Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

macskák ellen légpuska a legjobb
de mielőtt felhördülnének az állatvédők, nem ólommal töltve hanem gumi vakdugókkal olyan mint ami az ecu csatlakozóban van
nem annyira én a saját olajával használom rendeltem egy fél litert , el szoktam felejteni utántölteni aztán levegősödik a rendszer akkor rátekerek hogy adja neki utána meg vissza olyan 6-800 km alatt kifogy a tartály ha úgy felejtem akkor hamarabb
Aszongyák ezt a scottot álandóan állítgatni kell............igazez?
jó az nem kell kevesebb én még kicsit többet is hagyok ha kicsi ráflöttyen a felnire letörlöm egy rongyal , úgy is törölgetnem kell mert 2 óra alatt az udvaron belepi a por a macskák motoroznak egyfeszt a ülésen stb ...
Stihl-re tértem át.............a scottoiler saját olaját jobban szórta.
Milyen olajat használsz? Mert a láncfűrész olaj nem könnyen verődik le, pont az a lényege. Ha híg az olaj, akkor is leverődik ha egyébként nem sok.
Én ezt már nem venném lejjebb a helyedben. Kimentem és lefotóztam az enyémet. Itt láthatóan több van a láncon és az O-gyűrűknél is, ennek ellenére nem szórja sehová. A távolabbi fotót direkt azért csináltam, hogy látszik, sehol nincs a gumin. Még a felnin sem. Most épp maradék sima motorolaj csepeg, fél percenkét egy csepp a görgő közepére. Minden mosáskor száraz ronggyal áttörlöm egy perc alatt, meg a lánckereket is. Egyedül a közép sztedenderem szokott vékonyan taknyos lenni, de az meg nem túlzottan érdekel.
ezt már régen le elenöriztűk a digitális szinkron beállitását tudja 1000 % os

olyanyira pontos hogy a pálcásal elö kell szinkronizálni és utána lehett nagyon finoman 100 % ra be löni
elönye hogy a pilotot is tudod vele állitani ...

én befőtes üveg ből csináltam és piros fagyálo van higitva csap vízel .................... A FIZIKA

http://youtu.be/GaTRyHxvneY
Ha ezt a napi 2x 10 percet nézzük amit KB 6-8 nap alatt belefeccöltem komolyan nem értem mi tart neked 2 napig rajta.

8x20p=160p/60=2,6 óra.
miután nem csikorog a lánc menet közben akkor jó lett
azé egy 2 napos olajozo beállitás ..... eltartott neked egy darabig

ügyi vagy
Nemá................. Tényleg...............

Pedig most térnék rá a "hol a tanksapka kérdésre".
figyejé mán te müszaki analfabéta ...............

KEZD JÓ LENNI
Volt olyan hogy kétcentis mélységben mint a vonalkód olyan volt a gumi széle...................pofára nem szeretnék esni körforgóban.
Az enyémen sokkal több az olaj, felnin is meg peremen is, bár ott nekem nincs használva a gumi. Nyavajgunk itt sokszor, hogy mit meg hogyan ken össze, aztán mikor 130 km/h felett elkapunk egy pár bogarat az nem ken össze semmit? Ezt legalább egy zsepivel le lehet szedni a gépről :)
Lassan elkapcsolom. ............akkor mehet bele egy szűkítő fúvóka.
Szerintem ez még mindig sok olaj a láncon. Nekem 8km-ként nyom egy adagot a Mccoi, mondjuk az nem csupán egy csepp, de még ritkítani fogok rajta. Akkor jó, ha a lánc nem csillog, halvány szürkés, matt. Amíg sötétebb, addig sok. Ezt mutatja az is, hogy a felnire szórja.
Nos pár kérdés.
Most per pill pár csepp a gumioldalán és nem megy fel a peremre.De eléggé le kellett venni az olajzó cseppszámát.
Felmerült bennem pár dolog mert ez még új nekem.
Van elég olaj a láncon?
Kézzel végighúzva az ujjamon marad feketés-olajaos anyag ez lenne az olajfilm?
Tudom láma vagyok de a spray-s zsuvát ismerem mikor jó ezt nem.
Ott az "aranyháromszögben" nem csak a bor van tablettából, hanem a PC is.
No akkor lehet, hogy megvan a hiba....majd beszélünk...
mint....a franc ebbe a rohadt tablettás gépbe!
helyben.....
Tény,hogy helyzeti előnyben vagyok,mert jelyben van,és nekem megéri ennyiért is,mert egy 10-sel olcsóbb! Mellesleg a 3 éves guminak ha jól volt tárolva akkor semmi baja,mont azt tudjuk!
3 éves túltárolt gumiért ez nem egy túl jó ár, bár annyira nem is túl rossz. Na mindegy én is futni hagyom.. Azért értékelem az jó szándékod.
A gyári gyertyákkal 25-35 ezer km-ig nem nagyon szokott gond lenni, főleg ha rendesen használják a motort.
Amúgy ez a 2006-os bandit mostanság nem oly szerencsés darab, mivel egy öszvér a 2005 -ig gyártott, és a 2007 után gyártott 1250 motorok között. Majd egy 20-25 év múlva nemesé válik, mert csak egy évig gyártották.
De ennek más a karbi, a telo, a fék, idomok, tank, és még ki tudja mi.
Amíg gond nincs vele addig ezt nem kell figyelembe venni!