Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet,hogy az lesz.A racing brembo nem vált be.
A lánc érdekel képet tudsz lőni?
Sokan azért adják el már néha szarért-hugyért, mert le vannak gatyásodva mint az állat, és már tankolni sem tudják, pl. hogy havi 1x megkerülje vele a Balatont.. :-(
itt a középsztendered 15 euro-ért..
Az eleje jó.
Az. Én alábasztam a cc-nek egy csavaros sportfutóművet, elől leült 3-4 centit, hátul kettőt és ugye itt figyel 110 ló. Kanyarban benézek és bekanyarodok..:-D Most voltam otthon vele egy hétig, többet kapott Bpesten a futómű a a szar utaktól, mint itt kint egy év alatt... :-(
megegyezik az XJ600-al '94-től.. Athenában 4-5 euro/szett, és létezik porvédővel együtt is.. :-D
Hát, az X-en az eleje volt a legrosszabb. És mikor szereltem, az tűnt fel, hogy csak egy dugó van a villafejben, azon ugyan nem állítasz. :(
Természetesen küldeni fogom, amit ígértem, csak elhavazódtam múlt héten.
Biznic!

DID VX 530 130LE-s Gold&Black lánc, 110 szemes, összenittelve.
Valamennyit használták, nem tudom mennyit, de teljesen újszerű állapotban van. Minden lánctag könnyen mozog, o-gyűrűk hibátlanok.
8000 ft.

Olasz dizájner esőruha, fekete-zöld, kb 180-as magasságig bezárólag, használt, szakadásmentes: 3000ft

K1-K5 hátsólámba, hibátlan: 3000ft.
Egyben lehet alkudni is.
Próbálkozok majd állítgatással, de ha nem megy, teszek bele egy bandit rúgós tagot.
Ezt mindenki maga tudja.
Én meg nem szeretek egyedül menni.

Nem vagyunk egyformák, már írtam párszor.
nézek, de nem hiszem..
"Egyedül nagyon"kemény", utassal jobb, de sosem közelíti meg az említett kettőt."

Ilyen a 700X is, endurós himbilimbit vártam, azt' seprűnyél van benne.
Nem jön velem senki motoron.
Ezt régóta leszögeztem.
Hát...ha nem tudsz magadnak, szerzek én neked egyet csomagok helyett!
Jaaaa azasszony nem vette észre a váltót mikor működött................azt nekmes a csomag hátul.
Thx Tasi!
Nem csak ez a kettő van Zoli, csak nem akartam OFF-olni itt.
A CTX fórumon leírtam részletesen.
Attól, hogy töri a seggemet, még nem "pipiskedek" el álló helyzetben!
Ebc szintert probald ki.
Olyat ami kis láberővel fog.
széles utat ,, és minél több élvezetes balesetmentes motorozást ,, nem az számit ,hogy a tömeg mitt mond ...... te neked kell érezned
Ha csak,ez a ket benyomas van hogy keveset eszik es szar a futomu megette a fene az egeszet.
De ez en vagyok.
A kényelmetlen futóművet könnyebb lesz majd megszokni, mint a pipiskedést?

..mert ugye, a motorozással töltött idő 99 százalékában kell a futóművet (legyen jó vagy rossz) tolerálni, a pipiskedés okozta kényelmetlenségre viszont az idő alig 1 százaléka juthat.

Egy pipiskedős