Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy több is, hiszen 3 db gumit vett!
Biztos?
2 kereke van a gixernek is...
Bocsanat.mobilrol pötyögtem gyorsan.Azt akartam irni hogy nincs bizony
Ha jó a link akkor a 73-as súlyindex 365 kg két terjedelmesebb ember és a gixxer már sok lesz neki..........egyszeméllyel még jó.
Èn csak azt írtam, amit a képen látok méretet.
Motion olcsó, de nekem a futásteljesítmény nagyon alacsony lett, és pont a Francia alpokban kellett cserélnem a hátsót. Az 50%.os gumi egy nap alpokban való kanyargáskor, 300km alatt cserésre kopott. Talán a 4000 km-t ha futott a hátsó. Ezért szerintem km-re vetitve nagyon drága gumi. De hát ugye az 1400-es kétsezeméllyel nem 600 -as kategóra nyomatékával jobban meggyötri a gumiabroncsokat.
Ez csk saját tapasztalat. Nem tudom a gixeren hogy teljesítene.
azt nem tudom 3 napja volt nálam szerelésen és akkor mesélte ...
Hol büntették meg a kipufogó miatt?
Már hallottam én is ilyen történeteket de hogy igaz volt e?
Azt írja, hogy NINCS benne "E"!
túl olcsó kamerára kár pénzt pocsékolni csak a szívás van vele és sose lesz olyan amiennek elképzelted a videjó kb a duplája körül már vannak nem rossz kamerák
nem pista ........

eből vetem ingyen posta

http://www.motortire.hu/contin...

szerinted ez legoláb nem bent ragadt 3-4 éves uj gumi a 3 db volt 84 ropi
tegnap fizete ki egy haver a kipu büntetését ujra vizsgázás 5800 ft a mérés 3400ft a büntetés 30000 ft és nem is volt igazán hangos 118 decibel ...........Györi zsozso haverom a gumi miatt kelet a rendszámot le venni a verdárol ... ujra vizsga és ö is emlékeim szerint 30 000 büntit fizetett

hát ez van bátya !
Üdv!
Nekem bevált a kínai gps.
180/55 of vettèl!:-)
Ha ez motion akkor a 3 pont elmegy annyit mint egy màsik jobb.
eről a gumiról ? használt már valaki ? milyen , ?
igaz már meg vettem belöle Ákciosan 3db hátsót 190/50 est 2014 ek
Nem értem. Ha versenycucc, hogy van benne E jel?
Nem tudok sajnos.
Szia, Zöldi!

Keresgélek mikuni vm24 karburátorhoz úszóház tömítést esetleg tudnál segíteni?
Az bizony nincs mert ez versenycucc de a hangja teljesen okés.semmi buta nyeritos hang.kozepesen hangos,öblös hangal
Két hét múlva akkor elhozom a yoshit :D
Igazából mindenben még kezdő vagyok... de köszönöm az őszinteséget és törekedek a fejlődésre!
Te tudod. Kevés olyan onboard vagy nyaralás videó van amit végignézek. És gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Amit megnézek annál vagy a tartalomnak, vagy a kamerakezelésnek, vágásnak kell jónak lennie, legjobb, ha mindkettő. Itt egyikre sem mondanám, hogy megvolt, de legalább nem volt hosszú.
Nem egy Gopro kamera elismerem, hiszen az ára sem annyi volt! 13e ből megúsztam full hd-ba rögzít! Igaz van szélzaj is de nekem erre tökéletes!
Köszönöm taschner..:) hála istennek tényleg egybe van lekopogjam!