Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem lassan egy eve fel sincs ragasztva, megallitottak kerdeztek hol van mondtam hogy a kesztyutartoban mert szelvedot kell cserelni, tovabbi jo utat
Nem is kísérleteztem a javításával, mert csillag alakban be is repedt. Azt meg hiába tapaszolják meg, csak az időt tolja ki amíg szétszalad. A rezgés meg a kaszni csavarodása idővel amúgy is elvégzi a dolgát.
nekem volt egy pötty ami el is volt repedve
a muki mókolt tornázott vagy 2 órát elkért 5 ezret és elrepedt
pedig megfurkálta tapasztgatott mittudomén mit csinált
12 meg az új szélvédő 3000a ragacs 1000a tükör alá a ragacs 3000a munkadíj
Ha már elindult a repedés, akkor nem javítható.
Szerintem ha azonnal elmentél volna egy szélvédőjavítóhoz (nálunk a teszkótól kezdve minden bev.közp nál van sátruk és x időnként kiállnak) akkor töredékáron meg lett volna.
azért a 2000ft-os matricáért kár rizikózni
ha a yard kötekedni akar simán lehúz 20pénz helyszínire a sérült matrica miatt(fel is jelenthet, akár be is vonhatja a forgalmit)
okmányiroda meg ad ki igazolást hogy legyártás alatt van a matrica aztán avval lehet mászkálni amíg nem jön meg
Igen. Tavaly vettem a kocsit használtan, már ezzel a kavicsbombával. Kis kráter volt, kb 1 cm átmérőben csillag alakban berepedezve. Eddig bírta, most függőlegesen szétment a repedés. Számítottam is rá, egy ötvenest le is alkudtam a vételkor, ez volt az egyik ok. Mondtam is az eladóknak, hogy ez szét fog menni, nem marad így, csak idő kérdése.
Ha csak kőfelverődés simán lehet javítani...........nekem kettérepedz.
Bár egy 20-asé cserélték.
Szerinted? Ha a matricát kell pakolni? Nyilván nem oldalablak
Szélvédő?
Köszi a válaszokat! Közben vadásztam üvegest Pécsen, fel is hívtam őket. Átrakják. 28e a komplett csere munkadíjjal együtt.
Semmi sem látszik...........mint az új.
A másik megoldás az ha egy üvegdarabbal szaladgálnék.
Ügyes kasznis csinálta.
Hát az enyém sem úgy néz ki, mint az új, de azért nem túl gáz. Látszik, hogy átrakott, de vállalható
Nekem is átragasztotta,de a matrica szélei megnyúltak,nagyon igénytelen volt ezért lett a csere.
Ha nincs meg a matrica akkor forgalmicsere.
Szal ha törött a szélvédő akkoris azt a darabot kell vinni akkor csak azt cserélik.
Nekem a szélvédős leszedte és rárakta az újra.
Okmányiroda,kell a réginek a száma,ha jól hazudok 2rugó alatt volt.
Így gánymentes.
Előre is nagyon szépen köszönöm!
Várom jelentkezésedet!

d.aty@freemail.hu
Köszi. Akkor ezek szerint vagy hajszárító, vagy nagyon óvatosan hőlégfúvó.
Nekem az üveges átvarázsolta, azt mondta hogy max 2 esetleg három alkalommal lehet megtenni. Látni nem láttam de azt mondta, hogy felmelegítik és óvatosan lehúzzák.
Technikai kérdés: autó szélvédő csere előtt állok és azt szeretném kérdezni, hogy az EU-s rendszám matricát hogyan lehet átvarázsolni az új szélvédőre? Hallottam hogy létezik rá ügyes technika.
Nem tudom a nevet pedig a " mesterem" volt kb 10-12 napig voltam a "tanuloja "
Huszonpár ezer forint max..
Azt azert ketlem.
Egyebkent 525 zvmx-rol van szo 108 szem
Nem olcso fajta lanc azert ez
Nekem szerintem van. Jövő hét végén tudom megnézni.
Még kis lánckereket sem cseréltél?Amúgy lassan enyémben is 50 lesz.