Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért a válaszod komoly mentális hátteret sejtet. Egy bömbivel járok és pont ugyan úgy leszarozta, de mivel nem életem párjáról mondta ezért kit érdekel.
A műmájerségről: Tasi csak itt osztja az észt, míg Te tényleg körbejárod a topicokat és tetszelegsz a megmondó ember szerepében.
Mi a F@szom megy itt?
Nekem még abba is,igaz nem kötöttek varrtak!
De! Én! Mosatlanul büdös!
Elmegy mindenki a picsába! Itt ezen a fórumon erről a motorról van szó!
Én úgy szeretem ezt a motort,még ha "kóbászzsír piros metál" is ahogy van!
Ami biztos szerintem....ár-érték arányban a legjobb választás!
Azonkivul olvass vissza.....szerintem fanclubbol adodoan a memoriad szelektiv.
Igy eleg ertelmetlen barmifele kommunikacio.
Csak.
Kielégít?
Tehát neked nem mondta élből bármiféle ismertség után hogy laposelemmel hajtott motoron ülő műmájer motoros lennél?
Ez megfelel a kényes ízlésednek vagy kettősmérce van a fanklubban?
Baszki! Beszéljünk inkább a pináról, abba senki nem tud belekötni!
Ez igaz.
Papa!
Idézz már vissza egy kommentedet amiben udvarias voltál. És igen fan klubtag vagyok. Udvariasan arra is válaszolhatnál, hogy miért nem nyitsz saját oldalt.
Akkor nem kell vele foglalkozni! Ennyi. De én úgy látom direkt basztatjátok egymást.... Minek? Van elég fos az életben ami az ember fejére akar ömleni. Legalább itt ne.....

Ha udvarias vagyok az nem megy át nála.
Erről pofázok...... Miért kell elmenni a kőbunkó irányba?
Fanklubbtag vagy?
Papa!
Nekem úgy tűnik, hogy itt már csak Te erőlködsz. Már bőven megmutattad milyen macsó vagy, szereztél elég hívet is, miért nem nyitsz egy Zoli majd jól megmondja topicot
Erolkodsz papa?
Megy ez jobban is neked.
Linkelj be ütősebbet.
Hat nincs mas hatra mint megvenni.
akksi már csak azért ellenkeznék mert gyártanak ilyeneket 100-150 euró kb mérettől függően
Ja és mielőtt jön a megkérdőjelezés: Évek óta használok LiFePO4 cellákat elektromos járműben, erősen tesztelem őket, nem csak olvastam róluk valahol...
amiről multkor beszéltem ........... nagyon jó kinek ?

http://www.sportmotor.hu/motor...
Nem ajánlom oda. Nehézkes lesz a töltés megvalósítása, komoly BMS kellene, stb. Elektromos járművekhez rendben van, de ott szabályozott körülmények között lassan töltöd az akkut. A járművekben ez nem így van.
Indító akkunak még mindig az ólom-savas a legjobb, nem mellesleg sokkal olcsóbb is.
ezt az angol és a német mérnökök köhögték fel .. hisz ök diktálják az iramot nem.............. a japok

http://www.sportmotor.hu/motor...
a simát is megfőzöd ha túl sokat kap
A túltöltésre elég érzékenyek.
Mutass ma kepeket arrol a gumirol :D
pedig jó az már több gyártó is nyomatja a szabvány akksicsatlakozással a lítiumos cuccokat csak sokkal alacsonyabbak és persze könnyebbek , na meg ha rendel az ember a kici kííínaiaktól még az áruk se annyira horror