Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben, megdumáltál!
De csak akkor ha a különbözetet fizeted!

Sajna ez kicsit drága nekem!
Ez is alacsony és van ereje is
Na végre!

Köszönöm szépen!
Ok. nagyon tetszik :-)
Az igaz,meg frankó szűk kanyarok is vannak,ámbár azok itt is vannak(galyai felfutó,de ez is rossz),viszont a sávok lehetnének szélesebbek le,mert így sokszor átjönnek a szembejövők kanyarban.Ettől keskenyebb csak a mályinkai,na az ,érdekes nekem nagyon tetszett,csak vennem kell egy 990 adventet
Zoldit kerdezd.
Megyek hozza a heten, elorelathatolag pentek este, ha jol tudom. Akkor alaposan meg tudod nezni es el tudom mondani a gyengeit/erossegeit.
Na, nem pont erre a szakaszra gondoltam!
De-de, sokkal jobb lett!
Hazuggyá' wazze!
Hali. Motoromnál eljött a teleszkóp szimmering csere (Bandit 250) típusú a motor. Mik a méretek? Tudnátok segíteni ebben? Köszi.
Höhöjj. Te vagy az én emberem. Mikó nézhetném meg a Varát?
Ha jòl làttam, görbült a csapàgyazàs hàza is...annak 1-2 szàzadon belül kéne lenni tengelyben, hogy ne egye meg a csapàgy a tengelyt... A csapàgynak cnc-ve van a fészek a lengövillàban. As egyengetéssel szerinten nagy müvészet visszaàllitani.
De Felsőtárkány felől viszont sokkal jobb minőségű, mint a Mátra.
Igen ám,de a Bükkben Llilafúredről lefelé Mályinkára,olyan xar az út,hogy még a távirat is lassan megy Most voltam 7végén,de ez már eléggé endurós út lesz-lett.
Oké. De ettől nem lesz jobb. Basszus, akkor már inkább krúzer.
Inkább semmit :-)
Az mindegy mit írnak ülésmagasságnak, ülj rá! A magassági adatból sajnos nem sok derül ki. Egy széles nyergű, széles motoron nagyobb terpeszben próbálod letenni a lábad, míg egy keskenyebbről kisebb terpeszben. Ne katalógus adatokat nézz!
Az rendben, de nekem 2 személyes gép kell, túrázgatni.
CB ülésmagasságát előbb írtam, 795 mm.
Ültél már Monsteren? A 168 cm-el simán leér róla a lábam. De az új CB1100 is pici...
Mit szólsz például egy Honda CTX700D-hez?
Én (168cm) már 800km-es korában megdöntöttem a Banditot egyik oldalára a garázsban, majd rá egy hónapra a másik oldalára is :-) Azóta viszont jól kijövünk egymással. Az viszont biztos, hogy én is kicsit alacsonyabbat keresek majd legközelebb...
Bocs, az MP3 csak 34 LE volt.
Mégis ment a Bükkben, meg a Tátrában, mint a távirat.
Nembaj.
Na ezt nem igazán értem.