Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez még a kompresszor nélküli változat. 126 Le, 120Nm. Hengerenként csak két szelep, alulról húz mint egy brutális izmos diesel, de egészen 9000-ig forog. na ott már úgy szól a hat henger, hogy beszarás. És ez ugye a Classic modell. A Roadster változat 160Le és 135Nm. Az már nem is kellene. A kompresszoros változatok meg még csak most jönnek, már a gyáron belül tesztelik.
Ez valami egészen más. Nem egy kategória a BMW 6 hengeres csatahajójával. Akkora mint egy Bandit, brutális futómű, küllős kerekek, hatalmas fék, és olyan hang, amit motortól még nem hallottam. Megrángatta a srác a bajszát, hát, már attól remegett a térdem...
Kb negyed órát szánt rám a motoros, aki amúgy a Horex gyár dolgozója, promóciós körúton volt a géppel :-)
odaver a v6, mi?
Teljesen a hatása alatt állok, veszek is egy lottót....
Ma valami csodát láttam, hallottam:
Szóval:persze,HA ezt is tudsz intézni.
Ez tuti puha?Nem baj,ha hamar kopik,ha tuti ,akkor jöhet,persze ,ezt is tudsz intèzni.Ìrj egy árat lègyszi emilbe.Köszi.
Akar- e valaki láncolajzós egy próbát tenni?
Hozzám került egy 530-as DID lánc, de nem O-gyűrűs.
Megnéztem, 30KN a szakítószilárdsága.
5500 forintért vihető, 110 szemes.
Brembo SP a Te barátod akkor.
Nekem kettőben nincs fókuszmotor, amiben van, az meg nem ér semmit :D
Csomynak nemrég cseréltem, elöl, mint az álom, hátul nagyon taposós.
Fene se érti. Nekem hátul is harap
Pedig az utjainkon futo motorok 70%a kulfoldrol jott
Elöl nekem is jó,hátul nem tetszik,de a gyárival sem volt sokkal jobb,vmi extra puha kéne.
Köszi a segítséget ,még utána járok.
Ha magadnak hozod be, mondjuk németektől, ott is a tulajtól, akkor többé-kevésbé biztos lehetsz benne, hogy nem leszel átbaszva. Csak hát ők sem hülyék, a jót nem adják oda fillérekért..
ujhullámos.. hehhe :-)

amúgy az obi a legkényesebb...
Köszi, külföldről behozott vasat sosem vennék, és nem is javasolnám a megvételét!
Szóval ez nem irányadó.
Én meg már el is felejtettem milyen Magyarország
A nagyobbik fiam 27,most indul németbe végleg ha minden igaz! Kiváló kézilabdás már van ottani csapat ahová megy! A csapat állja neki a lakást,és a munkát is az ottani csapat intézte! Kezdőként 2000EUR!
A kisebbik fiam 17 éves,jó-jó....közben volt TV-nk,szóval már ő is lépni akar már a mostani eszével! Ő Angliába akar menni!
Köszönjük Orbán Viktornak és a többi féregnek!
Ez az ország kész....nincs jövője,vége....ennyi! Már én is egyre többet agyalok,hogy lépni kell!
Köszönöm a lehetőséget....Növérem kint él a családjával és bármikor szívesen fogad. Tehát a szállással nincs gond. Minden eset re sok szép helyett meglehet nézni odakint. jövőre biztos megyek és ami most kimarad azt bepótolom. még egyszer köszönöm a felajánlást üdv.
Érdekes, nekem AP van hátul - elöl is - de nem kell taposni.
Nálam a nyelvtudás nem gond. Még állás is lett volna. De őszintén szólva annyira nem is hajtottam rá, mert én azért inkább itthon szeretnék jól élni, meg hát a kölkeket kivenni suliból.. A nagyobbik folyékonyan beszél angolul, a kisebb már nem annyira. Áá, a tököm tudja, de nagyon nem tetszik, ami itt megy..
Biztos csak az ado es a halal.
Elol jo volt az sv be.
Ez folott csak carbonkeramia van azt melegíteni kell.
Ha nem man tt zel hatra csak jo lesz.
En ebc hh ra eskuszom.
Jol fog.majdnem atbucskaztam az elso kereken.
Bar szotyi szerint hirtelen kap be a fekem kis kezerore.
Ez tuti?Nekem jò puha kène Brembóbol.
Utcai szinter.SA asszem.