Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Tomek!
Sosem fogok, ez nem az én világom!
Eddig én is ezt tartottam, de módosítottam:

EGYES motorok színe fekete!
Köszi!
Engem - fekete mániást - pedig a színe is megfogott!
Ez feketében nem kellett volna!
Az igazság az, hogy meg sem néztem, de holnap megírom!
Tetszőlegesen egyszerű műszer!

Nekem talán megérkezik a héten a gsx hengerfeje, akkor már nem sok kifogásom lehet hogy miért nem rakom össze. Igaz még kell 4 db biztosító gyűrű 20 mm-es dugattyúcsapszeghez. (Nem került hozzám vásárlásnál, az eredeti meg csak 18 mm-es.)

Ma 800-1000 hirdetést átböngészve a gixerhez is találtam 40 mm-es karbisort. Talán mégsem kell az idén felgyújtani.A hirdetö maga sem tudja mit árul, ezért egy kicsit kockázatos az üzlet.
Néha hajlamos vagyok túlzásokba esni, de az öreg szaroknál az a tapasztalat, hogy egy motorból soha nem lesz jó gép, kellenek a bontott cuccok, aztán kupacból kihozni a legjobb párosítást. Most is talán 6 db filckorong kéne, de rajta vagyok a karbisoron, de azon gondolkodok lehet kéne venni egy komplett motorkerékpár...
vagy ez ,
Gratulálok! Sok boldog, hatóság- és balesetmentes kilométert vele!
A motor itt kezdődik,és ér is véget!
Ez?
Mint azt már említettem a fekete és a fehér az nem szín!
Üdv 2003-as 1200S modellhez keresnék komplett fejidomot műszerfal nélkül. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
Daty aztán nem ám mindig így menni vele !
Nekem sem tetszett a gyári - jubileumi szín.
A MOTOR!
Nem is a jobb kiadású nők miatt agódnék,hanem ha mindenkinek csak ronda lehetne !
És az se vigasztalna,hogy a másiké se szebb .
Nézd a szín szerintem is csak szerencse kérdése ilyen esetben,mert ezt a motort én is megvettem volna ilyen feltételekkel akkor is ha mondjuk püspök lila lett volna .
Az 1100 F-em például tégla piros volt .
A motor színe fekete. Mint az köztudott
Mondom én....a "kóbászzsír metál" a nyerő szín!
Szín

Nekem hosszú évek járművásárlása alatt soha nem sikerült szín szerint zsákolnom.
A kék 1400-est szalonból toltam ki, azt mondták lesz szürke, de arra várni kell, az meg nem én vagyooook!
A gixer is ütősebb a fekete-piros-arany fényezéssel , mint ezzel lilás pinkes -el.
A ford is olyan lett (kék) ami elénk esett...

Nekem a műszaki tartalom fontosabb, meg szerintem olyan csajos plázacicás a szín alapján vitát nyitni.

A kis varadérot is azért kellett megtartanom, mert a feleségemnek megtetszett a színe (bordó - ezüst). Előtte egy bordó kis virgácsba esett bele (bordó).
Ez nagyon szép!Sok balesetmentes kilómétert hozzá!