Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,csak igazat ìrtam le.
Munkahenger...
Előre is elnézést, de Bandit témában kérek ötletelést :-)

Mitől levegősödik fel a hátsó fékem? 2 hetes állás után már érezhetően "szivacsos". Persze kb 1 perc légteleníteni, de mégis foglalkoztat a kérdés. Folyadékszivárgás nincs, pedig múltkor már súllyal nyomás alatt tartottam álló helyzetben fél órát és sehol egy könny... Állásban mégis "beleszületik" némi bubi.
Merre indulnátok?

Kösz
nem vagyok gazdag de 100 000 meg ér hogy csináljátok nekem a reklámot a 250 bandit meg itt van az udvaron müszaki is van rajta csak kompreszio nincs a hengerekbe meg se csinálom .. csak belöpő jegyként mutatom
Mint "mesterember"neked dicsőíteni kellene minden motort,hiszen ebből élsz.
Lapos elemet? Minek.
holnap veszek egyet 250 banditot 100 000 ft és akkor pofászhatok ... JÓ?
Na kérem szépen, ott a pont a kollégánál!
Háát!
Tulajdonképpen ezek a dolgok játszódnak le egy egyszerű befecskendező szelepen is. Rugó melegszik,kihűl.
Érdekes ,nem?
Szeva Tasi!
Igazi király vagy, hisz több udvari bolondod is van
Hááát az nekem drága, de nem mondom, hogy nem éri meg...mostanában nagyon felmentek az oldalasok árai...
Sanyi ! Érden van és eladó még az ülést is én varatam bele a motorja über egy oldalkocsi fék munka henger hiányzik szépen pöfög ha kell adom a számot az hiszem 800 000 kérnek érte
Mit mutathatnék?
Ami jó és rendbe van azt nem kell ötezrenként basztatni.
hadjuk szorakoz a pő...... del
Látom az oviba vezéregyéniség voltál, úgyhogy kölcsön adhatnád az egyik homokozó formád
Tiéd a Trophy?
Itt olyan is hozzászól akinek banditja van?Ez bandit forum.....Annyi okos van itt aki nem banditos,persze mikor banditról kérdeztem valamit a nagy hozzáértők csak lapìtottak.kivéve egy embert...neki köszönet.Aki nem banditos máshol ossza azt észt!
szevasz ösz szakálu télapó bácsi
hopá valami nem jöt össze ...............

de mindegy ugy is csak téged érdekel ez a töbiektöl meg bocs !
Mit szeretnél pici gyerek?
és persze vannak olyan motorok amikről nem tehetek közé ,, videokat képeket És vannak sajátok 2 dij eredetiség ez ma is itt van a műkszik
66 fogat a-z felujitva el kellt mai napig műkszik
Nem vagdosok sehova!
Mint mondtam ,reménytelennek mondott gépeket kelt életre,ez nem egyenlő a rendszeresen karbantartott motorokra,ahol nem lehetnek ilyen alapvető hibák.
Mennyit mentél el vele azóta? Én sajnos vettem egy SV650-et aminek vételkor jó hangja volt stb, de kb 6000km múlva eltört a főtengelye (még járt vele a motor csak nem túl szépen ), persze köszörült volt és valami autó csapágyat faragtak bele....eddig ahány köszörült motort ismertem vagy hallottam annak kb 6000km-nél eltört a főtengelye, Feritől hallok először olyat, hogy 20000-et is elment a törésig...
Kistyutyi!
Szerintem most már Te is mutathatnál vmit, mert idáig csak az ugatérozást láttuk tőled