy kicsit a betöltőnél, ecotech sapka
A brigo sztem önmagában nem használ a láncnak a már előzőleg leírtak miatt. Viszont a magasnyomású mosó már 30-40 centiről sem igazán magas nyomású. Megadott nyomásérték a szórófejnél igaz, utána exponenciálisan csökken a távolsággal. Szóval, ha nem nyomod a szórófejet a lánchoz közvetlenül, akkor a mosó sok kárt nem fog okozni.
én a saját tapasztalatomat osztotam meg veletek .. ez nem azt jelenti hogy holnaptol mindenki így csinálja ........ a brigéciol egy motor moso el távolitja a zsirt a szenyezödést . ezzért fejleszteték ki KÉMIKUSOK !
ismétlem
nekem be jönn több mint 40 000 km a láncban 22 éves motoron minden nagy takaritásnál brigoval van mosva .. ÉS nagy nyomásuval .. TÖKÉLETES

210 000 km van a tiz éves swiftbe és a mákostésztát meg lehet enni a motor térből .. nincs rozsda nincs elektromos zárlat tökéletes

nekem a magasnyomásu és a brigo a barátom .............

mint elöbb irtam EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM .......

én igy fogom csinálni tiz év mulva is .. és tiz év mulva is ilyen lesz a motor terem ,,, és nem lesz rozsdás a láncom ..............
elirtam............
2 percnél lévö cuccon dolgoztam pár 100 órát...(nem én találtam ki, és már nem egészen igy néz ki...)
Teljesen ingyen csinálom jótékonykodás gyanánt
Már régebben akartam kérdezni, hogy vannak itt köztünk fizetett provokátorok, provokálók, vagy ingyen csinálnják?
Pénzt szedi valaki, vagy ingyen cirkusz van?
Pár évvel előbb kellett volna, majom helyett tuti megtette volna
Mostanság robotokkal dolgoztatnak. Könnyebben beférnek mindenhova, nagy arcuk nem lévén, nem takarják ki az optikát!
Te azt mondtad brigit nem szabad meg a motor kozelebe sem vinni mondjuj nem csak Brigit nem szabad kozel engedni hanem Ramit sem mert felboritja
Van olyan projected, hogy egyszemelyes űrhajo és csak egy irányba tud menni ? Legalabb a galaxysbol menjen el, kawa zold szinben es Kawabikert ultetnenk rá