Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mostanában leginkább az EÜ cuccra mentek rá a zsaruk,legalábbis errefelé(veszprém-fejér megye) és ha van az se elég, ha lejárt ugyanúgy 30 rugó hát akkor mondom jólvan engem még nem állítottak meg :) de ha megállítanak kitalálok valami faszát :)
Nekem is mondták hogy miért nem 1250? :) hát mert 650 azé' :) de hát a motorzás már csak ilyen,elindulsz a lejtőn és nem tudsz megállni :) értve arra hogy kicsivel kezded aztán mindíg nagyobbra cserélsz :) legalább van miért dolgozni
Bocsi
Ha NEM húzod tíltásig, akkor nem lesz gond
Ahogy kint voltam én láttam sok helyi "menőt" akinek "hangos" volt a motorja. Ha húzod tíltásig akkor nem hiszem, hogy baj lenne. Viszont ok nélkül nem állítanak meg. Tehát csak azért, hogy megmérjék a gumidat.
Ha megállítanak, akkor biztos elkövettél valamit, ami szerintük szabálytalan
Vitatkozni nem érdemes, mert úgy is neki van igaza. Inkább alkudj. . . azt lehet.
De hozzáteszem Én már "évek" óta járok oda és csak egyszer volt büntim, akkor is jogosan (záro vonal átlépése) és pont egy motoros rendőr kapott el. Megegyeztünk . ez 3 éve volt . . vagy 4?
Köszi! Mennyire kötekednek az olyan dolgokban mint gumi-barázdamélység, enyhén befordított rendszám, hangosabb kipufogó...? Azt hallottam, hogy a gyorshajtást keményen veszik. Azt is tudom, hogy elég kemény útszakaszok vannak néhol (szakadék..stb), mennyire akarják "látni" a motorosokat?
Én voltam az MT-KLUB-l tavasszal egy horvát túrán. 4 nap alatt 2400 km. Budapest - Senj - Dubrovnik - Plitvicei tavak - Budapest.
Nagyon jó volt. Ha most mész lehet hogy érdemes EURO-t kivinni az "erős" forint miatt jobban jársz az váltással, mintha itthon váltanál Kunát. Ha tudsz akkor tankolj INA kúton és Kártyával. Úgy jársz a legjobban Mondjuk mi nem mentünk autópályán, de ott is lehet fizetni EURO-ba mert most voltam kocsival kint nem rég.
A tengerparti éttermek kicsit "drágák", de a kontinensen a feléért többet kapsz. Viszont érdemes kipróbálni a finom hal-ételeket.
Nekem nem volt részem "atrocitásba" de a szabályokat, lehetőleg tartsd be. Mert a rend őrei szigorúak.
Tengerparton sajnos most sokan lesznek (hacsak nem őszre tervezed a túrát) és nem tudsz majd tempósan haladni. Ezt kalkuláld bele az útvonal tervbe. Mi tavasszal voltunk és akkor lehetett jól haladni (10 km-t 2-3 autó a tengerparton)
Amúgy kedvesek voltak mindenhol.
Ha valami az "eszembe" jut még, akkor felírom
Hali mindenkinek!
Sipdav,ha nagyobb túrát tervezel,akkor ajánlom figyelmedbe a www.motorostura.hu oldalt,amennyiben nem ismernéd. Nagyon sok hasznos tanács van az oldalon,hogy mikre érdemes figyelni,miket érdemes felpakolni,ország ismertetők,letölthető GPS útvonalak. Nem garantált,hogy megtalálod,amit Te keresel,de nagyon jó kis weblap,érdemes megnézni. Nah remélem tudtam segíteni
Mindenkinek jó mocizást...használjuk ki ezt a szép időt
Bandy
Köszi. Más. Tervezek egy motoros túrát Horvátországba (Budapest – Siófok – Zagreb – Rijeka - Krk – Zadar – Split – Dubrovnik – Korcula – Mostar – Banja Luka – Daruvar – Virovitica – Barcs – Pécs – Siófok - Bp útvonalon). Érdekelne minden jótanács, amit tudni érdemes a horvátországi motorozgatás kapcsán....(mit hol célszerű, mire vigyázzak..stb)
Hello!
Itt 21500 az első: http://www.kocsigumi.hu/kocsig...
Én nekem is olyan van és bevált!
Itt tudsz érdeklődni AGO
Oké,megnézem ezt is.Köszi.
Igen a Gipro is kiveszi a környezetvédelmi tiltást. Javaslom Agomotors
YAMAHAWORLD bp. Soroksári út
Keresd Czikely Zoltán-t és hivatkozz rám.
Akkor biztos jó drága lesz
Köszi én is, de megsúgom, hogy nem volt "szerelem első látásra"
Csak szép lassan melegtünk össze a vassal és most azt mondom, hogy nem bántam meg.
Bár biztos, hogy majd lecserélem valamikor, mert én már csak ilyen vagyok. . .
2.5 elöl-hátul
Sziasztok! Mekkora az ajánlott guminyomás nagybandit/Conti Road attack-nál? Hol lehet jó áron venni Continental Road attack-ot (most előre kellene)?
Köszi Rider :) meg mindekinek köszi
Üdv a banditosok táborában.

Grat. az új gépedhez. Látom meg vagy vele elégedve.
Köszi Tomato :) szép jószágod van :)
Üdv a csapatba!
SZevasztok banditák :) csatlakoztam a Los Banitoshoz :)
Nézd meg, mi van ráírva az ülés alatt a kábelkorbácsra
Dobhatnál fel róla képeket. Ha ide nem akarsz, legalább az adatlapodra.
Neeeem sima f-es modell,nem akartam rrt iszonyuan fejreállós üléspozicióju nekem.Ez meg olyan öreguras ,és asszonynak is kényelmes.
Az is meg tudja szüntetni környezetvédelmi tiltást?Nem csak fokozazkijelző?