Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te tudod...
Nem sok mindenre kényes. Csak a melegre, a hidegre, a túltöltésre, az alámerítésre, a cella balanszra. Képes polaritást váltani... Végül is miért ne építenénk be, legalább drágább...
Mint mondottam,minden technika az ELSŐ felhasználónak szól már néhány éve!
A többi le van "szarva"
Szivárog,elkopott,nem tőlem vette! Onnantól le van "szarva"
nem Zoli !

öntsűnk tiszta vízet a pohárba és ne sértödj meg !

én így látom és lehet nincs igazam ha nincs elmegyek itt van nekem a 1100 forum

te reggel 7 órátol este 23 óráig kb 15- 20 topikon keresztül mindenhova be tolod a képed ez a te dolgod szived joga ...
mondasz valamit hozá szolsz de a harmadik ,negyedik hozászolásod már ki hivó jelegel jönn .. ezzel sincs problémám / sokaknak már ez nem tetszik hogy te a mosogéptől abolha tenyésztésig mindenhez értesz és mindenkinél jobban turázol és jobban lapon nyomod .. engem ez sem érdekel mert az ilyen motorosokat csak visszapilantomban látom mindig ....

amit te nem tudsz velem kapcsoladban meg emészteni és innentöl kezdve én un szinpatikus elenséges személy vagyok számodra az az ,, hogy a másik nagy ÉRVELÉSED a Brit motorod melyet ugyancsak reggeltől -késő estéig magasztolsz .. és néha olyan motorokal állitod szembe amiken még nem is űltél nem is halotál roluk csak valami max 130 - 140 km /ó motorozgató barátod elmondása alapján elgondolásod van róla és mint mondtam egyszer egy egyszerű lánc olajozot nem vagy képes normálisan fel szerelni ,,, nem hogy meg épiteni ....... ugyan akor olyan embereket ki kezdesz , akik eből élnek 30 éve ,,, évi 200. -300 motort javitanak a vérükben van ez és fel járnak ide ,,// NEM CSAK ROLAM VAN SZÓ // mert szeretnek segiteni olyan embereknek akik maguk szeretnék meg csinálni a saját
motorukat,,,,, esetleg meg akkadnak szakmai kérdésekben és valojában csak a segitő motoros szól belölük ,,,, PERSZE ÉN IS NÉHA EL VETEM A SULYKOT .............. de a 3 éve amiota ide is járok a Bandit forumra ..........HÁNY TANÁCSOT OSZTOTAM ?

HÁNY VIDEOT CSINÁLTAM ?

nem mérlegre akarom tenni a dolgokat és nem szeretném folytatni ezt a vitát .. Számomra te egy müszaki analfa béta vagy azon kivűl hogy 3 hengeres a Triumph ,, semmit nem tudsz még a saját motorodról sem
hogy holkel bele a benzin az ki szurja a szemed

és akor azon kivűl hogy hányszor emelted a triumph -ot a menybe ezzen kivűl mivel szinesiteted a bandit forumot ? ugye nem lesz hoszu a lista ........... elférünk egymás mellet és Lacinak / igaza van ha eléd tartják a tükröt ideges leszel és kukacoskodni kezdesz

már bánom hogy elmontam a triumph motor kerékpár gyengéit mivoltját és az ANGÓL motor gyártás költség hatékony gyártásának gyengéit etől fügetlenűl JÓ motor a triumph ,, csak hogy meg nyugodjál ................na szoval ezt nem tud le menni a torkodon és azt hiszed hogy én ezt fikázásból irtam annak idején ...........

Nem szeretnék veled többet szóba állni ............ most is szépen válaszolgatam .... te pedig 7 * megjegyzéses sértő választ kültél ..
azt gondolod neked szabad ,, ha más vissza lö akkor az már tudatlan paraszt és csoro ........... off
Nem csak halottam! Kurva okos is vagyok!
Az kurvaisten!
Veled beszélgetni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. Befejeztem. Megyek a Triumph fórumba Hondát meg Suzukit magasztalni....
A topicban használt nevemről: az előző motorom egy Honda Hornet volt innen a név, még ha oly nehéz is felfogni és megemészteni. De ezt többször említettem is, nem értem ezt a kurva nagy rácsodálkozást. Az én adatlapom ki van töltve, minden kiderül onnan....egyesekkel ellentétben. Na, baszogathatod tovább az embereket.
Tényleg ne legyél már ennyire nyomi! Tök mindegy, hogy milyen szerveződéses alapon megy, a lényeg, hogy valaki v. valakik kiállnak valakiért v. valakikért.
Fikázzák,nem, ez van,lesz!
"Régen"' bútorokat készítettek,ma meg a facsavarral összerakott forgács darabokra van igény.Néhány év és lecserélik,a következő user ,meg baszatja a gyártó k.anyját.Jogtalanul.

Pedig ott fikazzak.
Nem!
Komolyabb helyekre járok!
csapatni egy jó TDM-mel egy jó kanyargós úton az nagy királyság minél szűkebbek a kanyarok annál jobban lemaradnak a többiek , mikor nagy odabaszós motorokat próbáltam egyiknél se éreztem hogy hú összefosom a bokám ... pedig volt 1100 gixer is meg zzr1100 , Hayabusa pedig jól mennek meg gyorsulnak mint állat de az a nagy műanyagkavalkád az nem jön be.... lehet ingerszegény vagyok vagy tudja a franc de a csupasz Bandit mikor van egy kis szembeszél és 200 fölött nem tudok a tankra hajolni aaaaz odabasz
Meg a fagyra, meg a mélykisülésre. Én nem tennék bele semmiképpen.


