Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjött,köszi.
Szia,elküldtem,amúgy Markaz.
Végén még elhiszem, hogy a Szlovák utak jobbak mint a Labancoké .

Pedig Én is bejártam mind a két országot
Ezzel ellentétben?

Szlovákia 66-59-es.....
ISTENKIRÁLY......
2 hete pénteken azon jöttünk haza Lengyelből...... ÁLLLLLATTTTTT
Vagy Besztercebánya felett a 14-es......BRUTÁL:-)
Én komolyan mondom......
Sokat hallotam hogy HŰŰŰŰŰŰ meg hogy HUUUUUUU
azt kimentem.....

Az utak nem sokkal jobbak mint idehaza.....
A parlagfű csak úgy burjánzik (csak nem tudják mi az:-))))

Utoljára most májusba vittem ki a sárkányt a Güssingi várig - és biza az az út 2 éve jobb volt még (2006 nyarán volt egy kastélynéző túra....
http://blue---speed2.freeweb.h...
tervek szerint: péntek szombat vasarnap (szombat az osztrák rész, várnéző, kastélykörút egy pár ötlet a motorostura.hu kastélykörút útleírásából)
Én a Rohonc- Lokkenhaus szakaszra fenem a fogamat, kocsival már voltam, irtó szuper!
Mikor mész pontossabban határtsérteni?
ah, jó hírek, remélem a jövő hétvégen tapasztalom....irány Ausztria Körmend Csepreg... remélem összejön...
Ahol lehet kerülöm a pályát és megyek a zöld/sárga úton. Nekem még rossz szakaszt nem sikerült találni. A csatornafedőkre is direkt rámegyek, mert érdekes mód nem ütnek
Norbu !

Elrontottam a linket.
Itt az email címem(bigmen01@freemail.hu)ide küld a címet és a tel.számot !
Hy !

Háát nem volt könnyű (anyagilag).
Így néz ki most.
Küld a mail címet és a tel.számot.(link.Köszi.
Annyit árulj el,hogy helyileg hol van a haverod ?
Miért Te pályázol?


Én is sokat hallotam hogy AUSZTRIA......Te csodás......HULLLAlalalalaaallaaalalala


Azt 2 éve mikor kimentem.......vagy tavaly......vagy idén........hát nem sokkal jobb a helyzet........
vagy csak Én nem találtam me a rejtett szakaszokat?
Igen. . . . csak, hogy ahogy visszülök (7-8 óra után) 10 perc után már fáj
Akkor viszont nem kéne ülést cserélni, sztem.1órát a gyárival is kibírtam.
Azt amúgy is vitted volna..Esetleg leszerelhető?Az már xar ügy
Itthon 1 óránkén szoktam megállni. Mondjuk kint is, mert jó nézelődni
Ha "vastagítani" és "keményíteni" is lehet, akkor viszek mást is .
Tegyük hozzá. az útminőség nagyban befolyásolja a dolgokat. Auszrtiában akkor állunk meg, mikor kedvünk van, itthon 150km a max egy seggel.
A (TE) lemaradt,elnézést....
Oké,sok sikert.Legjobb,sztem,ha tervezed meg,hogy milyen legyen a saját ülésed,olyanra csinálja.Szélesítheted,vastagíthatod,ívelheted,puhíthat
od ,keményítheted stb,amilyenre szükséged van.Esetleg az enyémet is megnézheted,de legjobb a saját személyre szabott ülés.(Rossié is olyan)
Köszi Norbu!
Megkaptam a mail-t
Hát igen,lehet,hogy a régié jobb,de nekem a hátsóm(IS) átlagnál nagyobb így valszeg az se lenne nekem tökéletes. Ráadásul elég kanyargós lassú úton tettük meg a 600km-t,így elég kevés volt az átlegtempó,jó sokáig kellett ülni.
Az előző motorommal (Yamaha FZS 1000 ) voltam 1 napos 1000 km-s túrán és csak az utolsó 150 km volt "fájdalmas", pedig én nem fáradtam el csak fizikailag fájt a hátsóm.
A Banditon meg felemeltem az ülést (pedig nem vagyok magas 172 cm) hogy kényelmes legyen a forgómnak a lábtartó-ülés magassága. Igaz, így épp hogy csak leér a lábam, na de motorozni kell és nem pipiskedni
Én mentem már 1 nap 800km-t is, de akkor már nem az üléssel volt bajom A régié szerintem tökély közeli, ha az utasét leszámítjuk. Azt meg átalakíttattam.
Igen,érdekes én a gyári üléssel már óra múlva kezdtem érezni 1 kicsit,hogy gond van,nemrég, már ezzel az üléssel lementünk 600km-t és alig álltunk meg,a többieknek minden bajuk volt már lábtartón álltak stb,én meg csak vigyorogtam magamban