Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csabu! Kösz! Tegnap ebben a témában is én voltam a hülye! Igaz,hogy elmondtam érthetően,hogy a brigi véletlenül sem ajánlott lánc pucolásra és magas nyomású vízzel véletlenül sem szabad a láncot mosni,mert mint az köztudott a lánc legnagyobb ellensége a víz! Főleg a nagy nyomású!
Ödönbe azt raktam............simán megemésztette de nem fogyott.
Jó.
Olajos,de nem láncos kérdés
Van tapasztalata valakinek a Fuchs Silkolene pro 4 motorolajról?
Előre is kösz!
Az irány a Mars projektet ha lehetne.
Mit szeretnél tudni? Melyik projektröl beszéljek?
Tecikérteni a vízből veszi ki az okszigént...Idézet (Szalcsi Sándor)
Űrhajók is lég-olaj hűtésesek?
Csillagászatba nem akartok belemenni ?
De jó, akkor csak 150 lenne a gleccsertől idáig :-)
pontosítás kb 10 méter 1 bar
Tíz méter egy bar
Értem, kösz a kiigazítást...akkor ezt nem terjesztem többet.
Pontosítok. A brigó abszolút nem korrozív, hanem olyan borzalom erős olaj és zsíroldó hatása van, hogy a használata után a teljesen tiszta acélfelület marad. Ez pedig párás időben 24 óra alatt, sóleves környzetben néhány óra alatt rozsdásodó felületet eredményez. Még a gyengébb minőségű festéket is képes megkezdeni. Írja is a kezelési útmutatója hogy használat előtt nem látható felületen próbatisztítás javasolt.
Inkább igyunk jó Alpesi tejet...
Nem gondolom hogy közvetlenül azonban Borsafüreden a gazdánál egész nap folyt a kerti csap hogy a lakásban szétne nyomjon semmit a nyomás.
Az szar lenne, kb. egy méter egy bar. A legalacsonyabb gleccser vagy 1500 méterrel feljebb van.
Tirol legalacsonyabb pontján lakom. nagyon rossz ötlet megnyitni úgy a kerti csapot, hogy a slagot nem fogod a kezedben
Nalunk is 10bar folott van a falu halozataban a nyomas de a hazban 2,5-3 barnal nem igazan szokott tobb lenni, sima mezei slaggal azzal a byonassal lemosod az fix hogy nem megy be sehova
Nálunk a tűzoltófecskendők 15 Barosak.
Kitaláltuk hogy de fasza lenne locsolni a parkolóban a muskátlikat.Olcsóbb és nem kell slaggal szarozni.
Nekiálltunk az ajtóból ketten betámasztottunk és ráadtuk a tüzet.
1 percen belül az összes muskátli a 20 méterre lévő 3-as út másik oldaláig lőtte a nyomás.

Szal ha valakinél 17 bar van nehezen fog menni a zuhanyzás.
Gondolod a gleccser közvetlenül van rákötve a hálózatra?
Persze az Alpokban jó hogy van nyomás főleg a völgyben.
Hááát, akinek nincs pénze a hegytetőre menni legyen erős és birkózzon a slaggal.....
Kecóban átlagosan 1,5 - 2 bár nyomás az általános.