Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyorgy74!

Ha nem titok mennyibe fájt a két tárcsa? Mert én is agyalgok már egy ideje,hogy kéne a Bandira venni!
Gyerekek! Én is gondolkodtam már többször is,hogy motort cserélek! De mindig oda jutottam,hogy ennél jobbat nem tudnék magam alatt elképzelni! Persze....vannak jobb motorok,de azért a realitások és a bukszám talaja mentén kell gondolkodnom! Agyaltam már Bugmanon is,meg VS1400,meg ilyenek,de tényleg mindig oda lyukadtam ki,hogy egyszerűen nem tudok a Bandinál jobb motort magam alá elképzelni!
Kényelmes/mostmár/,amennyire kell gyors is,megbízható,strapabíró,hát kell ennél több?
Lehet, hogy az ABS vezérlőnél nem normál a csatlakozás és ezért nem csinálják. Előbb-utóbb erre is ráállnak ha több lesz az ABS-es gép, de valami olyasmi is rémlik, hogy azt nem annyira szabad fémhálós fékcsővel szerelni, de ebben nem vagyok biztos.
Ha semi uber special miert nem rendeltek pl nagyvastol otthon ossze szerelost ?
Mert szinte sehol nem gyártanak fittinget és csak az előre gyártott csatlakozókat préselik a csővel, régebben a Héfalnál gyártották a fittingeket, de ők is leszoktak róla és a Lucas-os cuccot használják. Gondolom előre gyártottnál meg itthon még nincs az ami kéne.
Aha...

Ahogy látom egy egyszerű fékcső kiperemezést nem tudnak megcsinálni... a holander mögötte meg teljesen standard az autók fékcsöveinél...
Ez nem jó?
7 szál csőből áll a rendszer , minőségi tanúsítvánnyal.
Ahonnan én rendeltem (EBAY) bármilyen méretben, színben legyártja neked. Megadod a méreteket, a fittingek milyenek legyenek és már csinálja is. De ha megadod a motor típusát, szerintem készletben van neki.
Szep. Gondolom az ara is...
Megjötek a tárcsák....
Nem a meret miatt vakaroznak, hanem az abs miatt. Valami mas a csati ott es nem tudnak olyat preselni.
Elmész az első fékcsőgyártóhoz és csinál neked olyan méretre,ahogy te szeretnéd.
Van valakinek ötlete, hogy ABS-es Banditra hol lehetne fém fékcsövet rakatni? Karasna és X-bike kilőve, mindegyik az ABS miatt fonja a szemöldökét..
Na.... tessek modositani az adatlapodat te hutlen, mert beirok az ellenorzodbe!
Semmi gond! Nem akartam megsérteni a motor büszke gazdáját.
Akkor félreértettem..... Bocs
Igen.
Ezen meg tudták csinálni normálisra:
http://www.sportmotor.hu/motor...
No offense, szerintem Jules a gyári évfordulós színekre gondol, hogy az van csak úgy felhányva.
A nakeden én sem értem, de az idomoson szerintem ügyesen kiadja.
Egy fehér felnivel. Kicsit sticis, de nekem azzal kéne.
Szia Daty.
Most látom,hogy meg van a gép,gratula nagyon frankó gép nekem is tetszett,ültem is rajta,pár évvel fiatalabb lennék elvittem volna tavaly előled
Szerintem a színe is jó ehhez a formához .Gratula
Miénkre is, de nem kell ahhoz új motor, hogy ne legyen rá idő. Elég a régi is!