Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem neked.
1200-al jobban járnál csak ne fogazzon.
igen, mint írtam, túra-endúróban is gondolkodom. Csak a szívem errefelé húzna.
Ránézésre valami egyterű,esetleg doblo kategóriás kisteher személy verziói.
Melyik autóba fér be így egy motor?
Szia ! Sima króm búras gyári kéne ! 2 db
Ekkora dinamizmus és tempo környékén a haccázas bandit is így fogyasztana.
Az első pozitívum erről a szerkezetről (a számomra), hogy tényleg keveset fogyaszt :-)
Olyat nevegyél..............nem jó motor.
Street triple 675R kolbaszzsirmetalra festve, hengerrel
Szia!

Milyen index kellene? Ha esetleg van mintád, valószínűleg tudok szerezni.

Ide írj emailt légyszi: honda4022@gmail.com

Köszi! Üdv - 0620/482-2625
Nagyon kérlek ne tedd.

Csak ne NC sorozat valamellik überronda tagja legyen.
Milyen tdm volt, hogyhogy lecserelted ?
Van egy tervem de nem osztom meg
Akkó TDM.
Az ugyanakkora mint a 600as
900?
Hornet nagyon alacsony, z750 meg a fezer is magasabb kenyelmesebb, en is cserelem nagyobbra a hornetet
De nehéz ez motorválasztás..............
Egyik alacsony másik magas.

Én meg divatosan duzzadt vagyok.


Amúgy Szotyi magas és ő is a sarkán ül szal nem biztos hogy a nagybandit is előrelépés lenne.

Marad egy DL vagy hasonszőrű cucc.

Ezresből tudok is egy eladót.
volt tavaly eladtam és vettem a banditot
Tdm-ed van ?
mondjuk én gondolkodok már egy ideje egy olyan chopperes lábtartón ami a motor előtt van felrakva a vázra de az esetek nagyrészében semmi szükség rá 150-200km még szar úton is elviselhető autópályán meg ritkán megyek....mikor jöttem haza hollandból és egyhúzásra lenyomtam 1600-km a TDM-el fészkelődtem eleget, ha egyedül megy az ember lehet ülni a hátsó ülésen is
Köszi a választ. Amint tehetem, remélem idén még belefér, felülök egyre. Hasonló akkor a magasságunk. Nagyon szeretem a Hornetem, csak ha több órát motorozom, akkor a combom elég keményen elkezd fájni. A hosszú lábam miatt nagyon fenn van a térdem és így azért nem a legoptimálisabb :) Ráadásul csináltatott, kissé emeltebb ülésem van. Még1X köszi a segítséget.
a nagybanditnak a váza is nagyobb a futóműve is másabb én 189 canti vagyok nem érzem kicsinek , mondjuk a kis GS500-at is szerettem pedig mindig baszogattak hogy én viszem a motort vagy a motor engem rá kell ülni ki kell próbálni az a biztos
Sziasztok!

Másik fórumtémában tettem fel a lentebbi kérdést és kaptam tanácsot, hogy próbálkozzak itt :)

Üdv, Remélem tudtok tanácsot adni :) Idén nyár elején kezdtem el motorozni egy CB 600 Hornettel. Több okom is volt arra, hogy ezt a mocit válasszam, leginkább mert sokan tanácsolták, hogy megtanulni motorozni ezen vagy a hasonló Banditon a legkönnyebb . Ezzel messzemenőkig egyet is értek csak a problémám a magasságom. 190 cm vagyok és picit emiatt kényelmetlennek érzem a Darazsam (majom a köszörűkövön effektus:) ) Ezért jövőre váltást tervezek, nagyobbra. A nagyobb alatt leginkább a motor fizikai méretét értem és ebben szeretnék tanácsot kérni. Magasságomból kiindulva a józan ész a túra-endúrók világába vinne el. Alapvetően ez nem lenne probléma, de szívesebben maradnék a túra-sport oldalon. Ebben a kategóriában tudnátok-e ajánlani olyan mocit, ami a felépítésében nagyobb. Tudom az lenne a legegyszerűbb, ha elmennék szalonba vagy használtként próbálni motorokat. Egyéb dolgok miatt ez most nem kivitelezhető. Jól gondolom-e hogy a nagy Bandita megfelelő választás lehet vagy igazából üléspozícióban méretben nincs különbség a kisebb Bandithoz és csak a blokk a nagyobb. Másik feltétele a vásárlásnak, hogy árban nem szeretnék BMW felé hajlani :) Előre is köszi, Laci | válaszolok
mászkálás