Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láncsprayban ez a legtutibb
nálunk nem ismert és nemigen forgalmazzák
pesterzsébeten(helsinki út kb a teniszpályával szemben) vettem régebben
momo motorosbolt ha jól emlékszem a nevére
mostanában inkább csak tömítés célra használom pl légszűrőbox
sajna már alig van benne....
a lánckenés fontos:
Már nem használok spray-t nekem az túl drága évi 5-6 darabot fújtam el ma már elég egy liter hajtómű olaj.
Mol spray...Szépen kifényesedet és nem akartam haza vágni.
Xar sprayt használsz cimbi!
Miért fújtad esőben olyan gyakran? Lemosta az esö? Akkor olyan láncsprayt akarok én is, mert az enyémet az isten sem mossa le, nem hogy az esö
A kek az az altalanos olaja a scottoilernek.
Elso menet azzal tortent.
Es jobban szorta mint most.
A piros a melegebb eghajlatra tervezett olajuk.
Azt nem probaltam.
Egy srac az sv topikbol nalam elorebb jart o a stihl-ajanlotta hogy az neki nem szorta.
Es volt itthon par liter.igy kiprobaltam.
De ahogy latom ferivagyok kolleganak az elso lanckerekhez csopog valszeg nekem is oda kell tenni igy ami levalik nem a gumin kot ki.
Fújni a legjobb a láncot.... Én esőben is fújtam de hiába 300 km-en ötször álltam meg fújni a láncot... Ezt untam meg mert én nem vagyok papirkutya hogy ha esik akkor nem motorozom.
van téli és külön nyári láncolaj, miért nema zzal próbálkozol, amit erre találtak ki? :-D
melyikbe is kell 200 ml? :D
Amikor majd csinalunk 6 kor dkon csoportkepet, ki lehet tenni a facebukra:hol a hiba;-);-);-);-)
nagyon erős tulzásnak tartom azt ,,,hogy a BMW a világ leg jobb motorja ..talán az egyik leg drágább ..így JÓ
A "világ legjobb motorja" csak nem a béjemvére gondoltál?
Nem,nem írtad...........csak értem a célzást.
Viszont te nem a finom iróniát és célzást.
Elnézésedet kérem.
A világ legjobb dolga 200 ml olajat 10000 km-enként cserélni a világ legjobb motorjában.

Ez így megfelel?
Én olajmennyiséget írtam! Olvass visssza hogy írtam-e azt a szót hogy kardán,ha megtalálod akkor pampoghatsz
Végülis ja.Nem muszáj minden alkalommal megjegyezni hogy hejdefasza a kardán...........mert nem mindig az.

Amúgy tök buli a BMW és imádnák egy S1000R-t de nagyon.

Csak és kizárólag azért nem veszek mert nem kardános.
Azért csak csöpögjön a trutyi....
A hidegvérü szól be állandóan,de ahogy olvasom nem csak nekem.
Hajrá olajzósok! Csöpög rendesen? Azért látom,hogy pár képen jó dzsuvásak a hátsó kerekek-gumik,stb-k!
Akkor sem csöpögtetném ha ingyen vóóóóóna! Mint írtam 50 felett vagyok a gyári láncommal! És patyolat tiszta a gumim,a felnim,stb,stb!
Nem fogok azon rinyálni menet közben,hogy taknyos-é a gumi oldala,vagy csöpög-é a trutyi!
Milyen szép mikor a Bandit topicban egy béjemvés és egy triumphos egymás motorját fikázza....
Örömmel jelzem,hogy minden gumi elkelt! És én is magamévá tettem 40 pénzért egy garnitúra PR2ct-t! Mert el tudtam adni az összes többit kaptam kis kedvezményt! Szóval a garázsban várja a bevetést a gyönyörű szép új gumi!
Dehogy fogy el!Betöltés,leeresztés 200 Ml
Tényleg a te nagyon megbízható Angol telivéreddel elmersz indulni 30Km-nél messzebbre?
Most már tudom miért tettél a vasra jófajta acél csomagtartót
Viszont ha 5000-nél elfogy lehet venni szép fémszínű fogaskerekeket,tengelyeket,csapágyakat a bajor motorgyártól elég tetemes összegért.
Nöm...........a gumira vagyok kényes.............lehet velem van a baj hogy ki nem állhatom ha egy pötty olaj van rajta.
A felni nem érdekel az lehet koszos,retkes mit bánomén fekete szal
Nekem 200Ml elég 10 000Km-re.