Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 4,5 e km -nél kopásjelzőig le van kopva.
Ezek szerint az 1,2-é túl kemény és sokáig bírja, az 1,25-é túl lágy, és gazdaságtalan.

A conti force-ról van valakinek tapasztalat?
A hátsó gumiról van szó
Ellenkezőleg. Most tartok 5700-nál (gyári guma az 1250-en) de nem merek elindulni egy 2000-es túrára vele. Igaz főleg 2 személlyel használjuk.
Már el is késtél vele! Gumitémában Ironed tökéletesen jellemezte az 1200-es gyári gumiját: Bakelit.! Életem legrosszabb húzása volt hogy nem cseréltem le azonnal,újkorában.AZ 1250-é meg a ló túloldala.
a gyárit előző tulaj harcias használattal 14 ezernél nullázta, 15 nél cseréltem én....első gyári 20ezer felett ment, de lecseréltem contira, sokkal kezesebb 20 felett megy ez is...
macadam jó öreg bakelit gumának mondják...:-)
kevés? nekem is eléri ezt de lehet közel lesz a 20ezerhez.... sima normál "túra" használat...conti road...15zermél tartok most...
Biztos 17000-et akartál írni a gyári gumára? Ha igen akkor árúld el a titkot.
Halltjáok, aki azt a D218-at gyári guminak kitalálta az 1250-re, az tuti kiállt a sorból, mikor az Úr az észt osztotta. Elmegy az ember messzebb, aztán túra közben gondokodhat, hogy a franciáknál vagy az olaszoknál olcsóbb a gumi Most cseréltem le a gyári gumikat, 17ezernél. Nem vagyok egy duhaj, de azért kikönnyítettem kicsit a lábtartókat. A Proad2-ről nagyon szépeket mond mindenki, túrás használatban 15e fölé mondják az élettartamát. Nézzetek körbe netes boltokban, 60-65 körül adják.
Hi! 1250-es Banditra keresnék sportos végdobot (akra,yoshi,vagy vmi igényes...). Akinek van vmi ilyesmi eladó szóljon lécci! Egyébként 3000 km után érdemes rádobni egy nyitott dobot, vagy még érdemes várni?
köszönöm uram!
atta kötekedő életbe! a nagy és erős amerikábú gyönne,az adatlapom meg próbáltam de nem ment mindig kitörli,már majdnem fordítva csuktam össze a luptopot
Szeva én rendeltem az Ebay.de-ről 17*9*5 cm kütyüt 20-25 euro volt austriába banki utalással kell előre perkálni. De a portéka mellé álltalában feltüntetik a postakölcséget de légy résen mert fszán mennek a lehúzos átbszások nézd meg akitöl vásárolsz milyen vásárlói véleménnyel rendelkezik % os arány ha nincs neki ilyen jobb ha tovább keresgélsz mert yobb esetben bár kapsz csomagot a tartalmával nem leszel elégedett rosszabb esetben nem kapsz semmit ! GONDOLD MEG YOOOOL
mellesleg a kérdést se érteni, az e-bay az ország, földrész?
tőcsd ki az adatlapod aztat esetleg megvonyíííítjaaa valakkiii neeeekeeedd
tudja aztat vki h mennyíííí a szállllíííításíí kőccség ebay vásárolt cuccra?
Szevasztok Banditák!Az én motoromban 4200 km van és lassan érik a hátsó gumi csere.Én Michelin Pilot
Road 2-ön gondolkodom,tudom elég húzos de igen jókat hallottam felőle.A dobbal kapcsolatban talán Raptort lehet venni 40 ezer körül.A 750-esen ilyen volt meg voltam vele elégedve.Most Bodis van fent 3.fokozatban 6 ezres fordulatnál csudára szól.Úgy érzem talán jobban elforog de ez lehet,hogy a hang miatt van mert nagyon széoen "tutul".A véleményeteket kérném láncspray ügyben .Elöször Luisos Saito-t
majd Bel-Ray-t használtam de eléggé "kiveri"a lánc.Azt hallottam,hogy láncsprayban a Motul a legjobb.Van erről valakinek tapasztalata?Egyébként a régi dobot nem tenném vissza a fogyasztása minimálisan nőtt a hang király személy szerint nekem nem is tetszett a nagy"kályhakürt"Az erő legyen veletek!
Az biztos, hogy ez nem gyerekjáték .
Ja a vidámparkba is azért mennek a gyerekek hogy "harcoljanak" a centrifugális erő ellen De mivel mi nem gyerekek vagyunk, nekünk ez a"játék" marad
Pedig az egyik legjobb dolog a kanyarban való döntögetés . Bár nekem is van még mit gyakorolni, de egész jól haladok.
Kanyarodni is kell, különben soha nem érsz vissza
Az oldalát is kifizetted, azt is kell koptatni- nekem is mindig ezt mondják (ezért pályázott gimit szokam venni- ott nem kell az oldaláért fizetni )
nem kopik a gumim....max. a közepe....
Én meg pont forditva gondolom: a hangos dobnál ugy gondolom máris jobban megy, így nem pörgetem annyira
Hali

Igaz nekem 600as banditon van sportdob, de nem vettem észre hogytöbbet fogyasztana pedig rendszeresen mérem, szerintem ez már betegség is nálam . A nagyobb fogyasztás az abból is lehet véleményem szerint hoigy mivels sokkal jobb a hangja, ezért jobban pörgeted, mert alapból nem kellene olyan nagyon befolyásolnia bár nem vagyok szakértő, de én így tapasztaltam.
Hello!

Ha jól tudom van az 98 ccm is .
Hogy érted azt, hogy mazsola vagy?
Vigyázz!
Sportdobbal oda a remek fogyasztásod! Én is dilemmázok, hogy visszateszem a régit (kétkamrás Laser), de ennek a mostaninak (Félig Wiedemann félig Kraven művek...) olyan király a hangja, hogy nem visz rá a lélek, pedig 0,7-0,8 l/100 km-el többet kér a gép