Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól láttam a gumin hogy ez két komponensű ? Legalábbis a hátsón .
A Sportmaxxon rendesen látszik a különbség a széle és a közepe közt .
Majdnem új Sportmaxok vannak fennt,ez csak tartaléknak kell .
Láttam hogy hívtál,de akkor már itthon voltam a gumikkal .
Viszont a kis méregzsákra majd nézhetnél,egyenlőre az elejére valami olcsó,kocka mintás enduró gumit,mert ez a 17 éves ME22-vel még ország úton is kicsit agódok .
jó az a michelin pówer püré tapad mint állat kár hogy már nem gyártják .... a hátsó gumesz most kopott le kapott egy pilot power 2 ct-t mondjuk az első is elég ramaty na de azon még látszik valami minta
Nemadom !
Szeretem ha van tartalék,mert pl két hete defektes lett a hátsó,amit gombával javítattam .De ha első lett volna defektes,azt nem javítatok .
Azt meg előtte két héttel vettem szintén 2500-ért,Dunlop Sportmax-ot még szinte szőrösen .Ráadásul a cigány még a helyembe is hozta .Vagyis a falu közepébe,mert az utcánkba nem akarom hogy mászkáljanak .
Gondolom 6000-nél már nincs vibráció,meg az erejével is elégedett vagy ?Az enyém,bár más kategória,ott már megy mint a barom .Feljebb meg már vaddisznó !
ja, van egy valag használtgumim ócsón, majd listázok később
Szerintem add el bátran, és vegyél egy garnitúra új powert, az legalább két hónapnál tovább bírja
Azóta már tudom milyen gumi,mert ketten is át akarták venni tőlem . Sőt,most már a Daty is !
Az XS-re komplett dobokat hajlítottam saját kezüleg .Abszorbereket is csináltam a végükbe .Vettem vaslemezt,perforált lemezt,csöveim voltak,aztán elszórakoztam velük .
Próbáltam küldeni neked képeket a motorról arra a mail címre amit a Zöldi megadott,de sehogy se tudtam őket elküldeni .
Most megpróbálok legalább egyet ide feltenni,de ilyenkor este nem mindig sikerül,akkor majd holnap nappal .
en is hittalak;-)
pilot pure 2ct. Ha 0 kilometeres, kb 4000-5000et bir ;-);-);-)
Most vettem pont akciós. Nagyon jó, zselé állagú a függőleges dolgokon is megtapad, majd sima slaggal lejönnek a dögök.
http://www.homasita.hu/product...
Ha 2010-esek, és 6.500 Ft volt a kettő, nem mindegy, hogy milyen típusú?
Megveszem tőled 10.000ért a kettőt, akáhogy is híjják!
A 8 és 7 évestől csak jobb lehet!:-)

Ja, már mehetek 6.000-es fordulaton, ott 160-at megy.
Èn betyárosan ráköpök!
A barátom éveken keresztül használta ezt a 2003-as R1 Yamahára, és föleg pályázott vele...most is annak utódát rakatta fel...

Mit csinosítottál az Xs kipuján? Látom a végén a lezárást!

Most vettem egy komplett eredeti műszerfalat, meg kompl. első fékrendszert (3. szett), csak lesz belőle már nekem is valami...de a kipu az kemény dió...
ilyet még csak nem is gondoltam .........- japán kis polszki
Ejj,de szeretnék én is néha meló után így kikapcsolódni !
A múltkor csak azért hívtalak,mert a bolhán találtam egy pár 2ct-t,és mivel ezt a tipust nem ismertem még,meg akartam kérdezni hogy szerinted milyen,érdemes-e megvenni .Megvettem a kettőt 6500 ft-ért .2010-esek és így néznek ki .
Én ezt használom a műanyagmotoromra. Mosás előtt lájtosan ráfújom, szivacsdarabbal finoman "beledolgozom", és pár perc útán lejön minden
muszak utan voltam ;-)
Kivulrol nezve eppen eleg is volt ennek a .... (szaktopikban vendegsegben tisttelettudoan viselkedunk) a motornak ez a tempo.
A kettest mindenkepp probald ki! Pont a celegyenes elotti szakasz eleg lassu resz, es igy lehet h mire osszekapja magat mar veszed is el a gazt. Ha a sikan utani fektavon visszarakod kettobe akkor jobban tudsz gyorsitani a celrarabol.
Nekem is igy hebegett le a vegen 3ban. ;)
mármint dörzsölni se..
Kéne valami ütős bogároldó, mert amik a kutakon vannak szarok. A múltkor a mosóba fickó lefújta az autót, amin hónapja rászáradt bogarak tömkeleg volt és simán lefolytak a cucctól, még dörzsölni is kellett. Na olyasmi kéne. Ötlet?
Ahogy mondod, a kettes végig elég :) Én itt nem voltam, csak Kakucson, de ott is. Illetve ott főleg :)
Gondolom fáradt,vagy álmos volt aki ment vele .
legkozelebb...ez vegig harmas
a kettes eleg vegig, a celegyenesben nem tudok(merek) 140 fole menni
Én 1-el alacsonyabb fokozatban használnám....
Bandit http://youtu.be/PeWnhMwIzPU rendeltetésszerű használat