Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nm leszek itt népszerű, de nézz utána a zxr400 nak!
EU n belül 2000körül is még árúlták talán 97 98 volt utolsó eu piacos?
Japán belpiacos se sokban tér el a többi piacostól.
Futómű a mai 6kilósokkal is egy lapon nevezhető.
Szélvédelem csodás!
Olyan a nyomatékgörbe, hogy kényelmesen mindenhol megy és sehol a picsánrugás érzése de ha pörgeted 200++ is akár utassal is ráhasalva.Fék is megbírkózik vele!
Alkatrész hozzá új és bontott szarásig olcsón!

SSP400 régi verseneredményeket nézd meg, utána mást nem fogsz keresni!

Sok belőle a papíron fojtott és gyárilag is volt belőle fojtott verzió!
fojtást kiszedni nem nagy kunszt, de szerintem ma már csak papíron mind gyenge, tuti mind nyitott veriós ennyi év után....

Ha a 2t -t bevállalod akkor meg egy aprillia rs125! Istenien jót lehet vele motorozni és ahoz is szarásig van új és bontott cucc, a rotax blokk kinyirhatatlan!
95-98körüli futóműve mai szemmel is gecijó!

Mind a két javasolt gép 300tól kapható, egy full tipptopp rs125 vagy zxr400 lehet hogy 400-500 lesz de az olyan, mint a patika!
300ért is kifogni egész jókat!
Bármi, ami nem japán belpiacos. Pl GS 500
GSR 250 az van.http://www1.suzuki.co.jp/motor..." target="_blank">Bár ez fogalmam sincs, hogy négy hengeres e
Kezdő motoros lennék ezt ajánlották!
Esetleg valami ötlet?
Lehet még újan kapni? Mert akkor van.
Majd utánfutón cipeli, ha messzire akar menni
Szerintem olyan nem létzik
Nem szép,de legalább gyenge! 244Kg 48Le ez vérszegényre sikeredett. Persze a te pénzed a te döntésed,sok sikert és balesetmentes Km-t
Szép estét .
Valaki esetleg nem tud egy jó állapotú 250s banditot?
Pont ezt mondom. Attól hogy nekem nem jön be, neked még bejöhet. Ennyi :)
790 mm.
Most volt itt nálam egy angol fickó egy Honda NC 700-assal .Itt alszik Egerváron,és megy tovább Romániába .Igy közelről nem is volt olyan ronda az a Honda .Meg ha egy angol el mer vele menni angliából romániába,akkor nem is lehet rossz .Csak elfelejtettem lemérni az ülés magasságát !
Most nehogy azt hidd, hogy felkaptam a vizet.
Szó sincs róla.
Azt is megértem, ha neked nem jönnek be ezek a vasak.
De ha mindenkinek egy nő tetszene....
Ugyanarról beszélünk, csak nagyobb motorral, mitől tetszene ez jobban? Ocsmány, na. Ettől még lehet erős, de ótvar robogó váltó van benne, meg az egész ahogy kinéz.. Pff.. De mondom, ez az én véleményem, ha neked bejön, a te dolgod, végülis a te pénzed, végy olyat amit szeretnél.
Ez is rettenet?
Pedig ez már kenterbe ver néhány motort minden tekintetben!

Akkor mi a nem rettenet a számodra?

Csakis a Bandit?

Nem vagy kicsit elfogult?

Már leírtam, hogy életem eddigi legjobb motorja a Bandit volt, de azért létezik más jó motor is!
Köszi, megnézem!
A kisteso a best match 2,7 ért?
Ez is alacsony.
4.990 000 Ft ?!
Kb mint a kis tesója,de ha Datynak ez tetszik,meg ez biztonságos akkor ez van,áldásom rá
Rettenet
Háááát izéééé ez mégsem jó neked,nagyon nehéz