Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

schuberth concept. de mar nem sok van. kifuto modell. mar en sem kaptam feheret, csak feketet.
http://www.euromotor.hu/shop/c...
nem alkudtam, bar probaltam, de nem tudtam. nehany darab van meg, de mar nem minden meretben. az egyszinuek 69900 HUF, a mintasak 83000 korul vannak asszem.
Akkor tényleg szépen megy a "kis" hatszázas . Gondolom 600 RR...
Egyáltalán nem kicsi,na jó a nyomaték ,hiányzik.Viszont dönthetöség,fék,kanyarsebesség álom mindenért kárpótol.Ja és a súly 260 at tud alattam ami több mint sok.A bandinál kicsit csalodott voltam 1250töl 243volt a plafon
Vagy pedig a Gipro. Én ezt használom
Sziasztok.Eladó Suzuki BanditK5-6, 650-re Sport kipu.Mátrában készült,kipufogósnál,(több éve foglalkozik kipuval).kB 1200KM-t ment.Lecseréltem a 650-est 1250-esre,erre meg nem jó.Szinte új.Nagyon könnyű tuti hangja van.iá:25eft, :Az apró hirdetéseknél a kipuknál ott a kép.
70? milyen sityka? c1? egész jó... a honlapon mintha nem ennyi lenne vagy ennyi van, esetleg alkudtál? Louisban is e körül megy...
Naugye
Jó áron volt.
Nekem még nagyon sokáig ez lesz. Kirándulásra, túrázásra használom, nagyrészt utassal. Erre pedig az egyik leg jobb.
Neked nem lesz kicsi a 600-as sportgép?
Köszi,de te is figyelj a ménesre.
Hello!

Értem, sok sikert az új géphez.
Üdv! Nem tudtok véletlenül Bandit első lámpát, eladót? GS-re kellene, de jó a Bandité is. Előre is köszönöm. Rob
no megvettem a sisakot. nem kinntrol hozattam be, hanem az euromotornal vettem 69-ert (nem is kellett varni semmit,mert volt nekik). sajnos feheret mar nem lehet szerezni a meretemben, ugyhogy fekete lett, de sebaj.
apukam! ez a sisak nagyon jooo! schuberthet mindenkinek! egeszen mas elmeny lett a motorozas. mondjuk elotte egy olcso uvex sisakom volt, de akkor is. 180-nal sincs nagy zaj. siman hallgatok mp3-at, pedig naked a bicom.

na, szeles utat mindenkinek!
Szia rider 25.
Azért adtam el mert rájöttem hogy nekem egy kicsit sportosabb gépre van szükségem,nincs vele a világon semmi gond csak nem arra használtam amire való.Eröltettem a pályázást vele de nem akartam tönkretenni sem,másrészt nem oda gyártották.Kicsit azért sajnálom mert kamáztam nagyon.
Hoppá,kössz ez jó ötlet és tényleg nem drága,asszem benevezek rá.Köszi.
Üdv.
Van 1-es fokozatnál biztonságtechnikai tiltás, és 2-3- fokozatban elhaladási zajvédelemnek nevezett tiltás. Viszont szerintem ennél nem lehet úgy ki iktatni mint a réginél írta valaki, mert gondolom az injektor miatt másképp oldották meg. Viszont megoldás erre is van, és nem is került sokba, ha azt nézzük, hogy kapsz mellé egy fokozatkijelzőt is.
http://www.prop-tech.hu/ - itt keresd a gear controllert
Sziasztok,az 1250-es Bandin is van kiktatható környezetvédelmi tiltás?Úgy hallottam az 1200-esen van és állítólag,ha ez ki van iktatva szebben és jobban muzsikál a gép...Ez igaz?
nekem nincs bajom a castrolal, bár igaz h ki kellene próbálni mást..inkább a gyári zsír kellene nekem amit az új láncokra tesznek, egész jó bírja még mindig....
Ok. Bár még nem rendeltem innen, a helyi mocisboltban szoktam venni egy ezressel drágábban (3500)
Ha elfogy, akkor már innen fogok.
Ha legközelebb rendelsz, gondolj rám is, kipróbálnám, mert a Castrollal nem vagyok teljesen elégedett.
Köszi!
Itt egész olcsó!
Ilyet, nem? (én is ilyet )
háj! Én Motult használok, valamilyen teflonos okosság, nagyon jó nem folyik, nem ken össze mindent, tudom ajánlani.
Sziasztok Banditások! Régóta keresek 1200-es 98-as géposztályhoz fordulatszámmérőt. Ha valaki le tudna akasztani egy ilyet a polcról nem túl horror áron, jelezze már. Nagyon köszi. Májki
A titok: a mac viszonylag kemény gumi. De ez nem azt jelenti, hogy szar. Ha az ember minden kanyarból kettes tőgázzal akar kijönni, akkor bizonyára hamar előjönnek a korlátai. Viszont soha nem csúszott meg, voltam vele a kakucsringen is, csík is csak az elején marad a szélén. MEgfelelően konzervatív vezetési stílussal szerintem kellemes gumi. Most tettem fel sportosabbat hátra, kíváncsi leszek...Este hozom el.
arra értettem a 15-20-at