Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8-nap My Ausztria...
Egy havernek ugyanezt mondtam.
Felsorolt 4 fele motort, nagyon kulonbozoeket( penzt en egyikert sem adnek) hogy szerintem melyiket. En meg mondtam, hogy mindenkinek masok a preferenciai, uljon ra mindre, menjen vele, amelyiken a legjobban erzi magat, azt vegye.
Ma én is felrakom a vasat. Egy picit félek az eladás sikerétől :-(
Üdv!
Ha hónap elején láttam volna a vasadat megtudtunk volna egyezni.
Sokat gondolkodtam én is hogy mit vegyek végül 1250s lett belőle.
Megosztom a hirdetésedet az FB-én hátha valamelyik motoros ismerősöm ráharap.
Köszönöm az infot! Hasznos volt
Pedig de betyár jól néz ki! Ilyen kabátos motorom még soha nem volt, de ez tetszik :-)
A te eseted azért egy magas labda
Balinttomek, vagy bárki, akit érdekel a Triumph, 1,8-ért vihető!
Köszi a hozzászólásodat Red!

Én úgy látszik, még mindíg naív vagyok, és azt hiszem, ha tanácsot, véleményt kérek, akkor aki hozzászól, az tényleg segíteni akar, nem fikázni.

De sajnos egyre jobban rá kell jönnöm, hogy igazad van, leginkább csak piszkálódást kapok, tisztelet a kivételnek!
Azt mondtad, 4 évesen kell majd!
Most 1,5 éves 13.000 km van benne.
De szólok, ha viheted!
Figyi Daty,
Ne foglalkozzál itt már senkivel szerintem. Mindenki nyüglődik
olykor-olykor, csak nem mindenki publikálja.
Egy csomó energiám és pénzem van nekem is a motoromban, nagyon
de nagyon szeretem is, de mégis egyre többet foglalkoztat egy újabb vas.
Hol ez, hol az... csapongok... és pont ezért egy jó ideje nem is
mondom inkább csak néhány embernek, mert Ők max. megmosolyognak,
és rámhagyják, nem látnak el mindenféle véleménnyel, nem mesélik
el nekem, hogy az miért nem lesz jó, legfeljebb néhány tényt, vagy objektív kérdést felvetnek.
A Bandit nagyon jó, álmodni se tudnék magamnak jobbat, de mégis
egyre többet bújom én is a hahu-t, és nézegetek ezt-azt...

De két dolog biztos, ha egyszer eladódik a motorom, akkor nem itt fogok véleményt kérni,
hanem elmegyek, rájuk ülök és jól meghajtom őket...
A másik pedig, hogy ha eladom, akkor biztosan nem egy fiatalabb
ugyanilyet fogok venni, hanem valami olyat, amit ez nem tud.
A dustert mikor lehet vinni? ;-);-)
Igen, az csak egy hosszú hétvége annyit azért bírjon ki egy motor
Na erre gondoltam. Nem is használtad még, így a megbízhatóságról is korai beszélni. Egy GS500-nak nem gond a 100.000km sem.
Háromezer kilométerből ilyen messzemenő következtetéseket levonni..
Oké rendben.
Túrázgatok vele 90-100-as tempó normális használat. 27550km-terrel vettem, most pedig 30786 van benne. Középkorú úrtól vettem, és ő is normálisan használta. Előtte női tulaj, de ott nem igazán volt használva. Még előtte pedig Japán Nem pörgetem szét, mondjuk kisebb fordulaton nem túl erős na de nem versenyre vettem Szóval jónak tűnik, egyedül az zavaró, hogy 100km/h-nál 6. fokozatban 9000 ezres fordulaton megy.
Szedd szét előbb. Eléggé járatos méret, de két féle villa van, nézd meg, mi van benne.
Mennyit mentél vele eddig? Mire használod?
Na de a Bandit egy naked. Ebből én arra következtetnék, hogy neki a naked-ek tetszenek. Ennyi erővel lehet 400-as Bandit is, azt is forgalmazták tudtommal Németországban.
Nekem Bandit 250-sem van, és nincs vele motorikusan semmilyen probléma! Bár lehet, hogy csak kifogtam, de tényleg jó választás volt.
Az is igaz amit mondanak, hogy sajnos van sok széthajtott darab is belőle. Én azt mondom csak olyantól érdemes venni akit ismersz, tudod hogyan használta a motort! Jómagam is ilyen személytől vettem, és nem használta tízenéves suttyó! Szóval csak annyit hogy lehet venni jót is. Akkor az első teló szimmering méretet nem tudja senki?
Szopóroller, felejtsd el.. Jó tanács, tényleg!
ha mégis bandit250nél döntesz szelepek a hengerfejben és a karbisor beállítása legyen tipptopp, mert lesz vele álmatlan éjszakád, ha nem a szakma felsőbb részéhez viszed gyógyításra a gépet!
Én biztos nem vennék egy ilyen öreg 250es 4t gépet, még a zxr -t se pedig az ződ, ezekkel a 20. gazdás mindig 18éves hülye-gyerekek motorokkal 20év után csak a cumi, de az nagyon!

hidd el nagy oboától akarlak elkerültetni! ....és a rosszabbig végén lennél a dákónak