Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kép a pozicióról? Olaj tipusa? Kép a láncról?
Nyomjál oda a szerinted száraz o-gyürühöz egy papirzsepit...
Senki sem tökéletes.
Én speciel imádom a tökfőzeléket
Haladjunk túl.KB 2-3 napja megtettem..............olajzó jobban érdekel ezentúl.

Arra koncentrálok.
Zoli!
Tedd túl magad rajta!
Mondjuk, tényleg jobb az általad kedvelt technika, mint amit mi, vagy mások favorizálunk, akkor sem fog változni semmit radikálisan a véleményünk, söt ahogy látod mindent meg lesz téve, hogy ne kerüljön felülre, mert más az értékrendünk.

Az oviban arra az ovónénire emlékeztetsz aki meg akarta etetni a tökfözeléket, mert hogy az milyen finom, és mennyi vitamin van benne...egy két kanállal sikerült eltuszkolnia, csak utána jó telibe lett hányva!
A dolgon az sem változtat semmit, ha raksz a fözelék közepébe dobostortát!

Ha nem megy bele a fejedbe a diszlekszia és annak következményei...meg azzal párosuló düh, amikor nincs is ilyen próblémád, csak mást "fordít le" az agyad mint ami oda van írva...

Azért sajnálom ezt az egészet, mert ha átugrasz a gixer fórumba 2012 jan-február, még meg vannak a nyomai, mikor én sem tudtam pl Tasi-val dülöre jutni...rohadtúl nem vagyok rá büszke, arra viszont igen, hogy eröt vettem magamon, elfogadtam olyannak amilyen, és képes vagyok az értékeit látni...Ha ti sem a hibáit öntenétek mindig a fejére az elmúlt idöben oly sokszor, lehet hogy tudtatok volna már találni más beszélgetési formát is.

Igazából azt nem értem, ha te meg vagy gyözödve a döntésed, helyességéröl, hogy jó jármüvet választottál, akkor miért számít az amit bárki is mond. A 1400-esem sehol nem jegyzik, zselékockaként vonul be a történelembe, de nekem mégis mindig "A MOTOR" lesz, mondhat róla bárki bármit. Ennyi!
Lehet, én nem tudok valami jól motorozni, de szeretek
A közepével szokott gondom lenni, ott marad rajt anyag :-)
A fék nem rossz.
Van egy atom vastag bikaláncom, kb 10 kiló, két gyári kulcsával, lakattal. Érdekel valakit?
Huhh még mielőtt tovább melóznék.........olajzó..

A láckerék,lánc görgők olajosak
o gyűrűk nemigen.Oldala sem max az éle.............ha feljebb veszem a cseppszámot akkor a felnire szórja ami utána felkúszik a gumira.

Sima gravitrációs a cucc.

Előbbutóbb magam is megtalálom a jó beállítást csak lerövidíteném a folyamatot.
vizesbandit kaférészer a fotyóknál !
Eszemben sincs az ujrakezdés mert tényleg felesleges.
A kíváncsiság és nem plázacicás hiszti hajt.
Hány év tapasztalat után kell egy interneten 2 perc alatt ellenőrizhetően fals adatot kp-nek venni?
Ennyivel jobb a nagybandit, föleg a Zöldi üli meg!
"Én eléggé visszafogott voltam"
Ohh, én is!
Amúgy belátom naívság azt hinni, hogy egy ilyen irracionális témába, mint a "motorzás" lehetnek " teljesen azonos" feltételek, és nézöpontok. Látszott is, hiszen az álláspontok egy mm-rel nem kerültek közelebb egymáshoz...
Számomra egy dolog nem mindegy, hogy hosszútávú tapasztalatok birtokában védem az álláspontom, vagy csak pusztán egyéni elképzeléseimmel próbálok valakit meggyözni a vélt igazamról...
Kicsit le kéne koptatni a gumi oldalát is, hogy jobban tapadjon
Én eléggé visszafogott voltam, egyébként sem kedvelem az egymás ekézését. Lehet mindenről beszélni, csak ne anyázzuk egymást :)
De, én Zöldinek írtam, aki azt írta, hogy neki kanyarból kigyorsítva, 6000-es fordulatról, még csutka gázon sem csúszik. Nekem meg néha még gáz nélkül is :-)
Egészen végig nem volt közös a nevezö, és számláló is random szerüen változott, ezért nem lesz megoldása az egyenletenek a racionálitás halmazában...
(hiába irtuk majdnem meg terjedelemre a "Háború és békét" "mindenki örömére")
Naja, de az alapkérdés nem ebből indult ki
Azt hívják motorozásnak nem? Egyenesen a repülök haladnak aszfalton, mert úgy könnyű felszállni
Jahogy. Arról nem volt szó, hogy lapra döntve..
ezt találtam neked BUBU ahogy szedtem össze az alkatrészeket .........
http://www.suzukialkatresz.com...
BT 23 után most PR3-at.
Persze ha meleg van, száraz, pormentes az út és a gumi is meleg akkor kevésbé (csak olyan esetben ha rendesen be van döntve a gép) , na de ilyen többnyire valamelyik ringen fordul csak elő, idén alig találkoztam ilyen viszonyokkal...
Ja, szar gumit használsz