Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár, pedig szép. Valami rémlik, hogy hétköznapra lezárják az oda vezető utak átépítése miatt, de hétvégén nyitva! Mi szo-v értünk oda, szombat este hunytunk egyet Petrozsanyban, majd vasárnap az északi oldal. Raj volt az is
az alpina le van zárva mert valami gebasz van ott mentünk el mellette az volt a terv hogy transzalpina le transzfogaras fel aztán tovább a Bran kastélyhoz meg az Omu csúcshoz de jobb is volt így mert 1 kocsi volt meg 1 motor és a kocsival nem lehet úgy haladni a kamera SJ4000
északi oldal meg verőfény igaz ott is volt valami zápor mert itt ott nedves volt az út
Állat!
Mikor mi voltunk (július elején) szerencsére szép idő volt! Gondolom az Alpina is be van tervezve?
Amúgy frankó felvétel, mivel rögzítetted?
48/47=1,021 azza 2,1% lesz nagyobb a sebességed vagyis 100 km/h-nál 102,1 km/h lesz.
Tud nekem segíteni abban, hogy a lánckerék fogszámának a változtatásával mennyiben fog eltérni a sebességem? A hátsó lánckerék Z48 ról Z47 re. Valamikor ezt kiveséztétek, de sajna nem találom azt a bejegyzést és buta módon nem mentettem el a linket sem. Köszönöm a segítséget!
Vagány! Rock & Roll!
Èn erösen gondolkozom azon, hogy a legközelebbi projekt egy jetski lesz tekintve a motoros szezonban lehulló csapadék mennyiségét...
a JÓ és rossz tanács ..osztás... be felyezödött ..... a taschner garagét meg szüntetem ,,
Van így is ép elég dolgom a sok szar javitani valo motorokal
Ezen elgondolkodtam en is....
Meg van meg a Jawa Mustang-om, 26 eve.
Aztan van egy Jawa 638 24 eve. Meg egy Yamaha Chappy 22 eve (igaz, hogy csa ez az utobbi mukodokepes kozuluk...)
A GSX 1100 csak 13 eve van meg, de ketszer tamasztottam fel csipkerozsika almabol. Viszont Zoldinek is ugyanolyan 14..15 eves borkabatja van mint nekem.
Tudom!
De miért nekem írod? Miért nem Tasinak?
Amúgy lehet jobb is, legalább nem rontod el!
nem megy a link.-
koszi!
szóval akkor már értem miért csak góliát-elemet árultak a balonkabát alól a laposakat a világuralomra törő rasszistafasisztacionistatrappistaalkoholista vizibiciklisek széles alighasznált gumikor motornak tűnő beazonosíthatatlan tárggyal vitték el a ceruzát a feministanimfománfrigidrinyagépdivatleszbosziműmuff szindikátus .... hova süllyed ez a világ .. még a végén eltűnnek a rockermotorosok ...
Urak!

Valaki belinkelni, átküldené a Tasi féle szinkron leírást?
nem találom, és kéne
Meg nem erösített források szerint tobb jármütechnikai szakértö bevonásával folyik a nyomozás...Nincs egyszerü dolguk, mert nem vágnak egybe a tanuk beszámolói, bár úgy tünik a kinai villanybiciklis szeparatista szervezet kizárható az elkövetök sorából, mert széles gumikon gördültek támadók...A jármüvek szinére sincs egybehangzó válasz, ráadásul több tanuról utólag kiderült, hogy szinvakok.
Legutóbb egy feminista nöi csoport támadta meg a gyárat, akik zsákmányolás közben megtöltötték a náluk lévö önvédelmi vibrátorukat is...az egyik ilyen a helyszinen is maradt, így késöbb sikerült az egyik támadót a rajta levö hüvelyk ujj lenyomata alapján azonosítani...
több dobozzal volt gondolom csak nem a brét tartotta bennük
szóval motornak látszó tárgyakkal menekültek ? szörnyű hanghatások kiséretében ? vagy csendesen villanymotorszerű zümmögéssel ? csak márhogy szűkítsük a kört és kizárjuk pl a kínai villanybiciklis mamákat
Pedig egy pár kellett volna nekem is a másik fajtából a mozdonyomba
A balonkabat alatti góliát az elem volt vagy elemnek látszó "tárgy"? Mert lehet akkor mégsem ezek voltak!

Amúgy a távirati iroda pontosította a hírt a szemtanúk beszámolója alapján, mely szerint motoroknak látszó jármüveken menekültek el! Továbbá a helyszinen találtak nem a gyárból származó lemerült elemeket!
ballonkabát alól árulták már itt is de csak góliát volt már náluk a többi fajta elfogyott
Most olvastam a neten, hogy ismeretlen tettesek kirabolták a felsöcsáti szárazelem gyárat. A szemtanuk elmondása szerint a támadók motorkon menekültek le...
Nem, nem. Azoknak kb annyi kozuk van a bogarhoz mint a nyu bitlinek...
Nekem a bogar azt jelenti, hogy elol-hatul torzios rugo, es leghuteses 4 hengeres boxer hatja.
Ilyenekre gondoltam:
Ocean street video: http://youtu.be/8VOH33LesFY
http://www.oceanstreetvideo.co...
http://
www.scatvw.com/

Dehogynem!
Nem szoktam agyatlanul menni.
Bocs, diszleksziàm!
Valami kanyargós helyre,de csak,ha lassan mész,mert most már veled nem nagyon lehet tartani a tempót