Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te egyszerűen lehülyézted azt aki olajzót használ, de ha egyszer is megnézted volna a szerelési útmztatoját az is azt írja hogy olaj kell a láncra. Sehol sem írja,hogy spray, bár elég régen nézegettem az új mktorok könyveit
Ez jó volt
Miért is? Mert elmondtam vagyis el mertem mondani a véleményemet az olajzóról? Aztán a metszett farkú átment személyeskedésbe? Egyáltalán ki a tököm szólt ehhez a tökfejhez? Mert én már régen nem! És mint írtam a végén akinek nem inge...
Joggal merül fel a kérdés: Vajon hány ember van itt aki téged szar le?
Egy ember van itt akit leszarok! Gondolom az tudja akire vonatkozik! Enmyi...
"35500 ft ért vettem 2 db continentál 120/70 conti gumát"
Jó reggelt, elő a csipacsákánnyal
Sajnos rá nem vonatkozik.Ezek 120/70-esek.
Ő ContiMotion-t vett.És mintha csak 180-asok lettek volna.
Tasi!
Azért nézd meg ezt a cikket, nehogy beszopizd:
http://www.r17.hu/blog/gyartoi...
ok vettem ................ nem is bántok senkit ! egyszerüen megint az a baj ,,,, mint minden topikban ! a dolgok hozzá értése nélkül .,, tapasztalat és össze hasolitás nélkűl ............ egyszerüen le degradáljuk , le nézük .. a másikat ...MERT más a véleménye ..............

persze én is butának nézem azt............ aki .......... DE NEM JÓ !
mindenkinek meg adatik ,hogy saját véleménye legyen ...........
És ki tartson az elvei mellett CSAK közben senkit nem kell sértegetni ............ föleg nem egy csoportott

csak ez miatt fogalmaztam eröseben
és hogy én is ki teritsem hülyeségem 35500 ft ért vettem 2 db continentál 120/70 conti gumát ......... mert csak az okos tanul a más kárán
Sosem állítottam hogy TE pucerálnád. Honnan veszel ilyen hülyeséget?
Látom megint sikerült eldurranni az agyadnak. Semmi okod rá, csak nyugi. Szép sorjában: senki nem mondta, hogy aki fújkál az nem ember. Fogalmam sincs honnan veszel ilyeneket. Nem értem mit értesz elcsúfítás alatt, mert nem látszik. Az hogy olajozót lusta, trehány emberek használnak, nettó baromság, de értem hogy valahol neked is támadnod kell, ha már - indokolatlanul - támadva érzed magad. Ahogy az elején írtam nyugi. Senki nem fogja rád erőszakolni az olajozót, fújkáld csak bátran, szerintem a kutyát nem érdekli, hogy ki mivel tartja karban a láncát, itt csak indoko hangzottak el, ki-ki a saját megoldására vonatkozóan. Egyedül neked szállt el az agyad. Végül, ha úgy tetszik én magamra vállalom a trehány jelzőt, számomra a motor használati tárgy, bizonyos korlátok között leszarom hogy mennyire koszos, a müszaki állapotát tartom fontosnak. Sosem fogom fogkefével csiszatolni, hogy ragyogjon mint a salamon töke. Nem vagyunk egyformák, ezt kéne már Végre elfogadnod, anélkül hogy szétbaszná az ideg az agyadat.
Tasi!

Maradjunk meg szakmai alapú vitánál, a személyeskedés nem vezet sehova. Ha megint hagyjuk hogy provokátorok lángra lobbantsák a topicot, akkor itt fog megint körözni felettünk az összes unatkozó keselyű, és kapnak egy ingyencirkuszt. A téma meg megint nevetség tárgyává válik velünk együtt. Ès akkor a provokálók elérik a céljukat.
Csak nézzél bele BMW-s cikkbe...nem szánalmas?
Èn gratulálok azért ehhez! Igaz mi tudjuk, hogy annyira ez nem egy elérhetetlen dolog.
Az jut eszembe, mikor egy félig ismert társaságban az is nevet a poénon aki nem érti...
Nem konkrétan erre gondoltam.
És az ujabb kérdés bennem !

Hogy sokan pénzt idöt nem kimélve ki kisérleteznek , vesznek ilyen olajozokat a fujkálásal ...MÁR össze tudják hasolitani.......................... mik az elönyök
ezen emberek közt Szerelök , mérnökök , gépészek , teknikusok vannak .................... és rengeteg tapsztalat

... mert nagyon rá ér.............................. a mümajer topik stárja ...hogy meg tisztelt a lefikázásaival minket .

ujra jó .. hogy itt vagy ............... menyiért veszik vissza most a sörös üveget ?
nem tudom mitt szoljak.............................................................. megint el gurult a gyógyszer

elöször jönn a visza nem térő kihagyhatatlan 4 éves be ragadt szar gumi történetével .............. 25 000 ért aztán már 30 000 ért holot 2014 gyárátásu van most a talernél garival , áfás számlával 37400 ft ért .............. nem tudom ,,,,,,,,,,,,,,

aztán mindenkit le köpköd ............ mert másnak olajozoja van !

aztán 50 000 km fujkálva .............. ÉS ki érdekell ? egyáltalán ki látta ?
90-ezrnél bár pontosan nem tudom megállapitani mert hosszabb lett az áttétel elől egy fogszámal nagyobb fogaskerék kerűlt. Mxxival ellentétben egyetlen motorról sem hagynám le. Persze nem vagyunk egyformák.
Még soha nem kellett túrázás közben pucolnom a láncot! Nem tudom honnan találsz ki ilyen hülyeséget! Fújni fújtam már,de ez nem vesz több időt el,mint kb 20 másodperc!
Yosi barát! Biztos az,hogy irigyek vagyunk a trutyizótokra,ugye?
Az nem is motoros akinek nincs egy szájbavert trutyizója a motoron! Egy biztos....soha nem fogom ilyen szarsággal elcsúfítani a motorom! Egész egyszerűen nem látom értelmét! Nem fogom állandóan azt figyelgetni,hogy percenként mennyitsercint a láncra,meg trutyisodik-e a gumi oldala,stb! Kb. 2000-ként szépen megtakarítom a láncom,és mivel szeretem a motorom rendben tartani,nekem ez nem okoz gondot! A véleményem az,hogy a lusta és trehány emberek használják főleg a lánc trutyizót! Akinek nem inge.....
Pedig. De.olyan.
Es meg felet se lattad.
Rosszabb.
A fenét ő nem olyan
Ez most FINOM IRONIA volt, mert akkor az rendben van
egyébként teljesen felesleges, Zoli is már túlbonyolítja ezt az olajzó témát. Mondjuk Zoli mit nem bonyolít túl ?