Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szegény vagyok és nekem nem ez astilusom ....

ráadásul 63 -as vagyok papir szerint ,,,, de a motoron 20 éves
Úgy, hogy 20 évnél fiatalabb járművem még sosem volt!
Jaaaaaaaaaaaaa.......
Na tessék, Gézának mégis igaza volt...
Köszi a tippet, teszek fel úgy is képeket!
Ezt hogy érted, hogy túl fiatal?
Nem nem akarom lelombozni a kedved, 1-2 ciklus nem a világ...bár nekem az volt a békánál, alig mentem el 2-300km-t amikor elkezdett zörögni a gép, igaz utána mentem vagy 15000-et míg megvolt más olajjal és bár csendesedett, de el nem múlt többet a hang...
Semmi közöm hozzá, meg nekem ez túl fiatal, de a képeket nézve azzal a nagy dobozzal nem túl harmonikus a kinézete. Én a helyedben az első két kép helyett csinálnék újakat (hasonló perspektívából mint a negyedik kép), vagy levenném a dobozt és úgy csinálnék képeket...
Szerintem úgy jobban eladható lenne...
Azt a szép bömöst...
Semmi gond, nem kapom fel a vizet.

A stílusomhoz tudnám mi illik, de az mind magas, így maradnak a kompromisszumos megoldások.
A félelem nagy úr!....
Nem merem tovább bevállalni.
De ha tetszik, vedd meg!
Mit kínálnak a motorozzon?
Akkor egálban vagyunk, illetve én vagyok az idősebb!
Azért ne dramatizáld túl, csak 1 ciklust (6ekm) kell ezzel kibírnia, az csak nem jár komoly következményekkel?! Vagy de?
Ilyesmit mondtál ,,,mikor alkudoztál a most eladó motorodra ,, nem tudom ............ nem le szolás vagy kötekedés ,,, csak ugy látom te magad sem tudod még,, mi a stilusodhoz ilő motor ,,, BOCS Ez, hogy nem ér le a lábod ? indok egy motornak az eladásra ... 30 -40 ezerből ből 5- 6 akár 8 cm rel is lejebb kerűlhet az üleped ... Nem ?

hát te tudod .. ha már meg szerezted ezt a gépet érdemesebb lenne jobban ki tartani mellette ......................,,?
Amit a motorozz-on kínálnak az állat gép...biztos drága, de nekem nagyon tetszik...
Második..
Most 64 éves vagy, vagy 64-es születésű?
Ne akard tudni!
Nem tudom...64'....
Miért, te sokkal idősebb vagy tőlem?
Ha megnézed, miket próbáltam már, láthatod, hogy van némi tapasztalatom mindenféle motorral.
Úgy érzem, ez lesz életem utolsó motorja, amit megveszek a Triumph után.
Ha már azt sem bírom, akkor leállok végképp, marad az autó.

És úgy van, ahogy írtad.
Közel 2x olyan idősen te is másképp látod majd a dolgokat.
Nem volt szép, hogy le vén izélted....vajon mit mondasz rólam?
Te tudod. Bár az is igaz, hogy én még csak 28 vagyok, te meg már 50, nyilván más szemmel nézzük a dolgokat.
Jól mondja Sanyi, volt már pl. M800-asom.
De inkább egy kis kényelmetlenség, mint a veszélyeztetés.