Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást!Aki pályán motorozik az néha leteszi a gépet,ez van.
Aki nem esik el a pályán sose,az csak döcög...
Mielőbbi gyógyulást !
Basszus.. Mielőbbi jobbulást, hogy maradjon még valami a szezonból. Már ha a gépet is talpra tudod állítani..
Megtaláltam...
Ubazz szotyi!
Jobbulást kívánok. A gép mennyire szívta meg?
igen,de nagyon meleg volt a beton meg a gumi is.
koszi,azon leszek!
Power volt fenn?
Na vazz, gyors jobbulást és fürge motorépítést! Ha már bírsz írni akkor nem lehet nagy gáz a gép meg hamar összeáll. Mindenesetre az sosem árt.
koszi!koroztem,melegedett az elso gumi mar ket kor ota,gondoltam kiallok,meg ketto kanyart kellett volna kibirni,egyszeruen elment elol a tapadas,bar elore figyelmeztettek,hogy hirtelen enged el a betonon,kaloring.......vissza kellett volna fogni magam,de csak mentem az elozo lendulettel.....
koszi!
Jobbulást! Gondolom az időzítés idegel leginkább?! Mesélj, mi a story!?
vaz sztem nem serult,teloszar gorbult,minden cserelheto amugy,sok aprosag.....
kossz,mar javulok!
Jobbulást!
Inkább ott, mint közúton!
A motorod mennyire lett gatya?
eb csont össze forr ,,,,,,,,,,,,, gyógyulgassál
Meg volt az elso palyazasom,sikerult is pofara esnem,bal labszar kapocscsonttores,gipsz combig,megint beigazolodott,ket fele motoros van,aki esett es aki esni fog.....
Én télen nem veszem ki! Viszont csepptöltőt amikor kéri ráteszem! Amúgy a szivargyújtó aljzatba bé van dugva folyamatosan egy volt mérő/digitális/ ami mindig szépen és pontosan mutatja az akku töltöttségi szintjét! Így mindig látom,hogy állásban a Bandi akkuja hogy áll! Egyébként filléres dolog ez a kis kütyü talán 3000 fricska postával! És beindított motornál mutatja a töltést! Használom az autóban is,ott folyamatosan be van dugva,mert sokat áll a garázsban,és csak benézek az ablakon,és látom mikor kell a csepp töltőt rátenni az akkura!
Az enyémben is még a gyári van, idén 10. éves
Rálicitálok én is, az enyém K6-os, gyári akkumulátorral.
A banditban normális generátor van. Azért nem volt gondod. 14.4 -en tartja minden fordulaton a feszültséget ahogy kell. Nem úgy mint a legtöbb szutyok. Ráadásul ha a tárolásra is figyeltél, akkor nincs benne meglepő. Az enyém is 6 éves Banner, és bírja. Most le is kopogtam 3x.