Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nem vagy nagyon allergiás. Én tavasszal haldoklom...
Ne is mondd. Most veszek részt egy hiposzenzitizációs kezelésen. Ilyenkor az allergén anyagokból, amire allergiás vagy, fecskendeznek be a bőröd alá. Elvileg hosszútávon elmúlik tőle az allergia. Jelenleg annyit érzek belőle, hogy hetente kapok két injekciót, ami után napokig ég és viszket a karom. Kb olyan mint egy rosszabb fajta darázscsípés...
Akkó büdös lesz.
Sajnos parlagfűre az vagyok,de tojok rá.
Lennétek allergiások valami pollenre.....hamar rászoknátok a klímára még hűvösben is.
Jo az csak olcso legyen.
Majd irok.
Egyenlore tapogatozom.
csak u.gy.
virsli gumi, elromló szabadonfutó, meg egy 30 éves sor4 honda úgy általában?
Jó hát, vegyed!
A tavasszal olyan volt mint egy friss diplomás szambatáncosnő!
Ja es piaggio alkatreszben is benne vagy?
Nekem gyarilag az volt.

Cb 750 f2 milyen cucc?
Joaz?
jó, most már sínmotor
Az jo dolog?
még majdnem az évjárat is stimmel.
és már nem "rázza a picsáját"
Hasonló a szindrómánk,klíma csak hosszútávú használatkor,városban lehúzott ablak szinte mindíg,még télen is.
Neked is banditod van?
Én nem panaszkodom :D
Ver az isten téged rendesen
A saját kocsiban utálom a klímát. A cégesben meg nincs :)
A meleget se szeretem. Szóval... :D
A gyári Bridgestone papucsok lettek kopásjelzősek. 2-3e még járhatóan volt bennük, de az osztrákokhoz Erik példáján okulva nem mertem kimenni velük. ataaa meg már nem akarta megvenni, mert a széle is kopott volt
?
Nem jól emlékszel!
OFF

Jól emlékszem, hogy 12ezernél kuka lett a gyári láncod?
Sajnos ez a jelenség a együtt jár a motoros egoizmussal, exhibicionizmussal..."nulla vagyok, de vegyetek észre", párhuzamban a toporzékoló valamit nagyon akaró üvöltő kisgyerekkel...
A hangos kipufogók csatáját oly sokszor elvesztettem, részemről az egyetlen "eredmény" hogy behoztam rá pejoratív szót sok-sok évvel ez előtt: A HURKATÖLTŐ!

A fent említett két jelző miatt érzi sok ember ezekben a szabályokkal megbénított világban, hogy muszáj egy kicsit valahol kibújni, és legalább egy rövid ideig törvényen kívülinek lenni...azt mondom ez nem is lenne baj, ha közben ilyenkor nem taposnák el más jogait, veszélyeztetnénk az életét. (Amúgy ha valaki csak egy kicsit nyitott szemmel járkál, látja, hogy mindig volt egy kékvérű réteg egy látható, vagy láthatatlan háttérhatalom akik a törvények felett állnak, és bármilyen eszközt képesek alkalmazni pozícióik megvédésére..."kivéve a gyedi bíró"... azt hiszem ez kattan be néha az elnyomott társadalmi rétegekben is a sok szabályozásra középső ujjat mutatva. Elítélni nem tudom, számomra csak mellé gyártott ideológiák szánalmasak. )
Városban lehúzott ablak?
Azt vidéken kell, ahol friss a levegő
na meg piszkosul idegesítő ha nem 5 km-t megy az ember egyszerre .... viszont elnyomja a motor csörgését és egyéb csörgéseket
Harmadikkent csatlakoznek.
Egy esetben lehet meghallani: varosban, lehuzott ablak, dugoban, ha eleg kozel vannak magas hazak az ut szelehez.
Ezt javasoltam a totalbike-on egy kommenthaboruban, hogy probaljak ki:
Van decibelmerojuk. Egy kamra hatra, egy oldalra, egy a merore. 100zal menjenek egy golffal halk zenevel. Elozzek meg egy herelt kemenyes motorral, a napnal vilagosabban megmutatja, hogy a hangos dob nem ment eletet, max hallaskarosodast okoz.