Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nem szántam sértésnek, de tényleg olyan a mintája mintha a tervező ... nem tudta volna, hogy hogyan legyen rajta két szín ezért találomra húzott vonalakat...
A színek meg tetszenek, mert nekem is ilyen jubileumi 1983-as szineim vannak.
Ja és az enyémet leszólták már, hogy milyen rút. De nekem tetszik és ez a lényeg...
Erre már ráférne egy kis festés, na de kinek van ideje erre egy új motor mellett?
Sajnálom hogy megsértettem a szépérzékedet a fotóval. Többet nem teszem ígérem..... Különben is elrettentő példának tettem fel! Nekem tetszik, tudom ízlésficamos vagyok biztos azért. Hányásnak meg kifejezetten szép. Olyan szépre mint a tied meg sem próbáltam megcsinálni....
Hasonló padunk van nekünk is...
Köszi Sanyi!
Szép a jószág grat. hozzá és sok stresszmentes km-t!
A következő eladásra kerülő kiegészítő a tankbőr.
Tudom, hogy rajta van a nevem, de sajnos a hímzést kibontani nem lehet, mert ott lyukacsos maradna a bőr, de megegyezés kérdése az eltüntetés pl egy fehér/fekete ovális bőr rávarrásával.
Vagy megcsinálja sk. az új tulaj, vagy már úgy küldöm.
Egyébként hibátlan.
Új ára ebben a szín összeállításban 22.000 Ft volt, és 10.000-ért kínálom így ahogy van.

Képek:
Köszi!

Mindíg csak a kifogások! Tudom, nekem is van belőlük egy nagy zsákkal...

Tákolt karbikkal nekem is mindíg bajaim voltak, egyszerűbb cserélni egy biztosan jól működőre...
Mivel most már biztos, hogy megváltam a Bandittól, és az is, hogy még 1x nem veszek olyat, felteszek pár megmaradt kiegészítőt, hátha érdekel valakit.
(No nem azért nem veszek, mert rossz volt, hisz mint már írtam, életem eddigi legjobb motorja volt!
Hanem azért, mert ilyen már volt. )

Bízok benne egyébként, hogy a Piroska méltó utódja lesz.

Szóval itt egy gyári Suzuki bukócső.
A bukócsővel a vasam 1x dőlt el álló helyben, a sérülés látható is, nem is próbáltam lefesteni, eltüntetni.

http://www.suzuki.hu/pages/dis...

Új ára látható a linken is, 38.039 Ft.
Szóval a képeken látható állapotban én irányárként 25.000 Ft-ot gondoltam érte.

Ha valakit érdekel, keressen.


Íme a képek:
Mert igénytelenül hányták fel rá. Nem lett volna rossz az a kék-fehér, ha jobban eltalálják a mintát...
Köszi Zolti!
Daty!Most kerültem csak számítógép elé, a gépsas király a szín is tökéletes, nekem fekete a Banditom de ez pirosan szebb.Sok balesetmentes kilométert kívánok!
Dehogynem akarom!
Takarítás szempontjából hasznos. De ha amúgy se akarod ott puceválni, akkor tökmind1
Ha a motorblokkot és a leömlőt kérdezem, szerintük - meg szerintem is - hasznos..... Nekem meg még tetszik is.
A tükörszár hosszabbítót odaadom 2.000 Ft-ért.
Ennyit csak ér valakinek?
Király a gép,gratula!
A képen látható sárvédőhosszabbítóm már a londoni spanomnál pihen.
És így a kép alapján nyugalommal tölt el, hogy nem fogom elokádni magam akárhányszor ránézek :D
ez se csúnya szerintem
Bocs!
Naggyal, így Tasi!
Köszi tasi!
nekem be jönn ilyen ferrari pirosan is ,,,,,,,,,,,, ugy látszik aki ide fel jár elöbb utóbb lesz egy Triumph - ja .............

minden nap FELNÉZEK
szép ......... gratula .............
Hát...tényleg van benne olyan hang is!
Ki tudja,lehet hogy most kapsz kedvet majd hozzá !

Most akkor neked is sírógéped lett .Volt aki azt mondta porszívó hangja van,porszívózzak fel vele .