Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont azzal volt a gondom....,de próbáld ki, lehet, hogy jó lesz.
nézd meg mégegyszer 15w50 a super 4 a félszint a comp4 fullszint a pro 4 versenyolaj pont olyan mint a motul 5100 motul 7100 meg a 300-as asszem . különben havernek 20w50-es agip-ot hoztam a r1100rs-be és tetszik neki
pont akkor motul raktam bele nem volt benne még 200 km és eltört a főtengelyem ráadásul a garázsban !
Annyiban pontosítok, hogy márkaszervízben drága a Castrol! Ha az előbb linkelt gödöllői oldalon nézed, máris baráti, ettől függetlenül tavasszal beújítok, hacsak nem kapok negatív referernciát arról is
Nekem is 15W-50 van a legutolsó olajcsere óta, csak ez Motul. Viszont kérdés, hogy a márka, vagy a viszkozitásváltás miatt, de azt veszem észre, hogy habzik
Volt aki már azt mondta, hogy cseréljem le azonnal, de mivel a user manual-ban benne van, egy ciklus alatt nem gondolom, hogy árthat. Tartósan nem marad, az tuti.
Egy tesztben azt olvastam, hogy a Repsol Sintetico 10W-40 egész jófajta. Nálam lehet ez lesz a következő, mert a gyárilag ajánlott Castrolt drágállottam
Most néztem a COMP 4 az 10W-40-es. Ami nekem kell az a PRO 4 az 15W-50.
Az nem is akkora probléma
Csak a fotengelyed tort el ne vedd komolyan
én silkolene comp4 -est használok most raktam másodjára 1 hónapja de azt nyomtam a gs500 ba meg a TDM-be is másoknak is raktam de sose volt vele gond
Kösz,akkor valószinü marad a boltba.
Fura kopogás lett több gépnél is párszáz km után.....nem mindnél, de pl. nekem is a békánál pedig csak 24000 volt akkor benne......hamar lecseréltem másra ami segített is, de nem múlt el teljesen.
Mi volt vele a probléma?
Maradj a motulnál.
Most Motul 5100-at használok de lehet megpróbálom. Ezt az olajat még nem használtam így előbb érdeklődök
,és természetesen a zacsi-pacsit se hagyd ki
Van....az az egyetlen olaj amit 2 gépnél is garban lecseréltem......
Hany eves is vagy ? 30korul biztos, es meg mindig ezen lovagolsz hogy neked nagyobb a labad ? Kit erdekel ugy oszinten ? Aztan meg beprobalkozol hatha tudok kulfoldi munkalehetoseget hat sirok
Fejlodsz, csak rosz iranyba.
Annyi bittos hogy ződ és visít.
De tudom, olyan ami megint szokás szerint reggelire megeszi a többi papírmotort!
Még asse tudod mi lesz belőle.
Legalább már fejlődök és K-jettel nem szívok, mint régen Mercin és Porschén
és metszet faszu kontár