Most komolyan terjedő betegség a diszlexia vagy csak a nem akarás miatt nem megy a megértés?

Olvass vissza te is................vagy ez már luxus.............tudom sokat kell az egérrel kattintgatni.

Mégegyszer............az a felsőbbrendűséggel vegyes tájékozatlanság ami néha bosszant...............picit.
És ehhez még jön a márka és tipus fanatizmus.
Jó sok újdonságtól való elzárkózással megspékelve.

De te csak kitekered arra hogy ez bandit fórum hornet névvel.
Nem családi alapon megy csak ez a topic nem a másik basztatására lett kitalálva. Te görcsösen ragaszkodsz ahhoz hogy valakit basztassál azért mert nem tetszik neki az angol nehézipari terméked. Joga van ahhoz hogy ne tetszen neki, ez egy Suzuki fórum. És ha nem ült egyen se akkor is joga van ahhoz hogy ne tetszen neki. Nem véd itt senki senkit görcsösen, csak nem veszed észre hogy nem jó helyen hisztizel azért mert a "háromhengeresedet" lefikázták, már bocsánat. Szerintem sem szar a motorod, de értsed meg már végre ez nem a megfelelő fórum a vasad egekbe magasztalására. Ezen ne sértődj meg, röhögj egyet a Tasi számodra béna beszólásán és örülj a motorodnak. De tényleg....
Kipróbáltam pár motort,ezt meg is szoktam osztani veletek,ennek kapcsán a témák elég széles spektrumát képesek vagytok bejárni.

Szóval azért bárki,bármilyen motorját szívesen kipróbálom alkalomadtán,most épp kíváncsi lettem egy Tdm-re is.


Azért egy apró titkos álmom Knáb Pisti gixerével egy kanyargós,majd közvetlenül átülni Tasiéra........kezdhetitek a szervezést!
Jelen.A jövő az elektromos.
Szoktál olvasni totalcart?
A modern,mai kor követelményeinek ,előírásainak megfelelő háromhengeres motorokat,amit nem motorkerékpárokban használnak,Te is csak "varrógép" motornak nevezted.
Pedig ez a "jövő",vagy akár a jelen is.
És azért mert egy Bmw -ben elszakad a vezérmű lánc,még nem szar.
Vannak típushibák és lesznek is ,de attól nem lehet mondani,hogy szar.
Egyébként az előzőekben említettek miatt,minden "szar",felhasználó társadalom lettünk.
Rövid memória és elfogultság az egyik legősibb emberi tulajdonság.
Mondom,olvass vissza.
Ja.
Engem nem zavar.
De nekem nem is kell egy span a védelemhez.
Nálatok hogy megy?
Tasit valaki bántja és összerántják a családot?
Vagy ez ilyen testvériségesvérszerződéses alapon megy?
A gyártók,legyen az Suzuki,Honda,Bmw,stb ,csak a vásárlóinak gyárt motorokat ,járműveket! Nekik a segge is ki van nyalva ,természetesen,ha jó irányba fordítsa! A másodfelhasználó már nem tőle veszi a gépet ,úgymond le van szarva.A márkakereskedésben vásárlónak az igényei maximálisan ki vannak elégítve,neki a tervezett élettartam alatt a gondjait orvosolják,sőt ma már ott tartunk,hogy a kopó alkatrészeket és a kötelező olajcseréket is bevállalják,csak tőle vásároljanak.A mérnök feladata "csak" annyi,hogy az előírt Km.futást tudja a gép.A másodfelhasználó már nem onnan vásárol,mindenféle "tákolt" szart,ha valami gondja akad rendezze az eladóval.
És Én most pont azt csinálom amit Te + próbálok neked tükröt tartani.
Ne duzzogj!
A sztori nem úgy volt hogy odamentek hozzád pofont adni, hanem Te jöttél ide azt kaptál párat. Ezek után meg úgy rászívódtál a témára mint tetű a levélre.
Ez nem is kolbaszzsirmetal !
Engem itt senki nem bántott még.... Olvasok, van véleményem de nem mindig adok hangot neki. Felesleges. Ahányan vagyunk annyi félék vagyunk. Egyedül K. István bosszantott fel a - hangsúlyozom számomra nagyképűnek tűnő nekem szánt hozzászólásaival - de ezzel együtt nincs harag a szívembe felé és maximálisan meghajolok a tudása előtt! Csak szerintem lehetne egy gyűszűnyit szerényebben. De ennek ellenére sem baszogatom, zrikálom feleslegesen. Tök fölöslegesen baszogatjuk itt egymást....nem ezért vagyunk itt.
Te most mit csinalsz?
Megmondod ki a megmondoember?
Nem azzal van baj hogy leszarozza hanem hogy valos tapasztalat nelkul eloiteletbol szarozza le.
Harom-negy alkalommal is kerdeztem kiprobalta........de kitert a valasz elol.
Na ez is megadja a mentalis hatteret.
De ezt mondhatom neked........hisz nagy velemenyformalo mebmondo vagy akinek a szent balvanyat bantjak.