Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hétfőn mondom!
Úgyis küldenem kell egy kis csomagot Neked :D
kaptal tölem emailt?
Köszi! Ezek szerint az "öreg" egész jól eltalálta az igényeinek megfelelő típust.
Gyula nem tudnál utánanézni ennek a két olajszűrőnek?
Típus, cikkszám, ár amin tőled megvehetném?

Honda CTX700D a pontos típus.
Illetve a forgalmiba más is van írva, de ha kell megnézem.

Üdv!
Hmm.. ez a garázsajtó ismerős, de mindig más motor van a képen
olajos nagy bandit lánc kerék dekli eladó ...........

lánc olajozot felszerelni kiváno bandit tulajoknak ajánlom
Elönyei :

a lánc olajozo fuvokát kényelmesen be lehet szerelni !
az olajozás rá tekintésel elenörizhetö !
az esetleges olaj sár könyen ecsetelésel el távolitható ,
bontás nélkül
Szemlélteti a lánc hajtást müködés közben

a legnagyobb licit viszi !
semmi problem ......... így is meg érte .........de most már oda figyelek az akcioidra ,, meg a grátiszokra ........... nem vagy te ..........

azét ez nem olyan nehéz észre venni
Mentsègedre legyen, hogy nem èrtesz hozzà.
Lehetseges hibak: kontaktos lampakapcsolo, sreszto vizpumpa, 80-100 ezer kozott megello hatso rugostag. Nagyon kellemes motor, relative keves krafttal de keves meglepetessel, jo ergonomiaval, csak ajanlani tudom az arany alkonyhoz.
Bazze, tiszta szegyen, en eszre se vettem. Ma vevagtam a mosoba, korbefelgettem, megtoroltem, aztan be a rongyba, amibe odaadtam. Bocsi
istvanpontknabkukiyahoopontcopontuk
Nem akarlak überelni...Èn nem láttam, de a feleségem mesélte, hogy ezek a hülye liverpool-i angolok este, éjszaka simán lemennek a 0-24 órás tesco-ba pizsamába vásárolni...az egész család...
Kérhetek rád légyszi valami email-t vagy facebook vagy akármit? Szeretnék pár dolgot kérdezni GSX-el kapcsolatosan ha lehet?
Ja, bocs, erre nem gondoltam!
Mi ketten is alig nyomunk 130 - 135 kilót.
Csak raklikkeltem a forditasra nem is tudom miert. Allandoan feljon itt nekem, gondoltam megnezem hogy jon le nektek aki nem tud angolul. Hat egesz viccesen.
Na itt is neznel amikor mezitlab polo nelkul mennek be uzletekbe pl mekibe. Par napja kizavartam egy kb 20 koruli sracot mezitlab jott be. Apjaval volt aki regi vevonk de mondtam neki nem lehet ide bejonni igy, veszelyes meg egyebkent is.
Na ha itt a gettobol telefonalnak akkor en is mondom nekik hogy lassuljanak le mert nem ertem. Sokszor inkabb csak kovetkeztetek mit is akarnak mondani. Na meg mikor az asszony a rokonokkal beszel... na az valami csodalatos. Ha tudsz angolul nezz meg par jamaicai beszedet a youtube-n.
Ez komoly,de ha én 2 személlyel megyek az olyan mintha te 3-mal mennél
Most hülyéskedsz, vagy froclizol?
Akkor oké nekem sajnos kicsit gyenge a bandit,főleg 2 személlyel dobozokkal.
A Kékesre "D" azaz normál módban utassal 3 dobozzal úgy ment felfelé, ahogy az elő van írva!
Tudta mikor kell váltani!
Mikor érezte, hogy emelkedőn van, kitolta a váltás sebességét 5-15 km-el.
Nem engedte kínlódni a motort.
És még ugye sport módban nem is volt, majd 1.500 km után.
Egy debreceni srác most volt egy ugyan ilyennel a Transzfogarasokon, 10 motorral voltak, simán tudott velük menni, és bírta a 140-es utazót is.
Ő csak és kizárólag "S" fokozatban használja.
Gyerekkoromban délutánonként éppen a szokás 40 km-es etyeki bringakörömet csináltam...valahol félúton Etyek és Alcsút között, megállított egy német frsz autó: ígyí - ígyíí.... ígyi? Fogalmam sem volt mit akarnak. Majd elindultak Alcsút fele,...Majd visszaültem a bringára és akkor esett le, hogy igyi= Etyek!
De arra az útra csak úgy tudsz odaérni, ha átmész Etyeken...hogy nem vették észre...
Elég a teljesítmény?
Na a legjobb horvátban történt velem.................kerestem egy várost Sisak volt a térképen..............ékes magyórsággal kérdeztem egy saccra 70 körüli tipikus szoci kék melósnadrágos bácsit.

Csak néz rám nagy szemekkel hogy mitakar ez az istenbarma mire kiókumláltuk hogy az Sziszek.
Egy kis OFF.