Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tervezd ugy az utvonalat,hogy

https://maps.google.com/maps?f...

legutóbb azt hiszem igy mentem,és akkor a másik oldalról mész felfele, ami hosszabb is szerintem
De felfelé vannak a jobb kanyarok..
Donovaly felöli oldal a csúcsig elmegy(van benne 1-2 folt),de a csúcstól lefele király
Lehet,hogy az első ,de nem tuti,valamerre jöttünk visszafelé király volt,visszamentem kipróbálni mégegyszer
Sok "nagy ugrató" van errefelé.
Hogy melyikre gondoltál, azt pontosan nem tudom behatárolni, mert Aggtelekről sok irányba el lehet indulni Miskolc felé.
Egyenesben 200 km felett?
Merre is?
Sajókaza-Sajóivánka között van egy klassz, az már 100 nál is egész jó.
Egy másik Színpetri előtt Jósvafő felől, de az kanyarban van, és már 100-nál is elég húzós!
Két hete jöttünk haza Lengyelből és megmutattam a feleségemnek. A többiek Donovalyban pihentek, mi addig felmentünk. Jó minőségű volt végig az út. A határ utáni utat is megcsinálták.
Jó kis útvonal
Aggtelek felé ismered a nagy ugratót?Aggtelek felől kell jönni vissza Miskolc irányába,hosszú egyenes belátható szakaszon,forgalom szinte semmi.Elég vicces 200 felett.. Persze van ettől jobb ,Letkésről Kemence felé ,na az durva.
Az alföldből kijutott most 2 hete.

Izsófalva - Miskolc - Tiszaújváros - Hajdúnánás - Újfehértó - Máriapócs (itt motoros búcsú volt) Mátészalka - Szatmárcseke (itt kötött leves, és szilvalekváros derelye volt:-)) Vásárosnamény - Kisvárda - Sárospatak - Szerencs - Miskolc - Izsófalva.

Az utak 70%-a sz@r, és túl egyenes volt.

577-ről nem tudok.
577? Bár nem tudom, az készen lett-e már?
Nyitott vagyok másra is, csak alföld ne legyen :)
Az a baj, hogy helybeli lévén már unalomig jártam őket.
Nagyon szép! Tuti nem fogod megbánni?!
Yoss: GS500 fórumon ataaa-ék is arra mennek, beszélj vele, nem fog lemaradni
Tudom :)
Azok jó helyek!:-)
Persze, de nem erre céloztam :)
Ahogy nézem, reális az ára. Ezek új korukban sem voltak 5 millás motorok.
Szerpentineket :) Felsőtárkány-Lillafüred, Parád-Mátrafüred, ilyesmik. Felmerült még bennem Krasznahorka.. Még nem dőlt el semmi, csak ötletek..
Mit szándékozol itt megnézni?
Vasárnap valaki egy É-Mo-i túra? Felszabadultam és mehetnékem támadt
Hali!
Nekem ugyan ez a jelenség volt.Húzz egy kicsit a kormány csapágyon ha lehet.Nekem ez volt a probléma.
Azóta Zöldi hozott nekem új csapágyat és ki is cseréltem.
Nekem volt, vadi új gumit felrakták, rázott végig, amíg el nem kopott. A következő csere óta nem ráz.
A gumi csere élőt is rázott. 30-70 km között elengedett kormánynál. Ha megfogom a kormányszárat akkor nem mozog ide oda. Volt valakinek ilyen jelenség?