Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi lánc olajzó téma? Áááááá már ide sem érdemes benézni! Én meg csak fújkálom a szar spraymmel,oszt már 50 felett van a gyári láncom!
Levi,akkor kit is kell kerülnöm?
Vagy 6 éve van olyanom...
propteches kiváló, amit István berakott képeket. 4map szenzor tökéletesen mutatja a lefutási diagramot is.
szinkrondiktátor !
Ja?.....akkor ugyanott vagyok mint a digit teszternél...
Órást nem vennék...mondom, összepróbáltunk többfélét.......amelyiknél fizikailag kell szűkíteni vagy tágítani a cső átmérőjét, hogy ne "remegjen" a műszer az sosem lesz pontos, legfeljebb ha ugyanazt az órát használják az összeshez....,de még úgy sem... ...szerintem, a véleményem nem megfellebbezhetetlen...
akármeik ameikre tesz az ember egy nyomásszenzort
ennek viszont felment boehm
Van még egy okosság ami javítja a szinkron szabályozását....azt is egy jobb szerelőtől lestem el...
Melyik oszcilloszkóp már vákuumot?
Én még drágábban vettem anno, kicsit lement az ára....
valojában mi a karburátor ,, az inyektor folytoszelep szinkron ?
ismerek olyan szerelőt aki simán megcsinálná így a szinkront és meg akarna győzni róla hogy így a tuti
tiszta haszon és dől a léééé ! 90-es évek közepén még a motorrevüben volt a korszerű motorkerékpárok karbantartása rovat vagy mi ott még a karbik beállítása úgy volt leírva hogy megtisztított heggesztőelektródákat nyomkodunk a pillangószelepek alá és úgy állitjuk a csavarokat hogy szépen egyformán feküdjenek fel az elektródákra azóta azért fejlődött a tudomány
Igaz, sokszor pontosabban jobban lehet vele dolgozni. De ritkán kell használni. Míg odateszem a gépet a motor mellé, rádugom a csöveket és mutatom a tulajnak hogy mi hogyan mik azok a vonalak most zöld most tuti de még kicsit finomítunk rajta. Végig nézi és boldog a lelke
csak az 525ös láncért akarnak 30e kérni..? nagyon megakar valaki vezetni..
legutóbb jeladó jelszintet néztem vele amit egy sima multiméterrel nem tudsz megnézni persze megoldható egy csúcsfeszültség adapterrel is .... végülis jó de ha csak motort piszkál az ember nem sok értelme van tartani , a digitális szinkronteszter meg tényleg fasza cucc mikor rányomod oszt gúvad a szeme a kliensnek hogy juhééé számológéppel állítják a gépet !
Nincs valakinek véletlenül elfekvőben pár fitting Givi platni felszereléséhez?
Gondolok itt azokra a kis négyszögletű alátétekre, amik a szögletes lyukakban mennek felülről, meg azokra a fura alakban meghajtott hosszúkás alátét lemezekre, amik a platni alá kellene?
Lehet velem van a baj de nem értettem meg soha amikor ráakasztanak a motorra egy rakat vezetéket és megállapítják amit tudtunk nélküle is, természetesen sokszor jó de nem használja egy átlagos motorszerelő annyiszor mint egy szinkron tesztert
erre azt tudnám mondani hogy oszcilloszkópon meg tudod nézni amit a szinkronteszter mutat de fordítva már kevésbé
Egy jo szinkron teszter szerintem szazszor tobbet ér mint egy oszcilloszkop
használtan természetesen, vannak erre specializált cégek , volt pár év mikor benne voltam egy kis csapatban és áramköröket terveztünk és gyártottunk folyamatirányításhoz aztán egyre laposodott az egész elfogyott a zsé hogy kitaláljuk azt amit mások évtizedek óta gyártottak ott kaptam rá mindenféle boszorkányos kütyü használatára
Én soha nem vennék oszcilloszkópot...
Nem nagyon értek hozzá, "80 ezer", meg a" komolyabb" nem ütik egymást az oszcilloszkópok világában?
Amúgy nekem csak egy úri mulatság ez műszer, nem keresek vele pénzt, de nem akarok olyan vádakat kapni, hogy pofázok róla, de életemben nem láttam, nem csináltam.
annyi zsém lenne inkább egy komolyabb oszcilloszkópot vennék....