Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezernél cseréltem már hátsó gumit, meg LÁNCOT. Hayabusa...
hasonló van nekem is , csak én nem bénázok enyit vele mint a videón a srác.
fasza ,hogy kitartotál és nem kértél segitséget................... igen
az amit te csinálsz meg az a te érdemed .. grat a gigxerhez
fiamé is hamarosan kész 180 loval , tök ugyan olyan lesz mint az enyim ............
Ezt már próbáltad?

Hétfőn délelőtt újra egészségesen üvöltött a gixer az "új" karbisorral.
Végre mikor tekergettem valamit, változott is valami! Mire legközelebb megyek haza, talán lesz időm teljesen össze is rakni, menni vele még idén is egyet.
Hát én inkább a bolti szar Ferrarival jaszkariznék, tőlem te mehetsz a swifttel. :D
ezt sokan nem értik ............. csak a bolti gyári szarokkal jampiznak

http://youtu.be/Q4-Jb7_zYE4
Nem lehetetlen. Ismerősömnek 6000-nél olaj, hátsó gumi és hátsó fékbetét csere volt. Ki hogyan és mire használja....
12e-nél hátsó fékbetétcsere? Milyen motor? Csopper?
főtengely támcsapágy vagy kormány csapágy klt. esetleg.? (utóbbi: http://babyzoom.hu/biker-biker...)
tükröm van egy pár, otthon döglik a garázsban... a többi: bike-teile.de
Thx!
Kérdéseidre a válasz: Zöldi
Sziasztok!
Kellene pár olcsó és persze jó motyó a 12ekm-es szervízhez:
- Gyertyák
- hátsó fékbetétek
- folyadékok (fék, kuplung, hűtő, motorolaj, szűrő)

Milyen márkákat és hol érdemes beszerezni!?
A gyári nagyon horror
- Fékbetét szett (Nissin) 19eFt
- Gyertyák: 8eFt
- szervíz+folyadékok: 30eFt

Fékbetétnél a legfőbb szempont, hogy ne zabálja a tárcsát, ugyanakkor jól fogjon, de mivel ABS van hátul is, nem kell, hogy satu legyen...
A gyertyák és folyadékok minőségén nem szeretnék spórolni, viszont tuti fogtok jobb áras forrást mondani ugyanarra, mint amit a Suzuki használ

Előre is köszi!

L.
Mit jelent a rázás?
Vibrációt, vagy csapkodást?
Mikor kezdte rázni a kormány? Mert ha az új gumi felszerelését követően, akkor elbaxták a centrírt. Elég gyakran előfordul
Tiszta új gumi van rajta és centrírozva. A csapágy, de mijeik gondoltál "kormány"? szorosabbra kell állítani?
kagylós első gumi és/vagy laza nyakcsapágy.
Szia!
Burtmannal nem!
Sziasztok! A barátomnak is van egy Suzuki Burtman és rázza a kormányt. Ha tudol megoldást írd meg. Volt valakinek ilyen problémája?
Válasz ment!
Daty!
mail!
Sziasztok!

Suzuki gsf 400 as támcsapágyát melyik motoréval megeggyező még?
Tukor van u.gy.
2003 körüli, fejidomos 1200-eshez keresek bontott alkatrészeket. Fejidom, és minden ami körülötte van. Konzol, lámpa, plexi, tükrök, műszerfal, betétidomok...
Lecso
500ft 200db...DM, rossmann, Aldi
talád fel magad vazze :D