Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááááááááááááááá.......................

Ne b@ssz fel!

Nem VÁGYOK!

MUSZÁJ!

Nem érek le semmiről biztonságosan, csak ezekről!
Nem akarok kockáztatni!
Úgy akarok elindulni motorozni, hogy ne süsse az az agyamat, hogy ugyan mi lesz, ha a következő kereszteződésben, vagy pirosnál meg kell állni!
Volt ebben részem a DL-nél, többet nem akarom ezt!

Beláttam, vagy ezek, vagy végképp leszállok a motorról.
De egyenlőre úgy érzem, hogy még van kedvem hozzá egy darabig!

Tehát....cruiserre fel!
gsx600f kuplung kiemelő szerkezet bontott fillérekért van valakinek eladó vagy gyártsak bele új lemezt?

Ebben a fosban 1,5mm lemezből van egy kengyel amibe beleakad a kuplung bowden, na ez a fos kettétőrt és a drága jó suzukinél nincs külön cikkszáma.

Zöldi?
K pityu?
Tasi?


cmsnl.com n lestem amennyi a komplett szerkezet ára annyiért gyártok bele én is új lemezt
Nekem borsózik a hátam az ötletedtől,egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy erre stílusra vágysz!
Ja, tudom, hogy mind tohonya, meg béna lesz, meg nem is mennek majd, de tudom, mire váltok, belekóstoltam anno az M800-as Intruderbe.
Köszi, de robogónak már ott volt a Piaggio MP3.
Tudom, az Integra más, de akkor úgy írom, hogy robogó alakú nem kell.
Az viszont igaz, hogy azt jobban lehet fektetni, mint a CTX-et!
Küldjek innét pár kisebbségit, akik 6-ért kifúrják neked?
Nem támogatom az ötletedet,Triumph+Bandit után mind tohonya meg béna lesz,cserében legalább nem is megy.
Próbálj ki egy Honda Integrát,az legalább jól fordul.
Nekem 80 E-s ajánlatom van kútra...
A 60 E-s nálad milyen mélyre vonatkozik?
Nézd, vannak olyan motorok, amikre szívesen felülnék a Banditon kívül, de olyan nincs ezek között :)
Merről a harmadik?

Úgy akartam, de sajnos nem lehet feliratozni a képeket.:-(
Balról a harmadik az a Yamaha XVS950.
Az első kettő is Yamaha.
Nem leptél meg a válaszoddal, valami ilyesmire számítok mindenkitől....elvégre ez egy Bandit fórum!
Felső sor ,a harmadik,ha már muszáj ezekből választani,odaírhatnád a képekhez melyik márka ,típus stb,úgy könnyebb lenne.
Most ment el a kútfúró, miután megnézte a terepet. 60e-ért fúrja ki a kutam. Azért az nem rossz
Hmm. Inkább megtartom magamnak A lényege kb annyi lenne, hogy nekem egyik sem kéne
Na akkor várnám a véleményeket!
Képek folytatása.
Na akkor, hogy pörgessem a fórumot, meg, hogy fikázhassatok, és mindenféle hülyének elmondhassatok, a következő - szerintetek majd - "foscsomókban gondolkodok.

És nem viccelek.
Úgy döntöttem, a következő lesz életem utolsó motorja.
Ha erről leszállok, többet nem ülök motorra.

Honda vt750c2b
Honda vt750cs-abs
Kawasaki VN900 classic
kawasaki-vn-900-custom
Kawasaki VN900 Classic Special Edition
Suzuki M800
Yamaha XV950
Yamaha XV950R
Yamaha XVS950

És az eddig legesélyesebbet hagytam utoljára.

honda-ctx700d

Képek sorban.
Oké, vettem!
A kicsivel (206cc) dolgozni járok (ha nem motorral megyek, mert néha meló után bemegyek csapatni egyet a bajor erdőbe..:-) aztán beülök egy kávéra a helyi "Ace Cafe"-ba..) A Focus-t puccoskodni vettem (ha menni kell valahová tárgyalni, hazamenni -hosszú távolságra jó - vagy ilyesmi, akkor azt használom), elég jó áron akasztottam le a szögről a Peugeot-al együtt..
igazan sajnallak;-)
milyenek?
Engem érdekelne néhány dolog, írok mindjárt az adatlapodon lévő
email címre.
Bár így lenne... Az enyém nagyjából megfelel a leírásodnak, ennek ellenére lassan egy hónapja hirdetem de még egy telefon sem volt
bontatlan komplett puszta blokk 500 eurozsozsetta ha kell.Ha érdekel és idöben jösz érte,akkor ki is próbálhatod kb még úgy 1 hétig.
Motor ma került hozzám.Rámotoroztam ugy 50 kilométert.A tulaj akitöl vettem nagy túrabajnok.Sebességváltó,kuplung is hibátlanul müködik. 46 ezer mérföld van a motoron,nem füstöl nem zakatol.hallani kell és eldöntöd hogy milyen
Ja, mellé... A BMW Boxercup Randy Mamola projekt most lelassult, 2 kabrio jött helyette.. :-)
Szia

Komolyan mondom, de... Ha valaki ott van és nála a lóvé, övé az elsőbbség, mert az a biztos. Az asszonynak nagyon tetszik a piros..:-D Én elméletileg jövő hét szombaton indulok haza 1 hétre, ha nem jön közbe semmi. Ha közbe jön, akkor nem tudom. Csak ezért pedig nem mennék haza külön...