Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem.. a NAGY BANDI MELLÉ.. :-D
block komplet ? haw many zsozseta

km stb
Elnézést,lemaradt - 1200-es 97-es évjárat
Viccelsz, vagy komolyan beszélsz?
Csak azért, mert már érdeklődtek utána.
Ha fixre mondod, megvárlak.
te=de
Szerintem mellé gondolja.
Én sem fogom lecserélni, te tengernyi motort tervezek átpörgetni mellette, használgatni fél-1 évig.
Kicsi vagy nagy?
Komolyan lecserélnéd a nagybandit
ok, jövő hétvégén megyek haza, kereslek..
Annyiért én is odaadom, csak épp a Triumphomat!
Helyesbítek balinttomek adja oda
daty odaadja Neked az 1250-esét 1,9M-ért
Oké, leakciózom, 1,9-ért a tiéd!
De, 07. 02.-án.
Sziasztok
Holnaptól bontok egy 99-es Banditot ha esetleg valakinek szüksége lenne alkatrészekre.
ha valakinek lenne eladó 2008-tól GSF650SA-s banditja reális áron, sérülés mentesen az jelentkezzen. elérhetőségem az adatlapomon van.
Na ez az, kösz.
Hopp, belefutottam abba az olajjal foglalkozó cikk sorozatba, amit egyszer régebben olvastam.
Ha van idő és kedv megéri fordítani rá egy picit.

Motorolaj 1.-4.
Motorolaj 1.-5.
( megvárom, amíg leakciózod..:-D )
nem ezt vetted nemrég..?
Nem az emberekkel van a fő gond, hanem a jövedelmekkel. Bárki leszarná az otthoni mókolást, ha meg tudná fizetni a szakértő szerelőt. De nem tudja. És ez nem a szerelő és nem is az ügyfél problémája. Hanem az országé. Ez egy ilyen hely sajnos.
mindenkinek 40 -50 ezer kilométeres egy gazdás turázásra használt törésmentes és kőltség mentes motor kéne .. egy mod van rá Honda vagy Suzuki kb a piaci ár allat 20- 30 % al

ezek a motorok forognak
egyre szegényedik a magyar motoros ..... fáj de így van sora mennek tönkre az alkatrész kereskedők vagy vegetálnak, a szakszervizek üresen állnak .... a szerelö társoság felére csökentve .
az uj motor eladások mély ponton

mindenki csereberél .. beszámitat .... otthon patkolja O tudással szakácsként vagy hentesként ..és tele a topikok segitsetek .. segitsetek ez hogy kell ,, meg azt hogy kell ... valojában nincs karban tartás ,, csak romá mokolt verdákat kell mindig defibrilálni . Az alkatrész nevetséges mindent el adnak gyárinak mert be van bujtatva egy hologramos suzuki zacskoba ,, amugy meg taiwani kinai szar minden .... szomoru de ez a helyzett !
de valojában az ipar bármely szegletében ez elmondható
Szakmádból kiindulva, nincs sok ismerősöd, aki motort keres?
Rám uszíthatnád őket!
Egy olyan profi motorszerelő mint te, jelenleg Magyarországon nem lehet szegény!
A stílust már inkább elhiszem!
Ha felülök a vasra, én is felének érzem magam, mint amennyi vagyok!