Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem nem,(igaz a sofőrök nem kis darabok,az egyik kb 130kg )inkább mi húztuk mint az állat,ők meg hiába húzták neki.
Idén nagyjából minden alkalommal megáztam amikor motorra ültem, de júliusban volt egy 4 nap alatt 1700km túra, na abból kb 1000-et esőben
Én a 3-ezer km-böl 600-at esőben motoroztam és ezt mind a Németeknél és Ausztriában.
Végig áztam egy júliusi motoros túra kb. 1000km-ét én is idén :-)
te motor gyilkos
Biztos igazad van.

Ugyanakkor én a saját M800-asommal utassal csomagokkal, plexivel 160 km/h-t tudtam menni tartósan.
azzért az kicsi intruder 130 km /ó tol valojában semmit nem tol egy személyel sem nem hogy megpakolva 2 személy Attila maradjunk a főldőn ..
140km/ó menni vele halál félelem egy oldal szél és már z árokba vagy .. körforgalomba még a lovas kocsit is fel tartod ...

nincs igazam ? .......... mondjuk ki vad és erős neked a 1050 -es ? ...?
nincs vele baj ! a rossz döntése pedig mindenkinek van és lesz ..

nem kell kapkodni ..... jönn majd a meg oldás
Nem vagyunk egyformák Zoli!
Az fura hogy nekem hosszu evek ota 10-20 perc alatt kell 4-6-800e rol dontenem ugy hogy hibazas eselye igen zsebre tehat zero fele kene szoritani.
Ez jobbara sikerul meg ugy is hogy a rosszakbol csak keves haszon jon be.
Ennyi tepelodes utan ekkora luftot rugni nekem elkepzelhetetlen.

Most bocsi a hasonlatert de ez jutott elsore eszembe es eleg jo a hasonlat parhuzamkent.

Az ember fia ket honap alatt nem megy at Clint Estwood-bol Terry Black-be.
Köszi, használt motort nem akarok, újban meg drága!
Daty nem akarok beleszólni de én a helyedben FJR-t vennék. Kényelmes erős túrára a legjobb választás. Próbáld ki mind kettőt és akkor rájösz miről beszélek.
Üdv,ez nagyon pöpec! Részemről ott a pont!Gondolom a hangjától bizseregni lehet!
Norbu, azért ezt nem igazán hiszem.
Volt M800-am, azt tudod, 130-140nél, még simán és gyorsan lehetett vele előzni.
Tapasztalatból tudom, csomagokkal, utassal is!

Az nem lehet, hogy a sofőrökkel volt gond?
Thx!
Zoli!

Hogy írjam még le érthetőbben?

Hoztam egy rossz döntést.
Ezt felvállaltam.
Most szívok.
Egyrészt az eladással, másrészt az anyagi buktával.
mert mindenképpen az lesz, akár kicsi, akár nagy.

De kénytelen vagyok kiköszörülni a csorbát, és hozni egy jó döntést is, ha még motorozni akarok.

Ezen fáradozok, ezért variálok, ezért rinyálok stb...

Igen, valóban írtad, hogy csak akkor vegyem meg, ha biztos vagyok benne.
Akkor az voltam.

De mint írtam, az egy rossz döntés volt.

De egyébként az vesse rám az első követ, aki még nem hozot életében rossz döntést...
Akadt egy jó akaróm,és kiégette az ülésemet. Valakinek nincs egy gyári üléshuzata?Csak tudjam meg ki volt.Szilánkosra töröm a kezét!
Bocs telről irtam szóval ,rátok
Akkor tényleg áldásom r
átok.
Draga pont.
..A kethonpos kitero a fura nekem.
Mar akkor hagytad volna egerben a piros cuccot.
Es nem lett volna massziv bukod penzben.
Irtam is hogy ha csak kicsi ketelyed van a valasztasban hagyd a fenebe azt a piroskat.
Es ez a valtozas nem kicsi ketely.
Ez tette fel az i-re a pontot!
Ez esetben viszont végképp nem értelek Ha eléb volt a száguldozásból, akkor meg minek vetted ezt? Azért azt lehetett tudni előtte is, hogy milyen teljesítményű a gép. Csak rá kell nézni.