Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van.
GSXR 1100-é, de kompatibilis, csak át kell tenni a fogaskereket.
8e pénz.
mail publikus
nagyon csecse!
Sziasztok!
Nincs valakinek 2003-as 1200-es Banditra véletlen egy generátora?
Az enyémet valaki úgy megszakértette, hogy vagy 4mm-t lötyög tengelyirányba....szörnyű kolomolással van.
Kivéve, ha van ABS a motorján
Na végre...
Miért nem lehet képet feltölteni?
Kép mégegyszer:
Üdv mindenkinek!

Eladó a Banditom, hátha esetleg valakit érdekel (vagy az ismerettségi körben):

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_s_b
andit-8087036

Annyira tetszett, hogy egyszerűen ár-érték arányban semmi más nem került képbe, úgyhogy ő lett az utódja:
O.K. Köszi!
Ha keményen megfékezed függőleges állapotban akkor csúszik,az oldalával nincs baj,ezért ajánljuk a powert előre.
PR2 csúszik elől, vagy miért nem egyformát ajánlotok?
Hátul sztem 8e-t biztos kibír,elöl 12-15 e km között,nagyban függ attól,hogy hol használom.A 690sm-en 12-13e km-t bírt hátul,nálad 10-11e km-re tippelném.
igaz nem engem kérdeztél,de ua a kombó,első 10000km,hátsó 25000km,de szotyinál ez rövidülhet

http://www.sportmotor.hu/motor...

itt találsz fényképet is
Mennyit tudtál km-ben kihozni a PR2-es combo-ból?
ezt egy kolleganak vettuk;-) a motorral adtak;-)
Na ugye, hogy nem csak nekem van 7 éves gumim elől!:-)
de ha megvan, koll;-) a 2001-es jelenlegi elsonel tuti jobb lesz
Aszonta ocsed nincs mar meg....
ződi, köll a gumi?
PilotPower előre,Pr2 hátra,km/ár/tapadás együtthatóban talán a legjobb.
PR3-at Horneten próbáltam,tapadással nincs gond se elöl,se hátul,de kevesebbet fut el a PR2-nél.
Ami igazán bejött a nagybandin az a Conti Sport attack,azzal álomszerűen kanyarodik és tapad,de uaez a Road attack2 is,ezeket hátul 6e km alatt nullára eszi.
Pr2 elore hatra, vagy ha nagyon racer vagy, Power elore.
En ezt hasznalom amig kapni lehet.
Kösztök!
Ha az angel kemény, akkor az nem gyere be. A demonban is az tetszett, hogy gyorsan melegszik és tapad, mintha az útra lennél ragasztva
A PR3-mat is ajánlották már, lehet az lesz! Thx!
Sportgumi a Bandin hamar elfogy. Inkább túragumi. Van aki elöl sport, hátul túragumival jár. Nekem jelenleg Pirelli Angel van elöl-hátul, elégedett vagyok vele. Gumikérdés mindenkinél más és más elvárásokkal jár, ha valaki nyugodt túratempóra szeretné vagy durvább kanyarvadász, mások lesznek az igényei. Nekem bőven elég volna a kemény, csak jó sokáig tartson, nem megyek vele mint a vaddisznó. Ráadásul még az sem mindegy, hol laksz, milyenek az utak. Nekem itt a Mecsekben a két komponensű nem jött be, a két oldala nullára kopott úgy, hogy a közepe még 3mm volt. Ez az alföldön jó lett volna (6km egyenes, egy kanyar, 4km egyenes, másik kanyar). Egy tény, a nagybandi a hátsót eszi.